tarveldy• 04 декабря 2022

я так розумію сьогодні рускій день?

Де кацапня відгрібла? а то шось я багато пропустила, все часу нема
Viktoria_St• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Ого! А це коли і хто пропонував? Можна докладніше, будь ласка?
Про винищувачі знайшла
Атланта• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Удалено администрацией...
Вас забанить мало. Прошу админов обратить внимание на этот кадр, который распространяет дезинформацию. В скандал вляпался порохно, вместе с Лещенко и прочей компашкой, когда передали амбарную книгу яника в штаты, в итоге манафорта посадили, но демократы всё равно проиграли трампу. Сделали сами себе медвежью услугу.
И да, с порошенко никто не считался. Его вообще в серьёз не воспринимали. В нормандском формате четыре главы четырех стран самостоятельно решали что будет с Украиной, а пороху под нос дважды подсовывали бумажку с минскими соглашениями и заставили это подписать.

Но кому тут доказывать. пороха давно уже слили в канализацию истории, и где-то из недр периодически доносится слабый голосок его поклонников, которые остались на уровне лозунгов ’армія, мова, віра. ’ В то время, как реализуются эти лозунги совсем другим президентом, который как раз-таки ’не словом, а ділом’
Helenka2011• 04 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
НАБУ Вам не авторитет, якщо не працює проти Пороха?
https://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/74651-nabu-vi...
Сміх без причини самі знаєте, що таке
Атланта• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Бо Іловайський котел мав офіційно затверджений з рашистською стороною ’зелений коридор’ і ніхто не міг подумати, що русня так відверто знехтує всіма правилами перед очима світу. Тепер знаємо, а Європі повільно доходить окремим діячам...
П.С. Чи ситуація із захисниками Маріуполя набагато краща за Іловайський котел?
Илловайск и дебальцево как раз таки доказывают, что порошенко никто никогда ни во что не ставил, и грош-цена всем договоренностям, которые он заключал. Он трусливый, малодушный, пи*дл*вый, не имеющий внутреннего стержня и твердой позиции. Такие в большой политике не котируются.
AHetfield• 04 декабря 2022
Пташка ❤️

Я розумію, що всих нас поплавило і цьому ще кінця не видно, але давайте трохи тормозили на поворотах. Пороходрочі захейтили Пташку і продовжують хейтити тих, хто заступився за неї, навіть військових. А ще декілька неділь тому в тг каналі Фроста його захейтили за те, що він розмістив пісні російського гурту «Порнофільми».

Вельми фігова тенденція на горизонті 🤬
Атланта• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Сміх без причини самі знаєте, що таке
Ну да, саботировали проведение экспертизы, значит не доказано
И да, вестник Луцька это конечно сильный источник!
seami• 04 декабря 2022
Ответ дляАтланта

Не просто дезинформацию, а откровенные фейки, абсолютно одинаковые в каждой теме, уровня вестника луцка, а новые «аргументы» даже не утруждаются придумывать.
Helenka2011• 04 декабря 2022
Ответ дляАтланта

Удалено администрацией...
kisunya11• 04 декабря 2022
Типовий шаблон теперішнього часу -
Опонент:
- там вкрали гуманітарку.
- там щось проєбалі
- там щось розмінували
- там когось оббрехали
- там призначили зрадників
- там відпустили зрадників
- там переслідують волонтерів
- там вимагають розслідувати злочинну бездіяльність влади..
І так далі.
Необхідне підкреслити.

