Анти-аноним• 03 декабря 2022
Дівчата, що це може бути з дитиною?
Декілька днів назад була температура, трималась близько 2 днів. Сьогодні почав трохи кашляти, але крім кашлю дуже капризний, холодні руки, хоч тепло одягнутий і на лобі і носі холодний піт, ноги теплі. Розумію, що порушена терморегуляція. Ще й висипи вчора з´явилися на тілі. Коли він хворів, піднімалась темпа, ставила свічки, темпа спадала, він сильно поетів, я потім його обтирала вологим рушником, але не купала повністю, бо ще він не зовсім здоровий. Думаю, що пітниця, бо нажимаю, то шкіра біленька. Більше турбує цей нервовий стан, плач постійний і порушена терморегуляція
БезобидныйКрокодильчик• 03 декабря 2022
Може розеола?
Але порушення терморегуляції незрозуміле. До педіатра не зверталися?
Фокус-Покус• 03 декабря 2022
Автор не хочу вас пугать, такую сыпь только что смотрела по телику , я в Англии. Симптомы тоже похожие на ваши , и сыпь такую показали . Там с сентября 6 деток погибло от такого , дети до 10 лет . Дай Бог , что у вас другое что то. Посмотрите еще , опасная сыпь у детей при менингикококовой инфекции , это страшно и смертельно опасно может быть, срочно звоните в скорую .
Анти-аноним
• 03 декабря 2022
Почитала, всі симптоми розеоли. Два дні була температура, більш ніяких симптомів, потім тільки ці висипи
Фокус-Покус• 03 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
Может аллергия на жаропонижающие , может дайте ему что то от аллергии
ТихоЯ• 03 декабря 2022
Розеола. Лікується симптоматично. Тобто, збиваєте температуру, якщо є, рясне пиття, вологе повітря.
Анти-аноним
• 03 декабря 2022
Ответ дляФокус-Покус
Ой, блять, я вас тільки чекала. Вибачте, але я й так кіпішую, у старшого грип, температура вже неділю з перервами вище 39, залишити нікого не можу
Ненавязчивый синтезатор• 03 декабря 2022
Автор, а почему вы решили, что лучше проконсультироваться у советчиц, чем у врача?
Фокус-Покус• 03 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
Блин , да не паникуйте ! Может аллергия на жаропонижающее . Есть что то против аллергии ?
Лика-прилипка• 03 декабря 2022
Розеола. У моєї малої саме ця інфекція характеризувалась дратівливість, плаксивістю, перепадами настрою надзвичайними. Ковирзувала постійно. Що для дитини на той час було нехарактерно.
лаМпочка• 03 декабря 2022
Прочитайте про кір. Ви не написали усіх симптомів. Але висипка дуже схожа на кір. У мене дитину так усю обсипало після 3х днів температури
Анти-аноним
• 03 декабря 2022
Ответ дляЛена
Это мальчик? Такие волосы длинные)
Хлопчик, дуже ніжні риси обличчя - дуже шкода обрізати)
лаМпочка• 03 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
Мабуть схожий на хірувімчика
Анти-аноним
• 03 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Мабуть схожий на хірувімчика
Да, мы його називаємо купідончик)))) хоч він завжди одягнутий в хлопчикові кольори і коси в шапці, обов´язково знайдеться людина, яка запитає, чи це не дівчинка)