LudaSHS• 05 декабря 2022

Ну что бавовны? Лупим носителей ракет?

1. Уря. В Энгельсе на россии – мощнейшая бавовна!

Видео взрыва публикуют росСми. Напомним, именно в Энгельсе Саратовской области расположена база авиации рф, которая обстреливает Украину.

UPD: русня пишет про атаку неизвестного БПЛА на аэродром и повреждение двух ТУ-95

2 Также сообщают о взрыве на аэродроме под Рязанью.

Он произошел на стоянке авиационной техники. Погибли три человека, пять пострадали.
asjaua• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904

Де?
В сранях-рязанях та засратові, де в них палає вопшем. Що згорить то не згниє)
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляasjaua
Кацапи то не люди, вони просто антропоморфні шмарклі. Сподіваюсь що світ їх зможе висякати.
Шакали.
Тинка_тинка• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Так без цих літаків прильтів не буде, це ж пошкодили носії, які тиждень тренувалися..
Залишилось в Жданова запитати ввечері, скільки там тих літачків в піндосії. Щоб більше дронів їм надіслати для обламування крилець тушкам.
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляMarryV
Это наши волонтеры Томагавк на Нептун прикрутили на изоленту. Блин, где оф заявления украинские, очень интересно))))
Пишуть, русозмі пишуть, що власті пока не далі офіціальних заявленій
a.ostroverh• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Мене спочатку штормило, а зараз... Бачу у вікно пустий аеродром, будівлі...навіть не уявляю як знову він запрацює, хочеться, але вже якось страшно
Вот и мне непривычно(((
У родителей дома тихо(((
В Ирпене было слышно и борта на Гостомеле, и когда на Чайке мелочь моя любимая летала... Так хочу просыпаться по субботам от звука Ан2, который идёт на выброску парашютистов...
asjaua• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Бо то не ми. Це коли сталося- в ночі? А в нас комендантська, нам вночі не можна, так що хай в себе куряг щукають)
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляТинка_тинка
Не мало, але друге питання скільки в робочому стані... Там же ресурс має значення, модернізація
Xue• 05 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Для того что бы уничтожать мирных жителей этим тварям повод не нужен …. Им только надо бомбы …
Странная вы однако …
Не дивніша за вас.
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляasjaua
Бавовна вона така, бо сво не війна
ЛЮБА• 05 декабря 2022
Ответ дляXue
Не дивніша за вас.
Та да конечно, грейте себя надеждой!
Конфет04ка• 05 декабря 2022
Ответ дляkuskus
Навчіть нас, що саме дивитись?
Какие самолёты стоят на стоянке.
Вот скриншот аэродрома рядом с Рязанью. Видны Ту-95 и Ту-22М3.
chueva.a• 05 декабря 2022
Яка гарненька бавовна, хочу ще
asjaua• 05 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Та да конечно, грейте себя надеждой!
Дівчатка, не сваріться, ви обидві гарні, а всі кацапи потворні як волосина в борщі
Cdtnkfcz• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Може мова про це:
Яtatka• 05 декабря 2022
Ответ дляtanek_t
Удалено администрацией...
Ви така наївна...Невже думаєте вони не знайдуть причину, щоб нас обстріляти...То така мразота, що з пальця висмокче мотивацію для обстрілів..
asjaua• 05 декабря 2022
Діліться краще лінками де можна висадити наш десант щоб поспівчувати кислобздіям
Xue• 05 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Та да конечно, грейте себя надеждой!
Ви не вмієте вести ані бесіду, ні дискусію, ні полеміку. Радійте своєму рівню.
автор LudaSHOPSale • 05 декабря 2022
Ответ дляКонфет04ка
Какие самолёты стоят на стоянке.
Интересно где ангар с ракетами
Чаюри• 05 декабря 2022
Ответ дляXue
Добре що Ви вмієте) Ці виродки на нас ображені по життю, і перестануть ображатися, коли добре отримають під дих, там психологія совітського зєка, воно розуміє тільки копняка в голову.
Cdtnkfcz• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Оце чудо дивне! Масована бавовна виходить.
І ось це ще з приємностей:
Дами• 05 декабря 2022
Люда ай лав ю! Лучшие новости за последние недели!
Xue• 05 декабря 2022
Ответ дляЧаюри
Я наче з кацапами розмовляю. Вони завжди про щось своє торочать, не слухаючи іншу сторону.
Конкордія• 05 декабря 2022
Ну мы же не при чем, это конкретный тыл, около 700 км от границы, наши беспилотники хоть и благословляет вся страна, но не долетят так далеко, сами курят там непонятно что. Ещё поди на нас спишут свою безответственность
Мне нравятся все более частые и упрямые разговоры на разных уровнях и намеки о том, что нам бы тоже не мешало бы по их стратегических объектах, в конце то концов давно пора
mede_ya• 05 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
А шо, тревога?
Ні, хвилюємось, що мало)
vikahma09• 05 декабря 2022
Переломили хід війни. Дочекалися.
Be_me• 05 декабря 2022
Ось з таких новин мають починатись всі понеділки! Дякую, автор🤗
А ще, я знаю, ми гуманні і будемо нищити лише їх зброю, але як же хочеться, щоб кожне лаптєноге від мацкви до самих глибинок пєдєрації відчуло на собі те все, що пережили українці, не більше- не менше.
Даксо• 05 декабря 2022
Ответ дляКонкордія
На двох аеродромах одночасно покурили? Хоча якщо так заявлять буде забавно:)
Wendy Rhoades• 05 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
О, хвылювалочка выходит на новый уровень
хвилювалочка перетворюється на вболівалочку
Давай ще! Два мало))
Чаюри• 05 декабря 2022
Ответ дляXue
У нас з Вами одна сторона) Я так підозрюю.
ЛЮБА• 05 декабря 2022
Ответ дляXue
Кто бы говорил ! Мне до вашего уровня так долго и больно падать , так что еще раз - идите с миром !