1. Уря. В Энгельсе на россии – мощнейшая бавовна!
Видео взрыва публикуют росСми. Напомним, именно в Энгельсе Саратовской области расположена база авиации рф, которая обстреливает Украину.
UPD: русня пишет про атаку неизвестного БПЛА на аэродром и повреждение двух ТУ-95
2 Также сообщают о взрыве на аэродроме под Рязанью.
Он произошел на стоянке авиационной техники. Погибли три человека, пять пострадали.
frumoasa17• 05 декабря 2022
Ответ дляТарас Бульба
Краще би заборонили ЯЗ по всьому світу.
Нереально.
Ответ дляLudaSHOPSale
⚡️⚡️⚡️Гарна новина: сьогодні один важливий енергоблок однієї нашої АЕС запустили наші енергетики після планового ремонту. Це довгоочікувана подія і ми тепер маємо додаткові 830 МВт генерації! Це значно покращить ситуацію в нашій енергосистемі і веєрні відключення будуть менш тривалими, а десь вони і зотсім зникнуть, бо більше 90% потреб по країні станом на сьогодні генерація покриває. Це не є секретною інформацією і дякую за неї Віктору Kurtev‘у (сторінка — Виктор Куртев).
Что за день
одна новость лучше другой
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Тому, чтоб прилетов не было.
Если достали ту самолеты.
И ранее носители в севастополе, это для того чтоб нечем было пулять.
Или надо сидеть ждать дат, когда они соберут и пустят на наши головы?
Если достали ту самолеты.
Леди на мопеде• 05 декабря 2022
Ответ для Просто я
Вот вот
. И я о том же
Ну, я думаю, поговорить всегда найдем где.
Бисквит подождет, кофе пью
ShellyBelly• 05 декабря 2022
Боже, що зі мною? Я вже радію смертям людським з тієї сторони.. ах,хоча,про що це я? То не люди,то нелюди.
Дисней_Кребо• 05 декабря 2022
А згадайте, коли питали ’Якщо в України буде зброя , що достане на тисячі кілометрів, то куди її направить?’. Всі массово писали - на Кремль.
Ось тепер є в нас зброя така- і вона полетіла в вірному напрямку!
Дякую ЗСУ!
Kvitkaliliia• 05 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Надеемся
Не точно
Но
Не точно
Но
Думаю, що все ж варто купити Артемівське)
Про ракетный послушать
Ну в принципе ничего нового
Но зато дает инфу, что дат ракетных нет ( все даты от сбу, кумов, начальниц)
Ну в принципе ничего нового
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Ви із росісі пишете? А 24 лютого рашисти чого бомбити начали і всі дев´ять місяців закидують ракетами?
Може і оборонятись не треба було? Тоді зовсім ракети не кидали і зі світлом би були. Але в росісі.
Де ви беретесь такі недорозвинені?
Одяг та сумки• 05 декабря 2022
твари по АрселлорМиттал бахнули ночью 3 ракети- є жертви. це їм рікошет
Ответ дляShellyBelly
Не радійте,лиш констатуйте факт.
Перші наші, що зайшли в Бучу бачили голови людей на стовпах, українців закатованих...в мене знайомий після повернення з такої волонтерської поїздки тоді сказав: дайте мені АК я буду мочити всіх і старих і малих кацапів, я його не зрозуміла тоді, бо про голови людські він розказав лиш мин.тижня....