sobacura• 03 декабря 2022

Збір на парафін для окопних свічок

Декілька разів писала промо пости , в яких просила підримки і допомоги. Через те, що пости мали велику кількість переглядів, встановлений ліміт швидко вичерпувався і теми видалялись. Адмін порадив створити постійну тему і в промо постах давати на неї посилання. Ось так і роблю.

Дівчата, ви неймовірні!!! За попередні два промо пости ми зібрали 7000 грн!!! Я перевела їх, дівчині, з якою ми разом збираємо гроші і робимо свічки. В неї з попередніх зборів було 5000 грн.
Ми замовили 100 кг пальмового воску!)
Я безмежно вдячна вам за допомогу! Ми всі разом будемо дарувати тепло нашим захисникам і захисницям.
Наразі маю дуже багато заготовок тож скоро буде багато свічок )
Також чекаю на 500 баночок від доброї людини.

Може хтось захоче допомогти баночками, парафіном, воском, картон не прошу, бо і приносять багато і купую в рулонах сама.

5169360006732352 Орещенко Юлія Валеріївна

07201, Київська область, Іванківський район, смт Іванків, до запитання, Орещенко Юлія Валеріївна, 067 971 32 97

Київська область, Іванківський район, смт Іванків, відділення № 2, вул.Київська, 23 А. Орещенко Юлія Валеріївна, 0679713297

Буду дуже вдячна за будь яку допомогу!
автор sobacura • 06 февраля 2023
Також було відправлено по три великі коробки в Лиман і Павлоград (там точка збору), доставка по 340 грн за кожне відправлення.
Лишилось в мене 50 кг парафіну від литовців, 8 кг від поляків і 10 кг від порадниці. Ще трошки воску принесли місцеві. Тому скоро доведеться писати промо пост і колядувати на закупку пальмового воску.

На рахунку 204,39
Strelka_007• 06 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Отримала запит на хімічні грілки для ніг, купила 15 пар 1130.99 грн. Дорого блін (
Також купила сухі душі 500 грн + 95 грн доставка.
Завтра висилаю посилку, тільки коробочку з ретортами заміню, попросили більше.
На рахунку 614,39 грн.

Починаються холоди (((
Завтра терміново заливаю свічки на Авдіївку. І на 3 лютого волонтеру пакуємо також коробки.
Доброго вечора, Юлія!
Тільки прочитала цей Ваш допис. По якісним хімічним грілкам допоможу зі знижкою, бо працюю в Компанії, яка безпосередньо замовляє і завозить оці моделі:
https://erc.ua/search/page-1/Грілка

Вже велику кількість їх відправили нашим бійцям, всі активуються, гріють добре на всю площу і повністю відповідають заявленим ТТХ. Власне , на все тактичне на сайті за потреби домовлюсь з колегами про знижку. Стукайте в особисті як буде щось треба.
автор sobacura • 07 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Доброго вечора, Юлія!
https://erc.ua/search/page-1/Грілка

Доброго ранку!
Дякую! Дуже актуально, обов*язково з вами зв*яжуся коли підсоберу грошенят.
автор sobacura • 07 февраля 2023
Фотозвіт прислали, хоч якийсь.
Це ті посилки де були хімічні грілки, ми ще два ящика ретортів добавили, пересилку оплатили ’спонсори’ )
автор sobacura • 10 февраля 2023
Ось ця пірамідка, 323 свічки + коробки з ретортами поїдуть сьогодні з волонтерами в саме пекло ((

Бережи Боже всіх наших воїнів! 🙏

п.с. купила два рулони кратону 237,20+237,20.
Шаровий парафін закінчився (було 200 кг), загалом вийшло десь в районі 1000 свічок з нього.

На рахунку 729,99 грн.

