03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
показать весь текст
автор sobacura 31 декабря 2022
Ответ дляyasilisa
С наступающими вас праздниками. Добавила в общую копилочку! Спасибо Вам!
Дякую Вам! З прийдешнім новим роком!
автор sobacura 03 января 2023
Свята пройшли на славу )
Маю готових 254 свічки, 35 пічечок (вчора отримала). Сьогодні частину відправлю в різні напрямки.
Вчора використала останній мішок воску, буду сьогодні колядувати )
автор sobacura 03 января 2023
Заливаю поки чайником, плавильню аж на вихідних тільки мені почнуть робити. Заливати чайником то ще той треш )
автор sobacura 03 января 2023
На рахунку маю 3 356.47 грн.
Вчора заплатила 140 грн за доставку пічок, сьогодні 120 грн за зберігання посилки в Слов*янську (чому не забрали покажу в скрінах). Переадресувала зі Слов*янську в Мирноград (також Донецька область).
автор sobacura 03 января 2023
Вже 4 356.47 грн )
Людмила 007. 03 января 2023
Ответ дляsobacura
Вже 4 356.47 грн )
Пишить реквізити кожного разу.
автор sobacura 03 января 2023
Ответ дляЛюдмила 007.
Пишить реквізити кожного разу.
Вже 5 421.47UAH )

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна
Людмила 007. 03 января 2023
Ответ дляsobacura
Вже 5 421.47UAH )

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна
Дякую!
автор sobacura 03 января 2023
Купила 2 мішки воску

На рахунку лишилось 878.47UAH, на доставку посилок і доставку самого воску.

Всім дуже вдячна за допомогу!

Трішечки звичайно похитнула новина про продаж свічок в воєнторзі, в воєнторзі Карл! Не на базарі, не на олх, а в воєнторзі. Про недобросовісних людей знають всі, і я в тому числі знаю. Але волонтерство має базуватися на довірі і ретельному відборі отримувачів, чим я наче й займаюся, коли відправляю свічки.
автор sobacura 04 января 2023
Вчора відправила 100 свічок+пічки+термоковдри в Краматорськ
Сьогодні 70 шт завезла в волонтерський штаб.
Також забрала віск.
Отримала посилочку з банками і огарками від своєї інститутської подруги!)
І знайома принесла додому пакет з банками.
Ті свічки, що лишились і які заливатиму завтра всі підуть місцевому волонтеру, який їхатиме на Бахмут.

На залишку маю 503.47UAH

Всім дякую за допомогу! Завдяки вам військовим буде тепліше!
автор sobacura 04 января 2023
І ще, щодо того відео з Харківського воєнторгу.
І оплата доставки за віск.
Kaprichoza 04 января 2023
+ на картку
Kaprichoza 04 января 2023
Добре, що створили окремий пост і його видно
автор sobacura 04 января 2023
Ответ дляKaprichoza
+ на картку
Дякую!)
автор sobacura 05 января 2023
Стою вранці сьогодні в черзі в магазині. Підходить жіночка знайома, дає 500 грн на віск ). Я подякувала, поклала їх в гаманець і думаю переведу з зарплатної картки на віртуальну ( куди збираю на віск). Перекинула і пішла перевіряти баланс віртуальної карти. А тааам!!!! 11 703.47UAH!!!!
Моя неймовірна феєчка порадничка знову задонатила велику суму!!!
Я вже замовляю 100 кг воску ))
автор sobacura 05 января 2023
Віск замовлено)
автор sobacura 07 января 2023
Всіх, хто відзначає Різдво сьогодні - зі святом! )
Маємо новий фотозвіт . Обожнюю їх отримувати! )
Вчора забрала віск, тепер я багачка, в мене 5,5 мішків воску! Юхуу! Вартість доставки зросла, раніше то було 380 грн, зара 465. Фак. Тато мій вчора поволонтерив і сплатив доставку )

Також вчора завезла ще коробку свічок до волонтерського штабу. Натомість взяла в них низ від бебібоксу ) туди планую ставити свічки (банки з під тушонки), які місцевий волонтер повезе в Бахмут.

Також з мамою обмірковуємо виготовлення супів/борщів/каш в реторт пакетах. Поки обдумуємо. Автоклав є, запайщик знайшла не дорого, самі пакети також знайшла, читаю поки інформацію. Якщо хтось щось має з цього приводу - пишіть, вся інфа зараз корисна.

