Чумачечая Весна• 04 декабря 2022

150 тисяч на двері. Це зараз нормально?

Порахували міжкімнатні двері, ціна БЕЗ встановлення, але з фурнітурою та лиштвою - трохи менше ніж 150 тисяч гривень. З установкою мабуть всі 170 буде.
Двері звичайні, фарбований МДФ, ніякої пафосної фурнітури, навіть сховані петлі не рахувала, тільки магнітний замок з "новинок".

Може хтось ставив двері нещодавно та в курсі цін? Київ. Шукати далі чи воно так і коштує зараз все?
Луноходик_Ик• 04 декабря 2022
Так завжди було, вітаю в реальності.

Руда ліса• 04 декабря 2022
Так непонятно, сколько дверей?
Бабульция• 04 декабря 2022
Ответ дляРуда ліса
Так непонятно, сколько дверей?
Не то 9 не то 10
AnastasiaZav• 04 декабря 2022
Мы где-то 1.3 года назад ставили двери, примерно 10000 грн одна дверь
автор Чумачечая Весна • 04 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Не то 9 не то 10
10 штук та обшивка двох проємів, там поки що дверей не буде, тільки окультурити треба
автор Чумачечая Весна • 04 декабря 2022
Ответ дляAnastasiaZav
Це з установкою, під ключ?
Холодная каша• 04 декабря 2022
В марте ставила 14000 одна дверь
AnastasiaZav• 04 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Це з установкою, під ключ?
Ну примерно да. И это не супер дорогие были.
Входные стоили где-то 25000, но там хорошие двери.
Бабушка-байкерша• 04 декабря 2022
Судя по прайсу у вас 10 дверей.
Это нормальная цена. У нас на даче такие.

Дюагональ• 04 декабря 2022
А який виробник дверей? Модель? У мене є оптові прайси, можу глянути
Руда ліса• 04 декабря 2022
Где-то в мае устанавливали двери, просто дверь около 10 тыс стоила ( это обыкновенная) плюс замки, ручки, петли и установка. Так что цена нормальная, как по мне
размахер• 04 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
У вас 10 дверей, самая дешевая из которых 9 тыс, что вы хотели от итоговой суммы?
Полтавська галушка• 04 декабря 2022
У вас забагато дверей) Ціна нормальна.
автор Чумачечая Весна • 04 декабря 2022
Ответ дляДюагональ
Цех місцевий, ось таке порахували.
Комиссия50%• 04 декабря 2022
За 10 дверей то нормальна ціна, навіть недорога.
автор Чумачечая Весна • 04 декабря 2022
Ответ дляразмахер
Думала тисяч 80 буде...
ШанельКуКу• 04 декабря 2022
Все же просто, есть двери по 5 тысяч, есть по 10, есть по 30, 50 и тд. Нет предела совершенству. В магазине том же ведь были на одни они. Вы выбрали, видя это, вам посчитали, дальше хозяин -барин. Нормально ли это? У каждого своё.
ШанельКуКу• 04 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Думала тисяч 80 буде...
То есть в среднем один блок и дверь 10 тыс -13 тыс по прайсу и вы хотели итог 80 тыс за 10 штук? И ручки в подарок ?
Божий одуванчик• 04 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну так 10 дверей же. В чем ваше удивление?
Цена за 1 шт - нормальная, средняя.
Я летом 5 штук шпонированных ставила за 80 тыс.

неДоПриличий• 04 декабря 2022
За 10 дверей це дуже дешево
Лизочек• 04 декабря 2022
До войны установка дверей была от 1000 до 2000 за единицу. Так что 10 дверей - это только установщику тысяч 20 надо будет, минимум
Гравицапа• 04 декабря 2022
Так поділіть ту суму на кількість дверей і й вас буде за даерку тисяч 10. Нормальна ціна. Ми 4 роки назад ставили двері то нам 4 шт обійшлися в 40 тис.
Волшебная палочка• 04 декабря 2022
Ставила дверь за 3 тыщ грн с установкой.
А я с Рио-де-Житомира!• 04 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Норм цвна
Гравицапа• 04 декабря 2022
Ответ дляДюагональ
І що автору це дасть? У роздрібного продавця є ціна нижче якої він не може опуститися.
После 18• 04 декабря 2022
Це норм ціна, але тут питання в якості вашого виробника, фото погане нічого толком не видно
ЯяяКакаджамбо• 04 декабря 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Автор, це реально дешево. Ми замовляли якісні двері (за декілька місяців до війни), то вийшло 25 тис за одні. І це ми вийшли напряму на фабрику. Через дилерів, сума була б на 25% вищою. Але двері ідеальні.
Головная• 04 декабря 2022
10 дверей, дешево. Мы по несколько тыс одни двери ставили лет пять назад
Стебель_березы• 04 декабря 2022
а меня как отрубило. не буду вообще вкладываться в жилье, все по минимуму, тем более в европах насмотрелась на их квартиры...
Цветок Мира• 04 декабря 2022
Автор,так у Вас двері під замовлення, нестандартних розмірів.
Завжди було дешевше підігнати розмір стін під стандартні двері 60*200,70*200,80*200 чи 90*200.