Бусурманша• 04 декабря 2022

Дитина у депресії, мабуть, варто виїхати до Польщі

та жити за власний кошт. Як Ваші діти адаптувались у місцевих школах? Чи ходять на гуртки? Ви працюєте? Яка вартість на оренду поряд з м. Краків?
Радикальная• 04 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Дякую, от приблизно таку картинку життя у Польщі я маю від знайомих.
🌷🌷🌷
Автор,у мого сина 12років депресія була якраз в Польщі.Ми првернулися додому,тому що він мені всі мізки прогриз .І зараз все нормально у нього .Не думайте ,що там буде краще.

Муроводчица• 04 декабря 2022
Прекрасноадаптировались, много друзей появилось, ходят на спорт и языки
КапитанльнаЯ• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Жах. І чого ви там? Я поїхала 24 лютого під київ, думала чокнусь, там модна вити від нудьги. Додому вертайтесь, у києві життя як житья. І давайте дитині віт д- 4 тис щодня мінімум, обовязково, ця осінь і зима зовсім без сонця якась. І собі теж 5тис.
особый вид ясновидящих проснулся- по интернету определяют уровень в опганизме и выптсывают назначения
КапитанльнаЯ• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну реально ви смішна- там знайомі вам знайшли поки ви їхали, там знайомий чоловіка прихистив все сама, все сама
Удалено администрацией...
Попипиповна• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Согласна. Мы на даче были всю весну и лето.
Летом там ребенку было хорошо и весело, гонял на велосипеде целыми днями с друзьями. А на осень вернулись в Киев.
Бяки-козяки• 04 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
12 років, я відвезла дитину з Києва у безпечне з моєї точки зору місце. Не можу лишати самого вдома , оскільки працюю
В Києві діти ходять офлайн в школу через тиждень. Моя старша страдає,коли онлайн тиждень. У молодшої весь час офлайн.
Спортивні секції працюють
Радикальная• 04 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Там не буде вимкнень світла, води, тепла прольотів ракет… цього замало? Буде можливість жити звичним життям. Тим більше поляки добродушні у спілкуванні, чимось схожі на дітей..
Це буде радувать вашу дитину лише перший місяць,повірте.Мій вже через місяць забув про все що дома пережив і почав канючити додому повернутися.

Идууу--уууу блин• 04 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Це середня норма для нашого клімату, на тому тижні терапевт озвучив, сходіть і ви спитайте
КапитанльнаЯ• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
я по другому все делаю. сдал анализ, увидел показатели пропил такую дозу, которую назначил доктор.
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Удалено администрацией...
Телочка• 04 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Так, тому що робитиме звичні речі. Тим більше українців там багато
Може в Румунію? Теж наших багато і приймають зараз по норм. програмах.
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Чудово, автор вас послухає, якщо не нитиме.
Катастрофа• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Пост не про те, що я все сама. Я, до речі, такого і не писала, це Ви самі додумали. Навіщо? От реально, навіщо прискати ядом, Вам це приносить задоволення? Моя історія про те, що все вдасться, якщо мати мету, не боятися приймати рішення, не соромитися просити про допомогу, якщо вона дійсно потрібна.
Тётушка Лошадь• 04 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
вы, нытмки, всегда все знаете лучшеб удаленно и дистанционно
Чего это я нытик? У меня здесь все хорошо, это автор ноет.
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Автор не з таких, чи ви не бачите?
Бяки-козяки• 04 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Тут страшилки пишуть ті, хто побоявся взяти відповідальність і виїхати. Це в них ’ все зайнято’. Я з початком війни виїхала в Польщу, вдові історії про евакуаційний поїзд розповідати не буду. Квартиру мені знайомі знайшли ще поки я була в дорозі. Малесеньку студію, але не табір і окремо. Зразу господарі допомогли щ продуктами і речами, а також допомогли знайти роботу. Працювала в нічні, важко, але заробляла в середньому 3500 злотих. Дочці 13, вона стала боятися сама спати. Я зібрала всю свою мужність і в серпні приїхала в Німеччину. 25 серпня!!! Тоді вже з усіх прасок порадниці писали, що всі місця зайняті. Дві доби жила у мусульманина в однокімнатній квартирі без меблів, він був єдиний знайомий мого чоловіка в цій країні, тому його і просили допомогти. Потім два тижні жила в німецькій сім´ї, також випадково познайомилися і люди нас запросили. Німцям платять 5 євро за особу на добу, якщо вони прийняли біженців. За два тижні я майже не спала,вдень бігала оформляла 24 параграф, вночі сиділа в інтернеті і шукала житло. Знайшла дівчину, яка поверталася додому і терміново шукала на своє місце людей. В той же день почали переоформляти житло на мене. Я не бачила квартиру, в мене не було ні часу ні інших варіантів. До чого я накатала оцю простиню: не вірте брєду про всі місця зайняті, це не так. Я тому доказ. Можна говорити, що мені пощастило, я і сама так кажу. Але я до цього доклала стільки зусиль, що вже не могло не пощастити. Багато ще можу написати хорошого, та й поганого не мало. Але моя дитина в теплій квартирі, має одяг, світло і ходить щодня в школу. Вона займається танцями, вже двічі виступала на концертах. Вона живе звичним життям. А я знову вчуся, я знову будую своє життя наново. І всім кажу, якщо немає коштів їдьте в Німеччину, тут вам дадуть можливість жити, а не виживати. І Німеччина приймає, всіх!
Майже все зробили знайомі, але все сама, все сама
Бяки-козяки• 04 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
+++Бред какой- то. Как только дети советчиц пересекают границьі- у них проходит депрессия, открьіваются гениальньіе способности к язьікам и к математике на шведском. По умолчанию
Не мешайте людям - онидевседлядетей. И только ради них
Угги_в_горошек• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Як же ви задовбали своїми антидепресантами наліво і направо! Життя прекрасне і без них! Автор, перевірте дитину на наркотики і приналежність до синіх китів і подібних груп, які активізують смски вночі.
Если бы вы знали, что такое настоящая депрессия (не та, что новыми туфельками лечится), панические атаки, дереализация и деперсонализация на этом фоне, невыносимая тревожность, и все это длится ежеминутно!! на протяжении трёх-шести месяцев и просто лишает возможности жить - вы б так категоричны не были
Катастрофа• 04 декабря 2022
Ответ дляБяки-козяки
Де написано ’все сама’? Знаєте, я напишу максимально коректно: якщо у поважному віці, у вас немає знайомих, які готові допомогти у складній ситуації, то ймовірно ви не дуже хороша людина і самі нікому не допомагали.

