БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2022

Побачила сусідку з іншим чоловіком

Є сусідка- товаришуємо.
Вона в будь-якій розмові розповідає про свого чоловіка, по сто раз за розмову про нього згадає.
З´явився у неї новий Herr. Вона звісно нічого не каже. Але 100% там відносини протягом місяця.
Мені якось і все рівно. Але питання- вести себе нібито я нічого не знаю, чи сказати? Особливо коли вона розхвалює свого чоловіка, про їх стосунки, готова розповідати про нього безкінечно.
Безникая• 04 декабря 2022
Не лезьте не в свое дело. Вообще не факт, что это любовник

СМСница• 04 декабря 2022
Як зміниться ваше життя, якщо скажете і як, якщо не скажете?
Пыхтелка• 04 декабря 2022
Навіщо копатися в чужому житті, жах......займайтесь своїм!!!
автор БезПаспортаНеПродаю • 04 декабря 2022
Ответ дляБезникая
У нас стіни тонкі, все чути
Ответ дляСМСница
Ніяк, просто не люблю брехунів
Jul_L• 04 декабря 2022
Мне так все равно, что я за ней слежу и создала тему на Советчице. Не лезьте не в свое дело. С соседкой вести себя как раньше. Может это и не любовник.
Ответ дляПыхтелка
Я не копаюсь, все на виду.
Безникая• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У нас стіни тонкі, все чути
Все равно не лезьте. Может у мужа импотенция началась, нечего женщине голодной сидеть
Вишнёвая Леди• 04 декабря 2022
Ну, якби я знала точно, то її побрехеньки більше б не слухала.

Безникая• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ніяк, просто не люблю брехунів
За собой следите)
Пыхтелка• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я не копаюсь, все на виду.
І що? Вам яке діло до того, чи заздрите? Слава Богу що я не маю таких сусідок як Ви
На иголках• 04 декабря 2022
О, нормальна тема, так а як зрозуміли, що новий, то точно, коханець? А не кур´єр, наприклад.
Безникая• 04 декабря 2022
Ответ дляНа иголках
Мне кое что по ремонту делать надо будет. И мастер не раз будет приходить, принимать его сама буду. Хорошо, что таких соседок у меня нет
Ответ дляПыхтелка
Сусідка і 2 хвилин не може витримати, щоб не розказувати про свого чоловіка.
Не спіокуватись- не вийде. Часто збираємось в одній компанії.
Миледи• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ніяк, просто не люблю брехунів
А про що вона вам збрехала?
Безникая• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Может как человек хороший, а член не стоит
Ответ дляБезникая
З майстрами в ресторані щоп´ятниці не сидять, з дитиною не знайомлять.
Мая твая не панимать• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ніяк, просто не люблю брехунів
Не ваше дело.
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
І вам нема про що розмовляти в компанії, крім чоловікові про його дружину розповідати?

Ответ дляНа иголках
Бачила в ресторані, її литина сказала, що підвозить мамин друг
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Какая вы скучная и нудная. Своей жизнью занялись бы лучше, а твоя смотрю у вас одна печаль-тоска
Рожайтретьего• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У нас стіни тонкі, все чути
О, вже чути, а не бачити? Коли ж ви, троляка, все встигаєте?
Безникая• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Бывает и знакомят, и по кабакам вместе пьянствуют, смотря какие отношения сложились. Бывший автоэлектрикой занимается, куча клиентов в итоге приятелями стали, вместе гуляли
Ответ дляВерочка 100%
Мабуть да.
Сужу по собі.
Зраджувати чоловіку не хочу.
Шокує, коли інші це роблять
Безникая• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А вас не подвозят, потому и сердитесь?
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
То ви вже й до дитини причепитися встигли?
Ответ дляС перепою
Я з її чоловіком не знайома
Аленький носочек• 04 декабря 2022
Если так хочется, то спросите кто этот мужчина, с которым вы ее видели. Это неуместно, но вы же все равно настроены поднять эту тему. Распросите все подробности до мелочей, даже про стоны за стеной и намекните, что и мужу все можете рассказать.
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мабуть да.
Сужу по собі.
Зраджувати чоловіку не хочу.
Шокує, коли інші це роблять
А зачем вы это делаете? Все люди разные. Я мужа безумно люблю, но любовник есть. На мнение других плевать
Сорока белобока• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ніяк, просто не люблю брехунів
Для чего спілкуєтеся з тими,кого не любите?