Кокосиха• 03 декабря 2022
Сварка серед дітей. Відносини з кумою.
В мене двоє дітей. Дочка 12р та син котрому майже 6ть. У куми син 12р. Ми дуже тісно спілкуємось. Моя кума дуже гарна і люблена мною жінка. Но трапилась неприємна обставина, діти між собою посварилися. А трапилося це, ось так. Ми з кумою та дітьми пішли на каву до спільної подруги. Діти тим часом, попросилися на прогулянку, після котрої мій син прийшов голосно волаючи, і коли я спитала що трапилася, то і донька не стримала сліз. Син куми тим часом ще гуляв з іншими дітьми, та і сама кума вийшла на двір до туалета, тобто вона не чула, що мені розповіли діти. А розповіли мені, що син куми разом з іншим хлопцем дражнили мого малого туфелькою та принцесою, після чого він стукнув ногою сина куми та плюнув на нього. Після чого син куми дав моєму малому здачі. Стукнув його ногою по ногам,мій впав. Коли я вийшла на двір кума спитала, що сталося, я відповіла, що діти посварилися, невдаваючись у подробиці. Вона з початку сказала, що ну як завжди мій син винен(але я ніколи,нічого поганого про нього не казала) а потім покликала сина і запитала що трапилось. Він відповів ,що малий його вдарив і плюнув йому в обличчя, нащо вона йому сказала збирайся і пішли додому. Мені ні слова, у дітей також нічого не запитала. Зібралася і ушла. І ось вже пройшло 5днів, вона мені не пише і не дзвонить. Тобто обрала сторону ображеної сторони. А я не можу теж їй подзвонити, після того, як моя доня сказала, що мій здачі отримав за те що забруднив білі кросовки сина куми. Чесно кажучи ситуація неприємна, і я не розумію хто перший повинен піти на зустріч і як себе при цьому вести. Дуже сумую за кумою, ми ніколи так довго не мовчали. Дівчатка ви розумні , скажіть будь ласка як би ви повели себе на місті мене.
Скажу ще, я не з тих мам, якщо мій маленький, то йому все можна. З своїм сином побалакала. Але і не він перший розпочав. Не стримав свої емоції, і як міг напевно себе захищав. Стукнув по нозі , та попав на білий кроссівок, і в додачу плюнув. Зі слов сина куми йому в обличчя. Моєму 6ть, тому 12. Мій за зрістом вполовину меньше . Виглядає як дитячий садочок, але кума зі мною не спілкується. Мені варто першою її набрати? За свою українську мову вибачаюся, я ще у процесі переходу на неї
Результат:
вже голосів:
175 (48.48%)
Подивитися результат
69 (19.11%)
Зробити вид що все гаразд
62 (17.17%)
Кума перша повинна набрати
55 (15.24%)
Я перша повинна подзвонити
Кокосиха
• 03 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Я шокована вашими виправданнями.
Ваш син на слово відповів ударом, ще й плюнув. Це зовсім нерівнозначна і неадекватна відповідь. З такою щапальністю у вашої дитини будуть великі проблеми.
Дякую за вашу точку зору. Буду ще не раз балакати зі своїм сином. Пояснювати, що так не можна. Тобто в цій ситуації, винен мій син. І реакція куми досить правильна. Вірно?
Железная тетя• 03 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Це булінг в адресу вашого сина. Ваш
син молодець - відстояв себе, і це 6 років проти 12. Я б підтримала дитину свою,а куму послала до синочки спитати, чому той регулярно дражнить і зачіпає вдвічі меншого за себе- може тому що мізків мало? Чи може тому що своїх однолітків чіпати сцить .
Плюнути - це відстояти?
КлараЦеткин• 03 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Плюнути - це відстояти?
Да, как может так и защищается . И правильно сделал!
Железная тетя• 03 декабря 2022
Ответ дляКлараЦеткин
Кто сильнее тот и прав, то можно и издеваться на младшим? Булить ребенка? Шестилетка правильно сделал , что постоял за себя, он хоть и маленький , но тоже человечек с душой .
Постояв за себе -це не бігти жалітись мамі. А так не відстояв.
Куколка-мяуколка• 03 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Це булінг в адресу вашого сина. Ваш
Ну який булінг
Руда ліса• 03 декабря 2022
У нас з подругою діти сваряться, коли зустрічаються. Але при цьому ми лишаємось подругами, тому що немає правих чи винних. Своєму синові пояснюю, як слід було поводитись в тій чи іншій ситуації, вона так само зі своїми дівчат говорить... Ніколи між собою із-за того не сваримось.
КлараЦеткин• 03 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Потому что маленький еще
nabludatel• 03 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Вашого сина образили словом. Відповідь повинна бути аналогічна. А він поліз битися і плюватися.
Якщо він так вестиме себе в школі, ви будете часто відвідувати школу і травмпукт (бо на силу завжди знайдеться сила).
На місці вашої подруги свою дитину до вашої після цього випадку не підпускала.
РозаФиалковна• 03 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Вам повезло, що син куми вашого не покалічив. Плюнути підлітку в лице при свідках. Да в хлопця сильні нерви.
Спасибо, что не покалечил 6-летнего малыша? Вы в своём уме?
Железная тетя• 03 декабря 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ну який булінг
Та люди слово нове почули, от і ліплять куди не попало.
Железная тетя• 03 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Я просто знаю, якими бувають хлопці - коли в них гормони грають......
Редиска Я• 03 декабря 2022
Я б не дзвонила їй. Чи на ній світ клином зійшовся і вам немає з ким більше спілкуватися?