марьян_ка• 04 декабря 2022
Удалено администрацией...
Идууу--уууу блин• 04 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Таких хворих одиниці і все це лікує психіатр. Навіщо свої діагнози зразу навішувати на всіх? Ще й на дітей. У 99,9% це хандра, застій, гормональні зміни, стрес, а ви зразу ад, які мають наслідки, якщо приймати бездумно.
Гопница-Советчица• 04 декабря 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Забыла, точно, а мамы сидят на удаленке, на пасивном доходе, путешествуют.
Форточка с диоптриями• 04 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Не думаю, что это связано с обстановкой.
Вы переездом можете все усугубить.
Решайте вопрос здесь, с психотерапевтом. И не побоюсь посоветовать - антидепрессантами.

Была бы счастлива, если бы мне в этом возрасте их кто-то давал, моя жизнь могла бы быть немного другой)
И моей дочке сейчас 14, если увижу, что есть необходимость, буду давать.
Это другая жизнь на них) смелая, активная, вкусная( потому что все вкусно и от всего есть удовольствие) и тд
То есть все хорошо, пока принимаешь препарат, так? Или после отмены эфект сохраняется? Я всегда боюсь какойто дополнительной зависимости, мне интересно просто
Гопница-Советчица• 04 декабря 2022
Ответ длямарьян_ка
Удалено администрацией...
Многим просто захотелось пожить на шару
марьян_ка• 04 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Многим просто захотелось пожить на шару
Стопроцентов!
vikahma09• 04 декабря 2022
Автобуси ходять, ціни нормальні на квитки, житло на тиждень-місяць можна зняти. Ціни не вищі ніж у нас, вибір значно зараз кращий. Чого не попробувати? Повернутися теж не проблема. Оці сидіння під прицілом в очікуванні то авіаудара, то блекауту, вони потім такими проблемами нам всім вилізуть і дітям також. Якщо не прив‘язані обставинами, чого не спробувать.
КапитанльнаЯ• 04 декабря 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Удалено администрацией...
КапитанльнаЯ• 04 декабря 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
абсолютно не ноет. советчица для того, чтобы човетоваться.
Угги_в_горошек• 04 декабря 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Я принимала несколько в жизни, на протяжении 9, 12 месяцев, спустя три года - еще курс, начат весной этого года и до сих пор (я переселенка, дончанка-мариупольчанка), есть причины и повод облегчить себе жизнь)

Да, есть синдром отмены у меня, головная боль и плаксивость в течении нескольких недель. Потом проходит.
Но к состоянию, которые лечила - не возвращаюсь. То есть, эффект сохраняется, привычки и настрой сформированные за период лечения довольно устойчивые и просто продолжаешь жить, будто на АД.
Моська-слон• 04 декабря 2022
Ответ длямарьян_ка
Удалено администрацией...
Жалоба на вас !
Автор четко написала , что будет жить за свои !
Тем более поляки только в плюсе , их экономика сейчас на высоте из-за украинцев.