Царевна_несушка• 03 декабря 2022

Причастие и поцелуи

У меня завтра день рождения. Я верующая, и всегда в этот день стараюсь пойти в храм и причаститься. Завтра приедет парень, мы живем в разных городах. Ну и без поцелуев вряд ли обойдется, очень соскучились. Но насколько мне известно, целоваться после причастия нельзя. Или это миф? Как быть? Верующие, подскажите. И извините, если глупый вопрос
Брехушка• 03 декабря 2022
Секс до брака нельзя

Мандолина Бу• 03 декабря 2022
А вы не постились и не воздерживались?
Проработник• 03 декабря 2022
Ви до ікони можете прикластися
Наездница• 03 декабря 2022
Да такэ шось, выдумала ви
Неновая почта• 03 декабря 2022
С какой целью причащаетесь?
Вишнёвая Леди• 03 декабря 2022
Про поцілунки - то міф
автор Царевна_несушка • 03 декабря 2022
Ответ дляМандолина Бу
А вы не постились и не воздерживались?
Сейчас готовлюсь, пощусь и воздерживаюсь. Просто завтра и причастие, и приезд парня
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Про поцелуи- миф.
к.Буланова• 03 декабря 2022
Якщо ви віруюча, то сама все знаєте.

автор Царевна_несушка • 03 декабря 2022
Ответ дляПроработник
Ви до ікони можете прикластися
Наскільки я знаю, в той день навіть ікони не цілують. Але не знаю, наскільки це має значення
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Секс до брака нельзя
А как это к вопросу автора относится?
автор Царевна_несушка • 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Якщо ви віруюча, то сама все знаєте.
Я віруюча, але намагаюся попри віру не впадати в релігійні речі, які не мають нічого спільного з Богом. Вірю, що причастя - це дар. І розумію, що приймаю його для душі, що головне після нього зберігати душевну чистоту. Але є типу правила, які роками чуєш в храмі, то вони трохи збивають з толку
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Якщо ви віруюча, то сама все знаєте.
Ну почему же. Некоторые верующие и спать детей после Причастия днём не кладут, чтобы черти Присастие изо рта не вытащили
к.Буланова• 03 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Хлопець ваш віруючий?
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Нет, это не правила,а забобоны.
Про душевную чистоту всё верно, но и про телесную не забывайте, а то поцелуи разные бывают, знаете ли
к.Буланова• 03 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Для мене особисто авторитет Біблія. Якщо там пише - значить дотримуюся, якщо ні, то ні.
к.Буланова• 03 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Нет, это не правила,а забобоны.
Здоровим молодим людям важко зупинитися поцілунками, нащо розпалювати вогонь? Але то ваше життя, ваші діла і відповідальність
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляМандолина Бу
А вы не постились и не воздерживались?
Вот интересно, а почему Вы так решили?
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова

Неновая почта• 03 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Оті правила про які ви говорите якраз в храмах не використовують, то баб‘ї басні. Оті речі про які ви придумуєте і не мають нічого спільного. Хоча кому я розказую як ви тріль
к.Буланова• 03 декабря 2022
1-е до коринтян 11:23-29

Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п’є. Бо хто їсть і п’є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п’є!
UBIO: Біблія в пер. Івана Огієнка
автор Царевна_несушка • 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
1-е до коринтян 11:23-29

UBIO: Біблія в пер. Івана Огієнка
А от як зрозуміти, як це - негідно?
постою_послушаю• 03 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
А от як зрозуміти, як це - негідно?
С нераскаянными грехами, с непрощёнными ’должниками’, с камнем за пазухой.
к.Буланова• 03 декабря 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Думаю, що також не задумуючись, не роздумуючи про жертву Христа
Проработник• 03 декабря 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Я так зрозуміла, з жартами не в ту тему зайшла.

Вибачте