к.Буланова• 03 декабря 2022

Дівчатка, що з вами? Читаю тему і не вірю що це пишуть жінки

Я от про цю тему, де автор попросила яд не зливати, де попередила що можливо накипіло, сказала що можливо і не права, нікому у відповідях не хамилп, не принижувала.
Так, в кінці видно, почала тролити дописувачів що характеризує їїяк позитивну людину.
Ви 12 годин !!!!!! Дванадцять годин мішаєте її з болотом за стакан води. Купа відповідей не по суті, перекручених, обзиваєте і тд.
Для чого? Що вам це дає? Ви пишете про милосердя, співчуття, зміни, про егоїстку автора а самі робите в 100 разів гірші. Речі
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3242941-12#...

Очікую що на мене теж зараз полиється. Але люди, слідкуйте трішки за емоціями!!
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКлевотница
Ну, если ей так плохо, то и закрыла бы ту тему. В чём проблема? Там автор сама ядом брызжет взад и вперед как ненормальная.
Ви правила тутешні знаєте про закрила?

Кы-ы-ы-ця• 03 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Она фиговая хозяйка. У нормальной хозяйки в наше время есть запасы на несколько дней. Потому что завтра может быть хреновым днём и купить воду негде будет. И не только воду.
Согласна. Вот сейчас посчитала, у меня стоит 8 6литровых бутылей с питьевой водой и 15 6литровок с водой из-под крана.
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Ви не бачите заголовку теми нижче? Прочитайте уважно
Мені навіть не хочеться відповідати. Живіть своїм життям. І зауважте, що хоча я не прочитала кожну думку в тій - попередній- темі, я згодна з думкою більшості. Свою думку я висловила ще вранці.
Советничаю тут• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Це треш, робити нічого самій себе тут підтримувати щоби що?
Я хз, может люди судят по себе, сами так делают))))
Кы-ы-ы-ця• 03 декабря 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Ой, ну а если ей прям очень сил но пить хотелось? С другой стороны, конечно, можно понять и мужа её....
Но дело даже не в том. Есть разница написать комментарий типа ’меня бы тоже такое возмутило’ или типа ’эгоистка, выжрала сама воду в одно горло’
А если кроме нее и другим очень сильно хотелось пить
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляСоветничаю тут
От власне, я саме про це і говорю. Там коменти треш: плохай хозяйка, бедний муж, відно что вижиранте все в одну глотку
Советничаю тут• 03 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Это не главное в данной теме, я дальше написала, что можно свои комментарии по разному формулировать
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Самоствердились? Шткарна хозяюшка, ідеал вау
Клевотница• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Ви правила тутешні знаєте про закрила?
Эммм, да Я свои темы закрывала. Но даже если нет возможности это сделать, в чём проблема нажать крестик в верхнем правом углу экрана?

КучМала• 03 декабря 2022
Ничего себе не хамила. Да она там рвала всех, кто не ее, а мужа поддержал
Советничаю тут• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Так я даже не читала там комменты особо, чисто некоторые первые и все. по вашей теме поняла о чем речь - это ж Советчица...
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Та при чомутут що кому хотілось? Обзиватись для чого?
kuskus• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Ясно, перший пішов)))
Схоже, що це ви автор тієї теми? Оце вас рве…
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКучМала
Наприклад? Можна приклд?
Кы-ы-ы-ця• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Я не самоутверждалась, ответила на сообщение касательно запасов
И да, очень странно в нынешнее время не иметь запасов. После последнего удара у нас больше суток не было вообще воды и магазины были закрыты.
КучМала• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Наприклад? Можна приклд?
Ви ж ссилку на тему виклали. Відфільтруйте відповіді автора і читайте
КучМала• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
І в вашій темі, ось наприклад, ця відповідь - хамство.
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Моя тема не про запаси води
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКучМала
Ясно, прикладу немає

Кы-ы-ы-ця• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Моя тема не про запаси води
А я вам отвечала про запасы?1🙈 Вы тут пришли кого-то осудить, мой вас совет, присмотритесь к самой себе
КучМала• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Ясно, прикладу немає
Ясно що Ви, автор цієї і попередньої теми, не здатні сприймати критику
kuskus• 03 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
То це ж вона і є-авторка тієї теми.
Булькаю• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Тема не про правоту автора , ви розумієте про що моя тема?
Ваша тема це те саме Я про яке я вам писала,воно ніяк не хоче жити в парі,йому постійно потрібні нові ’жертви’ на престолі поклоніння,воно не розуміє реалій,не сприймає критику чи зауваження .Воно кричить Я номер один,і хто сміє хоч на крапельку зійти з дороги поклоніння вашому Я,той апріорі поганий чоловік,чи погані порадниці,тому що посміли Я покритикувати.В тій темі хотіла вам допомогти,зараз розумію що рятувати треба чоловіка вашого і ваших близьких,жити з цим монстром ,вашим Я,це страшніше ніж все інше....
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляБулькаю
« ВОНО»?
Сегодня не целуюсь• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Та ок, прав то прав, я не сперечаюсь хто правий а хто ні.
Те що хтось ваажає що чоловік поавий не дає йому поаво писати такі гадості, обзивати автора, де лнструвати свою ядовитість
Ну люди різні, є такі, що не підбирають слів, луплять правду в очі без прикрас, але не несуть в цьому мету образити, а лише свою думку в зручній для себе манері.
Автор прийшла розказати ситуацію, тому має бути готова до різних думок. Її заклик, типу мене не хейтити, звучить а-ля: або підтримай або мовчи. Ну такоєєєє)
Ну і відповіді її, вона права і пздц, і я б не сказала, що вона там лучіками позитиву сяє))
Насправді ситуація - дрібниця. Але вона могла б і не роздувати. Тому що в магазин було ліньки йти всім, але автор має задовольнити свою потребу у великій кількості води і капець. Навіть якщо і вийшло так випадково (в чому я сумніваюся), що випила майже всю воду, то могла б на коментар чоловіка відповісти: вибач, якось на автоматі вийшло, не помітила і т.д.
Але все вказує про те, що автор думає тільки про себе - воду випила ще й образилась. А тепер і на тих, хто в темі її не підтримує теж ображається.
Булькаю• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
« ВОНО»?
’Воно’ ангел на фоні вашого Я.Співчуття вашим рідним ....
Koza de Reza• 03 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
Ясно, перший пішов)))
А шо не так? в теме не писала той, но я не представляю как в войну можно не иметь запаса воды минимум на неделю. Ну и выпить все это таки эгоизм
ХикориДикори• 03 декабря 2022
Ответ дляКучМала
Профессиональная троляка!
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
Ви маєте зрозуміти, що тут запльовують усіх авторок. Більшість тут сидять нічими не зайняті, голодні і злі, деякі ще й без чоллвіків. А діти в гаджетах тим часом. Я якось створила перший раз тему, то на мене налетіло десяток курок, типу навіщо я теми пложу. Я ж тут не сиджу безвилазно і не слідкую хто там що пише день. Дивачки та й годі.
обізвали жінок курками (
а ви тоді хто? пава?))
і чому голодні? мабуть,що ледачі,хизуються тим,що борщу не зварили в свої 35 і чекають чоловіка з тарілкою макарон...
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляХикориДикори
Профессиональная троляка!
Моя бабуся трохи інакше казала, яке ж воно ’тільопа-тільопа’ у значені (дурне, дурне).