все по ГОСТу!• 03 декабря 2022

Подивіться, що приготував мені чоловік!

З зеленою квасолькою, перчиком італійським і курочкою в томаті, ще й приніс поки я лежала.

От воно, щастя! Дарма ви своїх не привчаєте готувати😃
НетЕщеНаверное• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Обычно он готовит, иногда вкусно, иногда не очень, а иногда так обалденно что аж сам удивляется))
Муж молодец 👍
Но подача
С железной миски только животных кормят !
Самый умный• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
А мені ось сьогодні донька приготувала, 15.5 років
Ого, риба з апельсином?
Просто болталка• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Хто сказав що мене взагалі чіпляло. Я не про свого чоловіка писала))

Мій з самого початку відносин готує сам, бо полюбляє) А сказала не подумавши, потрібно було вибрати інше слово мабудь)))
Так я не вам відповідала! Про вашого чоловіка я все зрозуміла.
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
Була з дівчиною в Польщі, коли виїжджала з України і вона розказувала, як заощаджувала і з зарплати купувала по 1шт тарілок, які сподобались, бо дорого було. І не їздила відпочивати, щоб додому щось придбати. А потім змушена була все кинути і сервізи і улюблені речі. Це для роздумів чи він вам треба.
Хто треба? Та в нас норм зп не подумайте)
Мальчун-задирун• 03 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
По суті так,діти як собачки-треьа привчати . Але ж не дорослих людей. Я свого чоловіка ні до чого не привчаю-робить за власним бажанням все. І вам такого бажаю,бачу вас зачепило це сильніше ніж автора-мабуть гормони ...
А мне кажется вас зацепила тема автора, что она смогла приучить своего мужа, а вы своего не смогли, вас это подбешивает. И делает он все по своему желанию, а желания то у него и нет. Вот вас и зацепило и чтобы оправдать свою беспомощность вы решили мужа автора сравнить с собакой. Вот и все )))
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Муж молодец 👍
Но подача
Та вона керамічна ж😁
НетЕщеНаверное• 03 декабря 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Это очень хорошо. А он после работы приходит и к плите такой? Вообще не представляю как это. Это очень круто.
Значит женщину после работы у плиты вы представляете, а мужика - нет ?
Не царское это дело ?
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вау!!! Умничка 👍🏻
Просто болталка• 03 декабря 2022
Ответ дляМальчун-задирун
Ви зовсім не те прочитали в моїх словах,а автор мене зрозуміла.
Самый умный• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не думаю про вашу зп)))). Просто якщо у вас його ще нема, то може вам не треба. У мене японський сервіз, то такий тонкий, що пару раз донька стукнула, вже тарілки відкололись. Тому у вживанні звичайний люмінарк і всі задоволені. А вино з чашки, мені так зручніше, якщо з чоловіком вдвох.
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Не царское это дело ?
Я про це й хотіла донести. Що жінки порівну працюють, ще й з дітьми сидять, а ще й плита потім. Що не треба так трястись над чоловіком щоб готувати і тд, якщо не любиш. І що буває що чоловік готує!
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ дляНеправдиша
Саме так! Ви абсолютно праві! Я так і написала, що в моїй родині така миска у собаки.
Я думаю всем пофиг, какая у Вас и тем более у Вашей собачки миска, вот серьезно.
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляСамый умный
А покажіть японський? В мене на японський посуд бзік. Теж є тонкий, аж дихати страшно, то я в нього японські благовонія викладаю.
НетЕщеНаверное• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Та вона керамічна ж😁
А, ну тоді - сорян …
Мені здалося наче залізна
Все одно - на великій тарілці було б гарніше а то так старатися і все в кучу …
Аноним ФЕЯ• 03 декабря 2022
автор, искренне рада за вас, вы вся такая позитивная, прям через экран телефона чувствуется Так держать! Муж - молодец! Всех вам благ!
Неправдиша• 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Як і на вас, ваш пост. Це життя
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
А, ну тоді - сорян …
Мені здалося наче залізна
Та ми переїхали і не встигли прикупити, але якраз хочу) В нас навіть кастрюль особо немає, мультіварка та ще одна)
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую дуже! Вам в два раза більше благ!
вареный_look• 03 декабря 2022
Ответ для60 метров сметаны
У кого муж готовит перчики итальянские, у кого воюет…
Дякую нашим воїнам. Шо вони там їдять, зараз в морози, одному Богу відомо.
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ дляНеправдиша
Як і на вас, ваш пост. Це життя
Нет, мы все дружно вместе с автором радуемся, болтаем без злости, нам хорошо и нам приятно читать друг друга)
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Та не оправдываетесь, спасибо за тему и за то что Вы такая чудесная)
Матрёна• 03 декабря 2022
Ответ длявареный_look
Хлопці кажуть, що саме з їжею проблем немає. Ситно, всього достатньо
Ms. Android• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ой вкусняшно, ням!
Это реально железная миска??
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Это реально железная миска??
Чорна і біла всередині керамічна) З желізної не зручно бо віддає запах желізу
вареный_look• 03 декабря 2022
Ответ дляМатрёна
Нифіга ми тут у тепленьких ліжечках не валялись би і не готували, щоб не вони. Сьогодні наревілася я з тих видео, як вони бабусь рятують під обстрілами. Хай всі повернуться додому здоровими.
Я не тону• 03 декабря 2022
Ответ длямадам Везувий
а вроде и то и то-мужчина
Вроде
nitka83• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Мне сильно повезло, я много ем и не поправляюсь, генетика😍
Ну все, Вы еще и ведьма...счас тут ядом заплюют Вас, мужа и семью. Сама стройная, красивая, муж любит, готовит...а по теме очень красиво!!! Молодец ваш муж, передайте респект. Доя мужчины шедевр. Мой муж готовит лучший в мире шашлык. Мы в разлуке, скучаю по нему
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ длявареный_look
Я памятаю як в перші дні війни було відео з бабусею, яку кормили з ложечки лежачу під обстрілами, це був перший раз коли я ревіла з війни, але потім полонений повернувся з полону і розповів про цю історію, але що з бабусею не ясно, на жаль. Не можу те відео дивитись, бо нагадує мою бабусічку
автор все по ГОСТу! • 03 декабря 2022
Ответ дляnitka83
Бажаю вам, щоб ви зустрілись з чоловіком якомога скоріше! ♥️
Матрёна• 03 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вкуснятинка!
Так він смачно готує, але ж ... Розгодував, тепер мучаю себе, худну, а вік вже не той, щоб легко худнути. Зараз готує собі і синові, ще свекрам (там чергує, його батьки майже лежачі), справляється