LudaSHS• 05 декабря 2022

Ну что бавовны? Лупим носителей ракет?

1. Уря. В Энгельсе на россии – мощнейшая бавовна!

Видео взрыва публикуют росСми. Напомним, именно в Энгельсе Саратовской области расположена база авиации рф, которая обстреливает Украину.

UPD: русня пишет про атаку неизвестного БПЛА на аэродром и повреждение двух ТУ-95

2 Также сообщают о взрыве на аэродроме под Рязанью.

Он произошел на стоянке авиационной техники. Погибли три человека, пять пострадали.
kuskus• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Поплачте. Наодинці…

frumoasa17• 05 декабря 2022
Ще
frumoasa17• 05 декабря 2022
Ответ дляТарас Бульба
Краще би заборонили ЯЗ по всьому світу.
Нереально.
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ для Просто я
Так и я за мир
Хочеш миру- готуйся до війни.
Просто я• 05 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
⚡️⚡️⚡️Гарна новина: сьогодні один важливий енергоблок однієї нашої АЕС запустили наші енергетики після планового ремонту. Це довгоочікувана подія і ми тепер маємо додаткові 830 МВт генерації! Це значно покращить ситуацію в нашій енергосистемі і веєрні відключення будуть менш тривалими, а десь вони і зотсім зникнуть, бо більше 90% потреб по країні станом на сьогодні генерація покриває. Це не є секретною інформацією і дякую за неї Віктору Kurtev‘у (сторінка — Виктор Куртев).
Что за день одна новость лучше другой
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Так без цих літаків прильтів не буде, це ж пошкодили носії, які тиждень тренувалися..
Просто я• 05 декабря 2022
Ответ дляfrumoasa17
Так ми після миру вже не зможемо. Будемо все одно створювати подібні. Де ще спілкуватися
Вот вот. И я о том же
junel• 05 декабря 2022
Это всё постановка. Фильм снимает русня
Kvitkaliliia• 05 декабря 2022
Це ВОНО?

автор LudaSHOPSale • 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Тому, чтоб прилетов не было.
Если достали ту самолеты.
И ранее носители в севастополе, это для того чтоб нечем было пулять.
Или надо сидеть ждать дат, когда они соберут и пустят на наши головы?
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляDani777
то я образно.. просто все что нужно утилизировать, наши помогут)
Аааа, пу і режим, треба утилізквати ще. Актуалізуємо таке?
Леди на мопеде• 05 декабря 2022
Ответ для Просто я
Вот вот. И я о том же
Ну, я думаю, поговорить всегда найдем где.
Бисквит подождет, кофе пью
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляkuskus
💭 Кривий Ріг. Влучання трьох крилатих ракет у промислове підприємство. Руйнування дуже значні. Пожежу ліквідовано. 1 працівник підприємства загинув та 3 особи постраждали.
Жах
alena2013• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
А то можно подумать, без повода прилетов не было.
ShellyBelly• 05 декабря 2022
Боже, що зі мною? Я вже радію смертям людським з тієї сторони.. ах,хоча,про що це я? То не люди,то нелюди.
ЛЮБА• 05 декабря 2022
Ответ дляXue
Знов образяться. Тепер чекаємо на відповідь.
Для того что бы уничтожать мирных жителей этим тварям повод не нужен …. Им только надо бомбы …
Странная вы однако …
автор LudaSHOPSale • 05 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Це ВОНО?
Надеемся
Не точно
Но
VA 11• 05 декабря 2022
Ще б бавовна до гондол рашистських у морі завітала . Було б чудово!
Дисней_Кребо• 05 декабря 2022
А згадайте, коли питали ’Якщо в України буде зброя , що достане на тисячі кілометрів, то куди її направить?’. Всі массово писали - на Кремль.
Ось тепер є в нас зброя така- і вона полетіла в вірному напрямку!
Дякую ЗСУ!

Kvitkaliliia• 05 декабря 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Надеемся
Не точно
Но
Думаю, що все ж варто купити Артемівське)
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляVA 11
Оце чудо дивне! Масована бавовна виходить.
Просто я• 05 декабря 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Завжди варто
Kvitkaliliia• 05 декабря 2022
Ответ для Просто я
Завжди варто
Мабуть, не одну візьму
Dani777• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
так может нам сразу сдаться?
Или Вы думаете они и так не будут забрасывать нас ракетами.. наивно
автор LudaSHOPSale • 05 декабря 2022
Про ракетный послушать
Ну в принципе ничего нового
Но зато дает инфу, что дат ракетных нет ( все даты от сбу, кумов, начальниц)
https://t.me/box_of_pandora/25076
asjaua• 05 декабря 2022
Людоньки, що ж це робиця? Хоч би дощ не пішов!
S-lana• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Ви мабуть впевнені що якщо зайці будуть себе гарно вести - вовк їх не чіпатиме .
VA 11• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Ви із росісі пишете? А 24 лютого рашисти чого бомбити начали і всі дев´ять місяців закидують ракетами?
Може і оборонятись не треба було? Тоді зовсім ракети не кидали і зі світлом би були. Але в росісі.
Де ви беретесь такі недорозвинені?
Одяг та сумки• 05 декабря 2022
твари по АрселлорМиттал бахнули ночью 3 ракети- є жертви. це їм рікошет
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляShellyBelly
Не радійте,лиш констатуйте факт.

Перші наші, що зайшли в Бучу бачили голови людей на стовпах, українців закатованих...в мене знайомий після повернення з такої волонтерської поїздки тоді сказав: дайте мені АК я буду мочити всіх і старих і малих кацапів, я його не зрозуміла тоді, бо про голови людські він розказав лиш мин.тижня....