Типові відповіді:
- Іди в сраку бот Порошенка
- Не на часі
- Після перемоги розберемося
- Не воював, не питай
- Ок ти воював, але ти все одно порохобот
- Коли ти вже заткнеся?...
Helenka2011• 04 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Тримайте @Frankfurter Rundschau@
https://www.fr.de/politik/usa-wahl-spion-russland-...
Атланта• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Удалено администрацией...
Атланта• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Тримайте @Frankfurter Rundschau@
Я сэкономлю ваше время.
Takamaka• 04 декабря 2022
Ответ дляebbi
А прихильники Зеленського роблять по іншому?І ті ,і ті роблять однаково-напишешь щось хороше про одного,прихильники іншого затопчуть.І навпаки.Суспільство не хоче вчитися бути обЇєктивним підтримувати і сварити там де треба,а не топити без голови за когось із політиків.Сусіди кляті вже дотопилися.Тепер бажання їх всіх перетопити.Самі гинуть і собак наших годують,і нам,тварі,жити не дають
++++++++
Dark_Yasna• 04 декабря 2022
каждые выходные выползают
автор tarveldy • 04 декабря 2022
Ответ дляAnitia
Як бісять ці теми, ну капець. Майже кожного дня обов’язково вилазять зі срачем, хамством і обзиванням людей з іншою думкою «ботами» і іншими «дуже приємними» словами.
Скільки, блін, можна?!
Стіки ксвки треба, українці не сруться лише тоді коли повна жопа, якщо ж лайка, значить все ок, русня відгрібає і харашеє кожен день по 500 тушок
Takamaka• 04 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Дуже серйозне звинувачення. Скажіть це тим порохоботам, хто зараз боронить країну в лавах ЗСУ, більше того, пішов туди добровільно.
Також, згадайте, за кого голосували на минулих виборах майже всі опзжшники та інші «невсьотакадназначна», якщо мова дійшла вже до подібних звинувачень.
Гадаю, ви помиляєтесь, коли намагаєтесь виставити порохоботів ворогами народу.

На жаль, українці схильні до крайнощів. Або типу анархія, або «сильная рука» та царь.
Парашники вже зліпили собі сцаря. Тож єдине прохання до набільш палких прибічників влади, які ладні закривати геть на все очі: не допустіть, щоб Україна пішла шляхом рашки.

Я не читала, що там пишуть у соцмережах, але манера та стиль спілкування свідчить в більшості випадків про особистий рівень людини, а не про політичні вподобання.
Особисто мені буває соромно і за тих, і за інших. Так само підтримати можу як одних, так і інших у слушних, виважених думках.

Можете банити……..
автор tarveldy • 04 декабря 2022
Ответ дляTakamaka

Можете банити……..
А навіщо? Вони цю херню не гонять, я читаю Гудименко, і порохоботом його не вважаю
А якщо падло веде себе як падло, то то падло і є
Mrs.Ochmonek• 04 декабря 2022
Ответ дляYamarisha
Нажаль у нас завжди так: хай гірше, аби інше. А там як повезе))
Але після 24-го виявилось, що таки пощастило.
А взагалі ще іноземці про наших козаків і гетьманат писали, що дуже не довго влада трималась а одних руках: кожні 7 років козаки вимагали нового гетьмана і міняли.
Mrs.Ochmonek• 04 декабря 2022
Ответ дляolena25
Про конфетки в рашу не лень повторять тупой фейк? Двайте сразу липецкая хфабрика, брата убил и в хулард раз обогатился, у вас лично всё украл.
Вы ж вроде поэтому и выбрали чесного парня из народа? А что ж тогда кумовство и 95 квартал кругом? А тесные связи с Коломойским? А тотальное воровство, корупция, остановка оборонных програм, шашлыки за три дня до войны? У нам сейчас президент зе, поэтому хотелось бы чтобы вы хоть ингода забывали про ’барыгу’ и рассказали о достижениях вами выбраной власти, ну крому конечно ’бонетік’.
А вам не набридло повторювати тупе про убив брата? Типу якщо не вбив брата, то і гріхів інших нема, і може олігархом став чесно? Це ваша логіка?
І про фабрику - і в 2024,:і 2015 і в 2016 на початку року цукерки на расії продовжували продаватись, поки не закрили ту фабрику. Але не в ній річ, яка є краплею серед усіх інших бізнесів.
Краще про вугілля давайте, те що минулий міністр каже.
Mrs.Ochmonek• 04 декабря 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Так тема про Пташку і її хейтерів чи ’руський день?
А коли це теми тут були тільки строго по темі?
Mrs.Ochmonek• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Але тепер люди православні мають куди переходити. Ті, кому канони релігійні важливіші за поточну ситуацію в країні.
Ну так, згодна.
Olgusya• 04 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Полномасштабной бы не было, ага. Слил бы еще кусок Украины под рашку ради своих бизнес интересов и на этом конец.

