1. Уря. В Энгельсе на россии – мощнейшая бавовна!
Видео взрыва публикуют росСми. Напомним, именно в Энгельсе Саратовской области расположена база авиации рф, которая обстреливает Украину.
UPD: русня пишет про атаку неизвестного БПЛА на аэродром и повреждение двух ТУ-95
2 Также сообщают о взрыве на аэродроме под Рязанью.
Он произошел на стоянке авиационной техники. Погибли три человека, пять пострадали.
frumoasa17• 05 декабря 2022
Ответ дляkotmisty
Пишут, что в рязане семь самолётов пострадало, какая печаль
Стратегічної чи тактичної авіації? Якщо тактична, то це добре, але їх у них як грязі, а ось стратегічну вони виробляти більше не можуть. Була б гарно
Байрактарочка• 05 декабря 2022
Ответ дляkuskus
Гарні новини, чекаємо ще
Укроборнпром сповістив, що завершуються випробування ударних безпілотників із дальністю польоту до 1000 км.
Може це воно?
Те ж саме зранку чоловіку сказала. Може це вже протестили))
Пока не подтвержденная информация.
По аэродрому Энгельс, что-то прилетело. Повреждено два Ту-95 и 2 военнослужащих России.
Купянск-Энгельс 633 км.
Вчера Укроборонпром дал пресс-релиз про успешное испытание ударного беспилотника с радиусом действия 1000 км и боевой частью 75 кг.
Совпадение ? Не думаю ))
Купянск-Энгельс 633 км.
Совпадение ? Не думаю ))
frumoasa17• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Серйозно.? Це трошки брехня , списати держ.власність, це щось нове.
. Утилізувати стратегічні літаки
Сьогодні доречі день, коли Україна домовилася знищити свою стратегічну авіацію та ракети Х-55
Ответ дляfrumoasa17
Ту -95 стратегическая
Маргарита Владимировна• 05 декабря 2022
Ответ дляkuskus
Це їм за сьогоднішній Кривий Ріг
Що сьогодні в Кривому розі?
Леди на мопеде• 05 декабря 2022
Ответ для Просто я
Ага, будет называться ИздевАллочка
Ой, не... хочу, чтобы вообще не было этих тем, чтобы мир был
frumoasa17• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Символічно. Я чула, що весно Україні союзники повернуть право на ЯЗ.
О, було б непогано.
Леди на мопеде• 05 декабря 2022
Ответ для Просто я
Так и я за мир
Так, свет дали, погнала калапуцать бисквит
⚡️⚡️⚡️Гарна новина: сьогодні один важливий енергоблок однієї нашої АЕС запустили наші енергетики після планового ремонту. Це довгоочікувана подія і ми тепер маємо додаткові 830 МВт генерації! Це значно покращить ситуацію в нашій енергосистемі і веєрні відключення будуть менш тривалими, а десь вони і зотсім зникнуть, бо більше 90% потреб по країні станом на сьогодні генерація покриває. Це не є секретною інформацією і дякую за неї Віктору Kurtev‘у (сторінка — Виктор Куртев).
frumoasa17• 05 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Так ми після миру вже не зможемо. Будемо все одно створювати подібні. Де ще спілкуватися
Тарас Бульба• 05 декабря 2022
Ответ дляfrumoasa17
О, було б непогано.
Краще би заборонили ЯЗ по всьому світу.
Маргарита Владимировна• 05 декабря 2022
Ответ дляkuskus
💭 Кривий Ріг. Влучання трьох крилатих ракет у промислове підприємство. Руйнування дуже значні. Пожежу ліквідовано. 1 працівник підприємства загинув та 3 особи постраждали.
Суки!