Ну, потерпіть тиждень-два, потім видаліть її контакти.
РозаФиалковна• 03 декабря 2022
Ответ дляСемена рукколы
Ви своєму синові розповіли,як треба поводитись?
А на куму забийте і живіть своїм життям. Ви сумуєте,бо вважаєте,що винуваті. Я би не дзвонила.
Моя взагалі весною в Німеччину виїхала, а дізналась я аж а в серпні. Так і не дзвонить. Ну і фіг з нею.
Как будто я написала
Моя тоже уехала в марте, не писала, не звонила, мои сообщения игнорила, а в августе вернулась и сказала, что была в Германии ) причём другие ее подруги всё знали. Секретом это было почему-то только для меня.
Ну ок, я сделала выводы
РозаФиалковна• 03 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Якби вам плюнули в лице -яка б була ваша реакція?
Зустрічайтесь з кумою без дітей і буде вам щастя.
Просто интересно, а ваша? Если бы вам в лицо плюнул 6- летний ребёнок, что бы вы сделали? Покалечили бы?
РозаФиалковна• 03 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
В том то і справа, що я не думаю що він попав йому в обличчя. Ніхто цього не бачив. Це син куми так розповів. У свого сина запитала, але він не сказав що попав у обличчя, але сказав що плюнув. Тобто по вашому можна дражнити малечу знаючи що тобі за це нічого не буде. Ви уявіть сітуацію 12р і 18. Рівно на стільки син куми старше за мого. Обізвати 18літнього хлопця, як би йому прилитіло? Ні?
А дочь ваша что говорит? Она при этом присутствовала?
Ответ дляКлараЦеткин
Постоять за себя в данной ситуации - это ответить словом или проигнорировать, а не плюнуть и ударить ногой.
Так что с душой или с душком - неизвестно, ситуацию нужно видеть вживую
Мелкие могут быть еще теми чертями, если знают, что им за это ничего не будет
Педиатор_я• 03 декабря 2022
У вас старшая дочь не защищает младшего брата? Он же ещё маленький. Не пойму что кума хотела от 6-летнего ребенка?
Кокосиха
• 03 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Ні, була поруч, але розмовляла з дівчатками. Каже, що все побачила і зрозуміла, коли малий вже лежав на землі. Вона спитала в чому справа, нащо їй відповіли що це йому здача, бо він забруднив білий кроссівок.
Подумывающая• 03 декабря 2022
Кума дура.Дети всегда дерутся.Они бы помирились.Взрослая женщина,а строит из себя принцессу.Рукоприкладство начал сын Автора,значит будет виноват в глазах кумы.То,что его унизили и он ответил,потом сдачи получил-уже никого не волнует.Звонить не стоит.Поламается,потом сама позвонит.Нет-так нет.Зачем балласт из глупых людей набирать
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Ваш варіант зустрічатись з кумою без дітей.
Бо ви вже неадекватно реагуєте.
У вашого сина немає інстинкту самозбережання. В 6 років вже потрібно розуміти, що буде коли плюнути в старшого хлопця і вдарити його.
Задумайтесь, коли ваш в 12 років - за криве слово вдарить і плюне в 18 літнього - він може опинитись в реанімації.
Бо ви вже неадекватно реагуєте.
а 18 летний в тюрьме
Леся Українка• 03 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Как будто я написала
Ну ок, я сделала выводы
То поняли, почему она всем сказала, а вам нет?
Кокосиха
• 03 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Так я зрозуміла вашу думку. Згодна що на слово, треба відповідати словом. Але я ще свого вчу не ображати людей, і не казати ображливі слова. Тому я б теж не хотіла спілкуватися з людьми які знаючи, що сильніши і їм нічого за це не буде,будуть обзивати і дражнити. Мій наступив на кроссівок і плюнув, той вибив ноги, що мій впав. Це ж одне і теж. Розумію
Сумчатая кошка• 03 декабря 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Син куми дражнив, а ваш перший вдарив і плюнув за що і получив. Ваш винен.
Тобто дражнити можна? А як же булінг у школі? Якщо б це були ровесники, то можна було б зрозуміти, але 6ти річна дитина не зможе так себе контролювати, як 12ти.
Старший хлопець винен, бо він це робив навмисно.
Якщо що, то мене 11р син.
Форс мажор• 03 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
О у меня есть такая хорошая знакомая, ее бусинке 4. А старшему ее ребенку 9, как и моему. И самый гадостный из них всех - бусинка. Раздражает до п.ца, может и у вас такая же ситуация. И вовсе не факт, что взрослый троллил вашего мелкого долго и тупо, я в этом сомневаюсь, скорее вижу, как Принцессой назвали из-за чего-то, ваш не понял и вызверился.
Звонить надо тому, чья бусинка. И не пускайте ее больше гулять со взрослыми, ему с ними рано
Леся Українка• 03 декабря 2022
если 12 летний с ровесниками был, и тут вдруг малявка на него плюнул, ну неудобно перед пацанами словесную перепалку продолжать.
Сумчатая кошка• 03 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Бо ви вже неадекватно реагуєте.
А 18 річний в поліції і сяде за тілесні. Цьому теж треба вчити.
Усатая полосатая• 03 декабря 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Якщо що, то мене 11р син.
То треба було теж дражнити, або піти мамі сказати, якщо маленький. Чому не пішов? Якщо вдарив і плюнув значить така і відповідь прилетіла
Железная тетя• 03 декабря 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Мені не 12 років. Але по фейсу получив би і від мене.