БезПаспортаНеПродаю• 04 декабря 2022

Побачила сусідку з іншим чоловіком

Є сусідка- товаришуємо.
Вона в будь-якій розмові розповідає про свого чоловіка, по сто раз за розмову про нього згадає.
З´явився у неї новий Herr. Вона звісно нічого не каже. Але 100% там відносини протягом місяця.
Мені якось і все рівно. Але питання- вести себе нібито я нічого не знаю, чи сказати? Особливо коли вона розхвалює свого чоловіка, про їх стосунки, готова розповідати про нього безкінечно.
Платье Длинное бальное• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я з її чоловіком не знайома
Гуляєте в одній компанії і не знайома з чоловіком?

Помогалочка• 04 декабря 2022
Ответ дляС перепою
так автор чоловіка не знає. які ігрища?
Я вище все написала. Я не хочу слухати брехні. Така любов, що аж сусіди знають про коханця, ага.
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я з нею зустрічаюсь декілька разів на день, спілкуємось в одному колі. Я не знаю як себе вести. Піддакувать, коли вона торохтить про свого чоловіка?
навіщо піддакувать взагалі? безвідносно до того, що там в неї за друг
Бензопирен• 04 декабря 2022
Ответ дляС перепою
так автор чоловіка не знає. які ігрища?
Игрища того, что ты лох, тебя разводят сказками
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ніяк, просто не люблю брехунів
И что ? Вас тоже кто то не любит ,так что говорят в лицо?
Платье Длинное бальное• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
А зачем вы это делаете? Все люди разные. Я мужа безумно люблю, но любовник есть. На мнение других плевать
Серйозно?))) А навіщо тоді коханець? В ліжку кращий?
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Я так понимаю, что ’займитесь своей жизнью’ и ’вам завидно’ пишут те, кто кинув мужей сами гуляют, а на словах все белые и пушистые
ви помиляєтесь
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Мне секс нужен каждый день, а мужу хватает раз в неделю(
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
З майстрами в ресторані щоп´ятниці не сидять, з дитиною не знайомлять.
Вам завидно?)))

курасаны• 04 декабря 2022
Ответ дляС перепою
ви помиляєтесь
первая активная?)))))))))))
Борщичок• 04 декабря 2022
Ответ дляАпель-синка
Я ж не знаю, из каких побуждений Вы так коверкаете свою жизнь. Шаболдаться по любовникам, чтобы не быть ’злобной мегерой’ - ну такое себе ’счастье’.
Ой, что вы пишите
Зяблик протестант• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У нас стіни тонкі, все чути
Есть культура. Вы взрослый человек и такие вопросы задавать не имеете право. Это бестактность. Завистливый вы человек.
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Ответ длякурасаны
Ошибаетесь. Там взрослые люди - сами разберутся. Зачем лезть туда ? А если у автора паранойя и она семью разрушит ? Есть у меня знакомая, которой все тоже так обо всех мерещится. Она что их в засос лижащихся видела? В кровате вместе?
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ длякурасаны
первая активная?)))))))))))
ви можете думати, що завгодно))))
все рівно це моє слово проти вашого.
але ви, як і автор вважаєте себе одноосібно правою))))
а я просто не розумію, коли лізуть у чужу постіль.
Зяблик протестант• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мабуть да.
Сужу по собі.
Зраджувати чоловіку не хочу.
Шокує, коли інші це роблять
Бо до вас ніхто не залицяється.
Мастер Пис• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так, і вичила українську мову за декілька місяців.
И как, Herren в Германии тоже понимают? )
курасаны• 04 декабря 2022
Ответ дляС перепою
ви можете думати, що завгодно))))
все рівно це моє слово проти вашого.
да Вы очень активничаете в этой теме - она вас явно зацепила за живое...
если просто ’не понимать’, то почему ТАКАЯ АКТИВНОСТЬ???

и не отвечайте - мне не интересно
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
я взагалі не дуже розумію. от зібралась компанія і почала говорити про чоловіка авторової сусідки, чи як?
курасаны• 04 декабря 2022
Ответ дляКили и Манджаро
мне абсолютно все равно. а Вам, смотрю, интересны ’смачные подробности’))))))

Надежда наш компас• 04 декабря 2022
Кто дал вам право лезть в чужую жизнь!? Говорите брехунов не любите? Так прежде,чем кого- то в чем то обвинять, нужно иметь доказательства.Ваши мысли и желания бескультурны ,беспардонны, и наглые’ Ваше мнение она спрашивала? Нет.
Займитесь собой, вам очень нужно.
Ужас,какой мерзкий осадок ,вы оставили после своей темы.
Кили и Манджаро• 04 декабря 2022
Ответ длякурасаны
С перепою• 04 декабря 2022
Ответ длякурасаны

и не отвечайте - мне не интересно
ні, відповім. зазвичай я полюбляю подовше поспати, а сьогодні прокинулася раніше, а от чоловік, навпаки спить, хоча взагалі то раненька пташка. мені нудно, осі і зависла у темі.
але ж ви краще мене знаєте, яка я є
дамаАмстердама• 04 декабря 2022
Может она мужа своего вам нахваливает, чтоб вам его ’захотелось’ для себя. Чем не вариант? Хитрая женщина-маркетолог только вас не так просто провести, да? Вам через стенку и их с мужем слышно было? С кем она погромче звучит?)
Запыхалась• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
У нас стіни тонкі, все чути
Я де чоловік в той час?
Закидай меня камнями• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я хвальків не люблю, натякнула б їй, що я знаю. Для чого ту лапшу слухати
Мусик Пусик• 04 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ніяк, просто не люблю брехунів
Ну то скажіть як за чоловіка буде казати.
kuskus• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Ви щодня зустрічаєтесь з коханцем? Як вам це вдається? Мабуть не працюєте обоє
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Ответ дляkuskus
Я не работаю. У него бизнес, сам себе хозяин
kuskus• 04 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
А як ви познайомились?
Верочка 100%• 04 декабря 2022
Ответ дляkuskus
А як ви познайомились?
У него на работе) пригнала свое авто на его сто