На рахунку 300.47UAH
Club girls 07 января 2023
Яка ви молодець , даю копієчку .
А ви не хочете збирати через монобанк ? Може як додатково ?
Там зручно що видно скільки всього коштів було зібрано
Club girls 07 января 2023
Ответ дляsobacura
Стою вранці сьогодні в черзі в магазині. Підходить жіночка знайома, дає 500 грн на віск ). Я подякувала, поклала їх в гаманець і думаю переведу з зарплатної картки на віртуальну ( куди збираю на віск). Перекинула і пішла перевіряти баланс віртуальної карти. А тааам!!!! 11 703.47UAH!!!!
Моя неймовірна феєчка порадничка знову задонатила велику суму!!!
Я вже замовляю 100 кг воску ))
Ого , класно )
Я теж хочу стати феєю
автор sobacura 08 января 2023
Ответ дляClub girls
Яка ви молодець , даю копієчку .
А ви не хочете збирати через монобанк ? Може як додатково ?
Там зручно що видно скільки всього коштів було зібрано
Дякую! Я вже думала про це. Про банку типу?
автор sobacura 08 января 2023
Ответ дляClub girls
Ого , класно )
Я теж хочу стати феєю
Club girls 08 января 2023
Ответ дляsobacura
Дякую! Я вже думала про це. Про банку типу?
Так , так . Часто люди хочу мати вибір куди донатити
Меделін 08 января 2023
+
автор sobacura 09 января 2023
Ну що ж, все замовила )
Сьогодні ще купимо м*яса, крупи.
автор sobacura 09 января 2023
Сьогодні зателефонував знайомий, спитав за свічки. Бо військовий з мого містечка приїхав на декілька днів додому і їде назад. Все що готувала на Бахмут сьогодні віддала.
Тепер на 20 січня маю наробити ще )
І вчора попросили 200 шт для холодноярівців. Заготовки накручені є, віск є.
автор sobacura 12 января 2023
Всім привіт!
Нарешті можу сісти написати останні новини.
І так. Замовила я запайщик, замовила я реторт пакети. Все перечитали, розпитали, випвичили. Продукти поки вирішили купити за свої гроші, на той випадок, як щось не вийде, то щоб було не так обідно.
Мама запарила дві пачки гречки (мама, бо я вдень працюю, а вночі займаюся свічками, і на той момент мала величезне замовлення), довела до напівготовності курятину, пропасерувала моркву, цибулю і білі гриби. все змішала і розфасувала по пакетам. Увімкнули ми запаювач. Поклали на нього перший пакет. І тут БАХ. І лампочка на запаювачі більше не горить. ґмене аж в піт кинуло. 2244 грн чужих грошей, отак просто коту під хвіст. Опановую себе, набираю продавця, пояснюю що сталося. Він каже, ану зніміть нижню кришку і скиньте мені фото.
Роблю фото, скидаю Отримую відповідь - ой, напевно китайці шось нахімічили, от воно і взірвалось. Хочте обміняю? Чи повернете назад? ОООО!! Кажу - надішлю назад. Наложкою.
Відправила одразу. Чекаю, схрестивши пальці....
Тазік гречки стоїть і дивиться на мене. І тут мені приходить геніальна ідея ))) тепер запайщик мені не потрібен.

Перші два фото доставка запайщика і реторт пакетів. Далі поломка. Потім ідея і результат )
автор sobacura 12 января 2023
Пакети вчора пройшли обробку в автоклаві. Сьогодні вранці відкрили пакет, пробували. Нормальна, домашня каша. Ще пару пакетів відвезли на блокпост, на пробу )
автор sobacura 12 января 2023
Про приємне - отримала дві коробки від ’Борщ для ЗСУ’, в одній коробці брщі, в іншій гороховий суп. Ще отримала 200 кг парафіну )) вище в колментарях одна з порадниць дала посилання де можна було зареєструватись. Я домовилась з завідуючою нашого садочка, вона надал всі документи, а я фотозвіти, і от вчора забрали посилки ))
Також вислали мені 10 парафіну з Польщі.
Порадничка вислала 150 баночок з під Гурме.
І ще хтось вислав посилку з баночками, хто не знаю.
Всім дуже вдячна за допомогу!!! Бо без вас я б нічого не могла робити. А так ми всі разом молодчинки!

В залишку маю 2 мішки воску.
1029.39 UAH (очікую на повернення грошей за запаювач 2244 грн)

Фото чеків з оплачними доставками.
автор sobacura 12 января 2023
Тепер про головне. Мала замовлення на 200 шт для холодноярівців. Дві ночі заливала.
Заливати чайником це такий треш! На морозі... За 2 години лише 79 свічок виходить залити. Вчора до упора сиділа, залила.

Сьогодні все спакувала, вага неймовірна. Але доставку їм оплачуватиме якийсь БФ, тож я викликала кур*єра. Чекаю.

І останні два фото посилочки від ’Борщ для ЗСУ’.
Подрысь 12 января 2023
+ от меня