Петьку в серьёз никто не воспринимал на западе, и не считался с ним. Подсунули под нос минские заставили подписать. А зеленский выступает перед парламентами всего мира, даже на встречах той же большой 20. Он выступает с призывами, и за ним идут!!! Его слушают и слышат. Зеленский показал, что можно не бояться путина, а нужно уничтожить его
Зеленський не тільки перед великою двадцяткою виступив, а й перед великою сімкою
Olgusya• 04 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
Не рівняйте 2014 рік, без армії, повна прострація і нерозуміння ситуації і 24 лютого. За пів року всі 3омумне ліньки попереджували про війну. Байден виступив всередині лютого, що ж точні дані про наступ кацапів. Боневтік під наглядом рос.фсьешнка гуляв в Буковелі і розказував про шашлики.
Розумієте різницю ? Після Перемоги повинні пройти чистки і фізична ліквідація зрадників з найвищих кабінетів. Бо знову ’можємпавтаріть’ будуть нами явно або неявно керувати.
Що ви городите? Що значить нерозуміння ситуації? В 2014 році ми воювали до літа, поки порох не пішов на капітуляцію (мінськ-1), а в 2015 - на мінськ-2.
jif• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
З одного боку, я Вас розумію, бо десь до 2008 року вважала чеченців дикими кровожерними екстремістами, якими їх змальовавли рашинські ЗМІ. З другого боку, як згадаю жарти про ’путану-Україну’ та ’ебонітові палички’
Я цих жартів не чула( Просто моя мама з Дагестану, це наклало свій відбиток.
Filomena• 04 декабря 2022
Ответ дляjif
Цікаво, що він думає тепер про цей жарт..
ebbi• 04 декабря 2022
Ответ дляPlayland
І я з Вами)
Мені реально страшно від того, яркий потік ненависті від цих порохоботів
Вони не можуть прийняти факт, що час їх лідера минув, шансів немає отримати перемогу
А мены реально страшно скільки ненависті з обох боків.Навіть в цій темі.І кожна сторона своєї ненависті не баче,лише ненависть протилежної сторони.
nonno4ka• 04 декабря 2022
Ответ дляHelenka2011
Чухня!!! Всі захисники, хто був на позиціях поблизу Іловайська напередодні просто благали дати керманичам команду, бо знали, ще кілька діб і їх замкнуть!!!! Тоді були не просто шанси зберегти життя, а й відкинути ту мерзоту. Це були і добровольчі батальйони і штатні військові. Скільки вже оприлюднених висновків військових експертів зі свідченнями наших бравих хлопців!!!! Але керівництво невблаганно командувало залишатись на позиціях і зберігати режим тиші.
Іловайський котел- то був чистий «злив» і зрада наших хлопців найвищим керівництвом країни! Дуже сподіваюсь, що після війни і до цього жаху добереться військова прокуратура «по суті»
My_Dream• 04 декабря 2022
Ответ дляАня_я
Я не отношусь к поклонникам зе и не голосовала за него, но правды ради замечу: Порошенко типичный олигарх и приспособленец,но сделал капитал на приватизации, был в ближних кругах любой власти все 30лет,умел вовремя перекрашиваться. Т.е. человек грабил народ десятилетиями и вдруг стал весь в белом?
+++
я не розумію одного: невже його прихильники такі сліпі, глухі чи просто дурні?
marselle• 04 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Якраз для вас допис Юрія Гудименко:

’Будь ласка, давайте знаходити світло в собі.

Особливо зараз, коли темрява навколо нас намагається знайти двері до наших душ.

Давайте знаходити у собі світло для себе і людей навколо. Ви ж знаєте, наскільки нам зараз не вистачає світла і тепла. Тепла слів, світла справ.

Я звертаюся до всіх, незалежно від політичних поглядів. Давайте бути такими, якими ми маємо бути зараз. Українцями. Громадянами. Безжальними до ворогів, які прийшли на нашу землю. Опорою для інших наших громадян. Невже нам немає, на кого спрямувати ненависть?

Нам потрібне це світло. Нам потрібне це тепло. Бо навколо холодна ніч.

І ми маємо зігріти один одного зараз, якщо ми хочемо побачити світанок.

Давайте знаходити світло в собі.’
Mrs.Ochmonek• 04 декабря 2022
Ответ дляMy_Dream
+++
Вони загазлайтені, на мою думку.Через це і необ´єктивні.