Nareshti• 05 декабря 2022

Я не могу поверить в такое дно. Азовсталь

Пташку зачморили в Фейсбук, вже не так сиділа в полоні оказується, «щоки наїла, друга Савченко».

Отак приходиш з полону, захищаючи… Кого? Таких кончалиг, які мають свинство розкривати рота до жінки, яка тебе захищала?

Це дно, товариші. Навіть якщо це Порохоботи.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Мені аж дурно стало з того всього, який сором
ksusha1155• 05 декабря 2022
Які боти? Ви подивіться за що її хейтять!
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
За що?
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
За що?
То ви ж скажіть
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
То ви ж скажіть
Так ви ж краще знаєте, говоріть)
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Так ви ж краще знаєте, говоріть)
Зразу ясно для чого ваша тема)))) Адміни ще сплять по ходу.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
А замдекана из киевского НАУ уже засуетилась: говорит, что ’я не я и хата не моя’

Она заявила, что ее аккаунты взломали, и она все утро искала злосчастный комментарий, но поиски успехом не увенчались. Однако, именно о ситуации с Екатериной Полищук (’Пташкой’) ничего не сказала. Написала только, что уважает всех защитников и защитниц родины.

Стоит ли говорить, что пользователи не поверили ее заявлению от слова ’совсем’?
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Мабудь для того, що люди напали на звільнену з полону захисницю?

Те що їй приписують всі гріхи за те, що вона подякувала президентові, все одно не дає права змішувати її з лайном.

Мені соромно що серед нас є такі кончені
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti

Нда.... з вашого топіка якраз читається навпаки.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Вибачте, я не розумію що ви маєте на увазі.

В мене зараз 5 годин, може не виспалась, то не доходить.

Але якщо вам норм що Пташку обзивають і змішують з лайном, ну вибачайте
kd_777• 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Я неа темі.,за що її хейтять?.
Maralisa25• 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Так скажите за что? Гугл не выдает ничего толкового...
Виктория_1• 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
А за що? Я не бот и не автор, можно подробнее? Что уже случилось зрання?
IlonaMask• 05 декабря 2022
Ответ дляkd_777
Я неа темі.,за що її хейтять?.
Мені здається, за те, що гарно сказала про нашого президента, а багато кому це не сподобалося.
olyagol• 05 декабря 2022
Ответ дляВиктория_1
Поблагодарила президента, вроде за это
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляkd_777
Я неа темі.,за що її хейтять?.
За все, за те що «щоки наїла», за те що «торта їла», за те що «продалась»

І як я зрозуміла, багато хто в коментарях не любить Зеленського і начав писати що раз вона дякує Зеленському то вона теж «косвенно» винна в розмінуванні, «здачі Маріуполя» і тд. Схоже на ботів, але вірю що такі люди серед нас

Ось пост

https://m.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pf...
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Якщо коротко:
Виктория_1• 05 декабря 2022
Ответ дляolyagol
Поблагодарила президента, вроде за это
За освобождение? Ну так ээ правильно, не?
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляВиктория_1
Ні за що, як завжди. Але автор має закинути на вентилятор.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Я не бачила теми про Пташку, що я закидую вже?
olyagol• 05 декабря 2022
Ответ дляВиктория_1
За награду, правильно, конечно, но на нее накинулись. Фейсбук помойка
Виктория_1• 05 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Вы очень загадочная)
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Хтось мабудь забув що війна не один рік… Яке дно
Оленёнок• 05 декабря 2022
Много вопросов к замдекану. Во взлом аккаунта не верю. Если человек на такой должности делает подобные умозаключения, большой вопрос к ее профпригодности. Судя по всему, должность на коленках получала))
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Ответ дляОленёнок
Я практично впевнена що то її щирі слова, бо коли вона накатала пост «ой а шо случілась» то там якогось здивування не було, і вона не згадала саме Пташку, а просто «вокруг да около» згадала захисників
Lizavel• 05 декабря 2022
Ответ дляОленёнок
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляolyagol
Ви не знали? Тут теж. Вчорашній срач пропустили.
автор Nareshti • 05 декабря 2022
Не вірю що ця людина не бот, просто не можу повірити що вони серед нас
torbochki.in.ua• 05 декабря 2022
Останнє речення посту показове.
Ситуація ясна як білий день. Завжди полонених намагаються використати як політичний бонуса до своїх рейтингів. Ну а зараз не соромляться ні чим.
Ясно, що багато хто такого не зрозуміє і в такому накалі який є зараз вискажуться по самі…
ksusha1155• 05 декабря 2022
Ответ дляNareshti
Удалено администрацией...