к.Буланова• 03 декабря 2022

Дівчатка, що з вами? Читаю тему і не вірю що це пишуть жінки

Я от про цю тему, де автор попросила яд не зливати, де попередила що можливо накипіло, сказала що можливо і не права, нікому у відповідях не хамилп, не принижувала.
Так, в кінці видно, почала тролити дописувачів що характеризує їїяк позитивну людину.
Ви 12 годин !!!!!! Дванадцять годин мішаєте її з болотом за стакан води. Купа відповідей не по суті, перекручених, обзиваєте і тд.
Для чого? Що вам це дає? Ви пишете про милосердя, співчуття, зміни, про егоїстку автора а самі робите в 100 разів гірші. Речі
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3242941-12#...

Очікую що на мене теж зараз полиється. Але люди, слідкуйте трішки за емоціями!!
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Иногда о погоде спросишь и в ответ такое выслушаешь
Меня удивляет, когда пишут какие мы все хорошие добрые люди, и как хорошо и дружно мы заживём после войны, но советчица - это хорошие срез общества и я вам скажу - ничего не хорошие, а злые, мстительные, завистливые, жадные в основной массе и глупые к тому же
смотрите,бродите здесь,уже и белое пальтишко запачкали

ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
Це вже на ваш розсуд. Вас так переймають проблеми розподілу питної води в чужій родині. До мене звертаються з набагато більшими і значущими проблемами. Якщо би я кожен раз так переймалася чужим життям, я вже би з глузду з´їхала.
не робіть собі тут рекламу((
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
Не переймайтесь
МояХатаЗкраю• 03 декабря 2022
Надо было проявить солидарность? Вот сядет в подвале такая ’я много пью’, которой начхать на всех, кроме себя. И понять не может, почему это не так.
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
не робіть собі тут рекламу((
Я висловила власну думку. Ваша думка не співпадає з моєю? Це вже справа ваша👌 Я не півторашка чистої води, мене можна не ділити 😁
автор к.Буланова • 03 декабря 2022
Ответ дляМояХатаЗкраю
Та яку солідарність, до чого це?
Треба було не обзивати і не принижувати от і все
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
так я ж не про думку, а про ваші товсті ’намьоки’ на вашу діяльність,що звертаються з проблемами і про таро навіть в ніку .
це реклама і бан вам справедливий.
Из Виа-гры• 03 декабря 2022
По стилю общения -вы автор этих двух тем. Бедный муж, ему можно только посочувствовать. Мы разойдёмся по своим делам, а ему с вами жить
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
це реклама і бан вам справедливий.
Нік у мене цей вже 100 літ в обід. Якби ви не звернули увагу, то ніхто би і не звернув. Бо дивно звертати увагу на те, що люди бачать по кілька разів на день у різних темах 😂Тоді треба бан виписати моєму батькові за те, що колись я була у вигляді чоловічої статевої клітинки в його органах, які зазвичай у чоловіків нижче пуповини розташовані. Своїм ім´ям я нікого не образила? Ніхто не запатентував його часом? Спитайте у Путіна, його я не образила? Бо також дуже переймаюся😂😂😂😂😂

волосатое стекло• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
обізвали жінок курками (
а ви тоді хто? пава?))
і чому голодні? мабуть,що ледачі,хизуються тим,що борщу не зварили в свої 35 і чекають чоловіка з тарілкою макарон...
А що курка - це образливо? Вона ж така гарна, мила, просто голосна буває.)
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
залиште цю пестливу назву ’курка’ собі.
тут не всі такі дурні,як ви вважаєте.
не викручуйтесь
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
хай на цей збіг звернуть увагу і адміністратори.
волосатое стекло• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
залиште цю пестливу назву ’курка’ собі.
тут не всі такі дурні,як ви вважаєте.
не викручуйтесь
Та будь ласка. Називайте мене куркою, мені не образливо. Вам би чаю з мелісою.)
Пузата Хата• 03 декабря 2022
Після цього форуму у мене волосся дибки, перечитала тему про Чернігів, перехрестилася і йду спати, чорнороті жінки їй богу
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
так ви це без аноніма це напишіть,щоб я знала кого так лагідно називати.
волосатое стекло• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Це я вже сама буду вирішувати де і як мені писати. Вказуйте чоловіку.
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Збіг чого? Ті ніки, які тут не дозволені при реєстрації або зміні не проходять. Є правила їх написання. Маю надію, що якщо ви бачили нік Цнотлива, Колдунья-вещунья, Позитивне Таро (до речі прикольна була жіночка, десь вона зникла) тут такі траплялися, ви дар мови не втрачаєте😂
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
’когда меня нет- можете даже меня побить’
нечего под анонимом бахвалиться.
даже время тратить на вас жаль.
прощавайте.
волосатое стекло• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
нечего под анонимом бахвалиться.
даже время тратить на вас жаль.
прощавайте.
Нарешті. То взаємно. І вам не хворать.

ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
1+1 не важко додати.
ви ж не просто так у своєму ніку те Таро зазначили, тобто до вас можна в особисті звернутися за послугами і тут же рекламуєте себе,що до вас звертаються з великими проблемами.
це можна якось інакше зрозуміти?
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
1+1 не важко додати.
це можна якось інакше зрозуміти?
Ну додайте до свого віку 1+1, але знаки тут додавати неможна. Я себе не рекламувала, а все що ви там собі нафантазували, то хай вашими особистими фантазіями і лишиться. Мене здебільшого тут люблять і я люблю і поважаю людей. Якщо у вас зі мною якесь непорозуміння є чи вийшло, чи ви собі нафантазували, що воно буде ви ж можете мені особисто написати. А то моя скромна миролюбна особистість, стала важливіша пляшки з водою. Може це і на краще.
ЯблокоРаздора• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Главное что ваше не жмет пальтишко
ЯблокоРаздора• 03 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Согласна. Вот сейчас посчитала, у меня стоит 8 6литровых бутылей с питьевой водой и 15 6литровок с водой из-под крана.
Начнем теперь мериться у кого больше запасов
То кого больше бомбили, то у кого дольше света нет, теперь у кого больше запасов
Птица Говоруша• 03 декабря 2022
Вам одной темы было мало, то ещё и вторую создали? Точно тролль
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
щось ви не те зрозуміли про 1+1.
поясняю:прибавить к 1 плюс 1.
при чому тут мій вік?
Гордая_птичка• 03 декабря 2022
вот драму разыграли. Ну если автор вдула реально последние капли драгоценной воды на линии фронта, в одно рыло, то она невменяема, если в кране была вода, и набраный из крана стратегический запас, как у большинства сейчас, зачем скандал на ровном месте разводить. Ну захотел мужик побурчать что внимания ему мало. ’ ой, дорогой прости, я увлеклась, забыла что это последняя, хочешь пить, поехали в магаз сделаем запасы,вода в доме нужна. та 99 процентов мужчин ответит, та забей, ничего страшного, завтра купим, сейчас из крана попью.
КРІСТІНА ТАРО• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
щось ви не те зрозуміли про 1+1.
поясняю:прибавить к 1 плюс 1.
при чому тут мій вік?
От і я не розумію до чого тут я до ваших життєвих проблем. Серйозно? Це вже дійсно кумедно спостерігати. Просто ви хочете поспілкуватися зі мною, щоб я приділила вам увагу, чомусь вважаєте, що всі інші мають за цим спостерігати.
По темі з пляшкою мені більше нічого додати. Все що я хотіла, я сказала. У вас якісь питання окрім пляшки з водою і чоловіка авторки? Ні. Тоді закінчимо розмову і дамо іншим висловитися.
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляКрістіна ТАРО
вам проще написать какой-то несвязный бред,прям как в ваших гаданиях))
внимание мне ваше ни к чему.
дискуссия окончена.
Стеклянная мышь• 03 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
внимание мне ваше ни к чему.
дискуссия окончена.
Не хочется даже лайк поставить. К чему эта токсичность? В жизни у всех свои интересы🤷
Давно пора ввести систему лайков/дизлайков.
ЭмчЭндЭм• 03 декабря 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
так мне ваш лайк не нужен,как и скрытая реклама от ника с упоминанием Таро.
от меня вам дизлайк,вы же так хотели?
или только вы можете ставить,а я нет?