все по ГОСТу!• 03 декабря 2022
Подивіться, що приготував мені чоловік!
З зеленою квасолькою, перчиком італійським і курочкою в томаті, ще й приніс поки я лежала.
От воно, щастя! Дарма ви своїх не привчаєте готувати😃
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ дляНеправдиша
Миску у собаки відібрав?
Вот что за люди? Все прекрасно у автора. Почему не порадоваться за человека, господи все едят из японского фарфора времен античности?
Все надо обос@ать, зачем? Полегчало?
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляМатрёна
В мене теж так вміє, лиш я зараз трошки стараюся утримуватися від його смачних сніданків/вечері. Розгодував з 2011 на 12 кг!
Вкуснятинка!
Просто болталка• 03 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Странное сравнения. У вас есть муж? Он у вас собака непреученная?
Ви про що? Слово привчати я використовую до собак,тому у мене така реакція. Чоловік у мене є.
Просто болталка• 03 декабря 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Муж молодец однозначно.
Слово ’привчати’ режет слух.
Чоловік не собака,навіщо його привчати до чогось. Краще стимулювати.
Слово ’привчати’ режет слух.
Ще кращу слово заохочувати!
Мальчун-задирун• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Все надо обос@ать, зачем? Полегчало?
Когда завидуют не до радости
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Неправдиша• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Все надо обос@ать, зачем? Полегчало?
Тому що всі по собі рівняють. Я не могла б їсти з такого посуду. В ліжку можу, тому це і не коментувала. Думаю, що це має бути зрозуміло.
Самый умный• 03 декабря 2022
Автор, вам повезло, ваш чоловік-мрія, моя то точно, у мене чоловік допомагає, а так хочеться, щоб сам готував для мене. І не слухайте про те, як , де і скільки треба їсти, з якого посуду і скільки заробляти вашому чоловіку. Не про це ж тема. А про те, що вам смачно і коханий приготував це особисто. Бажаю щастя. А особливо вам повезло з генетикою, це точно мрія, от і заздрять.
Неправдиша• 03 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Когда завидуют не до радости
Ви заздрите макаронам? Справді? Чи постіль маєте на увазі?
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Все надо обос@ать, зачем? Полегчало?
Самое смешное что у меня есть японские тарелки, японские вазы и шкатулки😂 Но фарвора и правда нет
Мальчун-задирун• 03 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
Мало ли что вы используете и где. А автор такое слово использует по отношению к мужу. А я сейчас ребенка приучают к горшку, может он тоже у меня собака? Я например считаю, что если человек чужого мужа сравнивает с собакой, значит у нее свой муж собака
Советчицы тоже плачут• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Все надо обос@ать, зачем? Полегчало?
Вы правы! Обидно, что люди не умеют радоваться за кого то. Умеют лишь обесценивать.
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Знайшла бірку!
Дуже Вам дякую
Сохранила)
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Нехай вам щастя в два раза більше буде, чим мені, а в мене його багацько! За добрі слова🥰
Не слухаю, хоча може й правда купити японські тарілки, давно приглядаюсь на один сервіз…
Мальчун-задирун• 03 декабря 2022
Ответ дляНеправдиша
Имею ввиду заботу мужа об авторе. А вы из всей темы только об макаронах подумали и это все, что вы поняли?
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ дляНеправдиша
Тю, то есть Вы образец для подражания?)
Причём тут то , что для Вас приемлемо, а что нет? У каждого свои предпочтения, не думали?
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
А можна рецепта курочки в томаті ?
Приправа piri piri, перчик і сіль, закидуєте курочку шматочками до мультіварки, тиснете тушить, закидуєте приправками, трошки томату коли майже готова буде, та й все. В нього сьогодні підгоріла, ну як підгоріла, піджарилась гарно, не вгледів, від цього ще й на смак як шашличок))
Аноним ФЕЯ• 03 декабря 2022
Ответ дляДодекаэдр
Я з вами. У мене сьогодні 2800 ккалорій, а моє імт 17.86🙈
ведьмы

Просто болталка• 03 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
По суті так,діти як собачки-треьа привчати . Але ж не дорослих людей. Я свого чоловіка ні до чого не привчаю-робить за власним бажанням все. І вам такого бажаю,бачу вас зачепило це сильніше ніж автора-мабуть гормони ...
Неправдиша• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Тю, то есть Вы образец для подражания?)
Саме так! Ви абсолютно праві! Я так і написала, що в моїй родині така миска у собаки.
вареный_look• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
А мені ось сьогодні донька приготувала, 15.5 років
Умнічка. Дуже люблю коли діти готують.
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ой як я люблю рибку! Яка краса!
Я инженер, меряю от 1• 03 декабря 2022
Ответ для60 метров сметаны
У кого муж готовит перчики итальянские, у кого воюет…
Каждому свое
Просто болталка• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Супер!
Самый умный• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Була з дівчиною в Польщі, коли виїжджала з України і вона розказувала, як заощаджувала і з зарплати купувала по 1шт тарілок, які сподобались, бо дорого було. І не їздила відпочивати, щоб додому щось придбати. А потім змушена була все кинути і сервізи і улюблені речі. Це для роздумів чи він вам треба.
все по ГОСТу!
• 03 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
Хто сказав що мене взагалі чіпляло. Я не про свого чоловіка писала))
Мій з самого початку відносин готує сам, бо полюбляє) А сказала не подумавши, потрібно було вибрати інше слово мабудь)))
Я инженер, меряю от 1• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ой вкусняшно, ням!
Красивое покрывало