Бармалеина• 03 декабря 2022
Сидимо удвох з котом на темній кухні
Що його робити? І спати ще зарано лягати.
Ms. Скромность• 03 декабря 2022
Почитайте, в телефоні посидіть, спортом займіться)
Їсти зготуйте, як є вода і газ.
Ну й взагалі, спати ніколи не буває багато, я часто беру й лягаю))
Їсти зготуйте, як є вода і газ.
Перемелица• 03 декабря 2022
У вас хоч кіт є :)
У мене тільки що включили. За 3 години я з ліхтариком розклала сушку, позаймалася з гантелями, вимила вікно і двері з балкону на кухню :)))
Піду смажити млинці.
Бармалеина
• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Скромность
Їсти зготуйте, як є вода і газ.
Спорт був вранці
Бармалеина
• 03 декабря 2022
Ответ для vihola
Так у вас є телефон, інтернет.
Лягайте під ковдру, кота з боку і сидіть тут.
Лягати не хочу
Фрикаделька• 03 декабря 2022
Ответ для vihola
Так у вас є телефон, інтернет.
Это не надолго, через час исчезнет связь
Латвийские_Номера• 03 декабря 2022
Не нужно было отказывать кавалеру, который без цветов приехал. Так глядишь, хоть и без света, но с мужчиной, а так....
Отчебучкина• 03 декабря 2022
Пресс покачайте- кот пусть ноги вам подержит. Или петь дуэтом можно.
Бармалеина
• 03 декабря 2022
Ответ дляФрикаделька
У нас связь всегда есть
Перемелица• 03 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Спорт був вранці
От будете наступного разу знати, що спорт треба на вечір вілкладати :)
Перемелица• 03 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
У нас связь всегда есть
Тю, тоді взагалі які можуть бути питання :)))
Отчебучкина• 03 декабря 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ага, и тому алкашу, который к ней на улице приставал, надо было дать, точно, именно в этом проблема.
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
У нас связь всегда есть
То які проблеми, якшо є інет... В нас нема нічого зовсім.. Нема світла нема нічого...
Я малюю картину по номерах... Кончену, але я її таки добью
Ресничный червь• 03 декабря 2022
Я успела испечь хачапури, наелась и теперь укутавшись в теплый халат, чай пью. Хорошоооо
Anastasia_z_Sil• 03 декабря 2022
я книгу читаю на планшете или фильмы смотрю что скачала ранее. свечи зажигаю, мне без света ещё норм. без воды было оч тяяяжко.
Ресничный червь• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
А чего кончена?)) что там изображено такое?))
Бармалеина
• 03 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
Кому это вы меня уже сватаете? )
Отчебучкина• 03 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Кому это вы меня уже сватаете? )
Я нет) я адекватная) отвечала даме, что в вашем лице попрекала женщин, которые отказывали мужиками, что им не нравились и пугала одиночеством с котами
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Не.. Сама картина має бути гарною.. Але... Там нема половини номерів... Приходиться додумувати.. Нема отієї бумажки підказки, я раніше нею не користувалась, а зараз вона треба, а її нема, номери червоним кольором і шо б їх замазати треба постаратись ну і консистенція фарб... Вони тупо не малюють....
Але тут або вона або я... Хоч картина ж я маю перемогти
Отчебучкина• 03 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
А у меня утка с яблоками 1 час не достояла, а то я бы ела сецчас((((
Ресничный червь• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вы с характером, так что сможете)))
Anastasia_z_Sil• 03 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Наснаги
Атятя_тётя• 03 декабря 2022
В нас годину тому увімкнули. А поки не було і ще світло за вікном, то я робила ось таке.. Теж для кота) Він зацінив. У 175 грн обійшлося
Ресничный червь• 03 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
Обидно((( у вас без графика отключения сейчас? Я по графику ориентировалась, совпало, как раз из остатков лаваш засунула в духовку и четко в 18.00 вырубили.
Отчебучкина• 03 декабря 2022
Ответ дляРесничный червь
Отключили по графику)) но вчера не отключали, и мне хотелось верить в лучшее..)))))