Ольга_1301• 10 февраля 2023
Дякую Вам!
+ 300 грн
автор sobacura • 10 февраля 2023
Ответ дляОльга_1301
Дякую Вам!
+ 300 грн
дякую!
miss_natalia• 10 февраля 2023
И от меня плюсик. Спасибо вам за то, что вы делаете всей семьей! А я жду сына в отпуск, дай бог все сложится. Там, в Бахмуте, горячо блин
автор sobacura • 10 февраля 2023
Ответ дляmiss_natalia
Дякую!
Хай Бог береже вашого сина! Щоб був живий, здоровий, цілий і неушкоджений! Скоріше б вже перемога! Щоб всі сини і доньки повернулись додому, живими!
автор sobacura • 11 февраля 2023
Вночі скинули ще один фотозвіт, з Бахмутського напрямку. В кадрі знов лише коробка.
Скоро такі ящики в мене закінчаться і тоді буде важче ідентифікувати свої ’передачі’.
Маргарита Владимировна• 11 февраля 2023
Ви вражаєте своєю працею!!!
+ від мене!
автор sobacura • 11 февраля 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
Ви вражаєте своєю працею!!!
+ від мене!
Дякую вам!)
Jul-Ap• 11 февраля 2023
+++++
автор sobacura • 11 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
+++++
Дякую вам!)
автор sobacura • 13 февраля 2023
На рахунку 10250 грн! На 100 кгвоску ще чуть чуть не вистачає.

Всім дуже дякую!

Zorьka• 13 февраля 2023
Ответ дляsobacura

Всім дуже дякую!

Добрий день! Скільки не вистачає?
автор sobacura • 13 февраля 2023
Ответ дляZorьka
Добрий день! Скільки не вистачає?
1250 грн, але я мабуть ще одну промо тему створю )
Zorьka• 13 февраля 2023
Ответ дляsobacura
вже вистачає
автор sobacura • 13 февраля 2023
Ответ дляZorьka
вже вистачає
Оце ви дали )
Дякую! )
Замовляю )
Zorьka• 13 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Оце ви дали )
Дякую! )
Замовляю )
Вам дякую!
автор sobacura • 13 февраля 2023
Юху! )
mshadrina77• 13 февраля 2023
+ немного
автор sobacura • 13 февраля 2023
Ответ дляmshadrina77
+ немного
Дякую!
автор sobacura • 19 февраля 2023
На днях отримала 4 посилки корисностей!
Порадниця купила за свої кошти грілки для ніг і ще й оплатила доставку ! Дякую їй за це ще раз і ще раз!
Від Борщ для ЗСУ отримала 35 пакетів різних супів, всього 7 найменувань і кожного по 5 шт. (125 грн доставка)
Ще раз купила 20 сухий душів. (500 грн + 95 грн доставка)
Ще отримала 45 пічок для свічок (165 грн доставка).
автор sobacura • 19 февраля 2023
Не догрузила фото )
Також отримала віск (465 грн)
і картон (0 грн)
автор sobacura • 19 февраля 2023
Картон почала, використала піврулона, і лише потім сзгадала, що не сфотографувала його.
автор sobacura • 19 февраля 2023
Тепер по відправкам. Як багато вже хто знає, я сукулентщик ) і підписана на багато груп про кактуси та сукуленти у ФБ.
Якось в стрічці в групі ’Українське об´єднання любителів кактусів та інших сукулентів’ побачила допис про Марину (вона також в цій групі є, тому про неї і написали).
Мене на стільки вразив той допис, ті фото... Я написала Марині, запропонувала вислати посилку, вона погодилась, але попросила не багато, бо спину ’лікує’...

’Снайперка Марина ’Монашка’ - захисниця України з Шишаччини
Бахмутський напрямок...
Окопи за 800 метрів від позицій противника, надважкі побутові умови, виснажливий холод, постійні обстріли з артилерії та робота снайперів. Проте наші воїни не втрачають духу і знаходять у собі сили посміхатися.
Марина ’Монашка’ прийшла до лав ЗСУ добровольцем, бо до війни мала навички користування гвинтівкою та хотіла бути корисною своїй країні.
Вона живе в тих же умовах, що й інші, без поблажок. І їй дуже тяжко: тягати на собі 17-кілограмову гвинтівку, не мати можливості підтримувати елементарну гігієну, постійно намагатися стрибнути вище голови, щоб не розчарувати і не підвести своїх побратимів.
Дякуємо за відвагу, Героїне! 💙
Чекаємо вдома з Перемогою! 💛’
автор sobacura • 19 февраля 2023
З минулих відправок чи передач, отримали зворотній зв*язок, військовий написав смс, подякував і попросив ще. Ми вислали.
автор sobacura • 19 февраля 2023
Ще купила сьогодні упаковку цукерок Ромашка (200 грн), буду також вкладати в посилки.

На рахунку 1438 грн

Дякую вам, вам всім за допомогу нашим військовим, бо разом ми сила! )
Jadore_Dior_• 19 февраля 2023
+
Дякуємо Вам!