Люблю Украину• 05 декабря 2022

Спільне авто

Всім привіт
таке питання
авто зареєстроване на чоловіка, тех.паспорт, страховка
його зараз нема
маю права, вмію керувати авто
які документи потрібні мені, щоб могти керувати нашим авто, і виїздити за кордон

довіреність?
Творю чудеса• 05 декабря 2022
Боже, что тут за бред в комментариях? Как человек, который восьмой год работает в патрульной полиции, ответственно заявляю: нужно только водительское, техпаспорт и страховка. Никого никуда вписывать не надо, никаких доверенностей не надо. Женщины, прекратите эти глупости

автор Люблю Украину • 05 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
перша адекватна людина
дякую!
автор Люблю Украину • 05 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
а якщо за кордон?
БолеИменее• 05 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
права я маю і керую
просто як це законно має бути по місту та за кордон
Тільки права і теж паспорт,все
БолеИменее• 05 декабря 2022
Страховий поліс
автор Люблю Украину • 05 декабря 2022
Ответ дляБолеИменее
Тільки права і теж паспорт,все
це все є дякую
Нагайна• 05 декабря 2022
права, техпаспорт, страховка. это то, что проверяли на границе. права смотрели мои, машина записана на мужа.

КонхфЭдкаТузик• 05 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
перша адекватна людина
дякую!
Я 4 месяца прокатилась на авто мужа по Европе. При выезде права, техпаспорт (никто никуда не вписан) и Грин карта, естественно на ваше имя
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
По Украине нужен только тех. паспорт. За границу - не уверена, может, есть нюансы.
За кордон генеральна довіреність, або дозвіл на керування за кордоном
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Давно уже не вписывают.
Вписують, вказують співвласника, рік тому точно так було
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
ні
Значить для виїзду за кордон генеральна довіреність або дозвіл, для України нічого не потрібно
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Нічого не потрібно вписувати, Ви з якого століття?
Для виїзду потрібно, але це переоформлення
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Не вписують уже багато років.
Вписували в 2021
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляШкала Радости
Буду знати реалії 21 століття. Дякую.
Вам недостовірну інформацію надають
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляhrystia
У нас спільне авто. Техпаспорт і страхівка на чоловікові. Ніяких додаткових документів не робила.
Спільне це коли в техпаспорті вказаний співвласник, якщо цього нема то авто не спільне.
ГендиреХтор• 05 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Тоді вказуйте, що для виїзду за кордон довіреність необхідність, бо не випустять, хоча це не ваша компетенція вже, звідки вам знати
Царевна в уггах• 05 декабря 2022
Ответ дляГендиреХтор
Даже если где-то такое ещё соглашаются делать, смысла в этом нет. Достаточно иметь тех паспорт, чтобы подтвердить свое право управлять конкретно этой машиной. Мне лично отказали ещё лет 6 или 7 назад вписать в тех. паспорт мужа. До того мы были друг у друга вписаны. В новых машинах - уже нет.
hrystia• 06 декабря 2022
Ответ дляГендиреХтор
Авто куплене у шлюбі. Впевнена, що авто спільне)