Свезло так свезло• 05 декабря 2022

Після сьогоднішнього обстрілу взяли квитки. Все ж таки виїжджаємо

Ридаю сьогодні. Так важко бросати чоловіка, дім, батьків. Не знаю чому саме сьогодні була остання крапля, але взяла квитки і 12.12 виїджаємо. Ненавиджу цих сук рашистів. Ненавиджу та проклінаю! Як ви пережили це все? Як заспокоїться?
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Фантастичний відпочинок при блекауті понад 16 годин на добу - це реалії Карпатських сіл.
Ну хіба Буковель окрема імперія.
Зважайте на це плануючи такий відпочинок.
Я розумію, але колеги не скаржилися на блекаут.

Ardea• 05 декабря 2022
Нема сечі, автор, чому без аноніма не з´являєтесь
Danycha• 05 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
А Вы решаете, кому находиться на форуме? Это - общий форум.
Так это вы здесь решаете кому можно комментировать, я тоже не понимаю, что вы можете нам посоветовать в наших темах и проблемах, зачем вы здесь? У вас все хорошо, наслаждайтесь обществом мужа, сходите в ресторан, а мы отдохнем от вас)
Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляDanycha
Видать не очень там всё хорошо. Раз в каждой теме нужно это доказывать нам несчастным)
-Ань-• 05 декабря 2022
Як в Італії у матерів з України відбирають дітей:

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3174421

Дівчинка-спортсменка виїхала в Італію з тренером і бабусею.
GaleTTa• 05 декабря 2022
Ответ дляShyn
Кривой Рог
Я тоже уезжала из Кривого Рога в начале войны, но вернулась. и я не против того что люди выезжают. Но если честно улыбнуло то что ребенок радуется теплу и свету))) не знаю что будет дальше, но пока в городе всё ок. Я процентов 90 того что пишут в новостях не слышу и не вижу по факту в городе.
Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляGaleTTa
Небольшой прокол вышел..🤥😏

PmB• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Прямо из Украины приехала? Кошмар какой!
Удалено администрацией...
Виктория_1• 05 декабря 2022
Эх, жаль, автор, что без анонима мы не увидим как вы рыдаете где- то там, запоребриком, когда нет сечи.
А мы тут как - то, с перебоями электрохарчування так и быть, будем без вас.
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляDanycha
А зачем Вы рассказываете мне, чем мне заняться? Какой ресторан, я не ем вечером вообще.
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Продолжайте себя в этом убеждать.
zayka.• 05 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Так. Читала. Велика шана нашим захисникам ! Чула знов ці вибухи і чомусь зрозуміла що більш не можу. Бо прочитала що це тільки мала частина випущена, а готується ще летіти
Автор вирішили їхати, їдьте тільки хвати тут нити і нагнітати читала не читала ось навіщо нам тим хто нікуди не збирається виїзджати те що ви читали.
Danycha• 05 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
А здесь собрались те, кто едят после 18.00)) вам не скучно с нами ?
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляDanycha
Нет, я пришла не в тему о еде. Вы название темы читали?
Danycha• 05 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Вам скучно без нас в Европе? или не знаю, где вы
kuskus• 05 декабря 2022
І як тільки зняли анонімів, авторку заціпило
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляDanycha
Без Вас лично мне не скучно нигде. Можете не читать мои сообщения и не отвечать на них.
Klodia• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
До побачення!
А ми залишаємось разом з нашими неймовірними ЗСУ і ППО
Да они вообще лучшие- из 70 ракет сбили больше 60-и.
Странно, что автор только сейчас накрыло.
Love_Love_Love_• 05 декабря 2022
Ответ дляМуркамурковна
Бросати важко...
Прокліни вам не допоможуть
Їдьте
Їдьте к Азірову- так буде правильно

HupBaHa• 05 декабря 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сьогодні ппо на 12+ справилось. Дивно, що саме сьогодні вас накрило. Навпаки, підйом сьогодні якийсь! Все буде
И странно потому резкое долгое отключение света
Love_Love_Love_• 05 декабря 2022
Ответ для-Ань-

Добрий день, новині пів року
-Ань-• 05 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Добрий день, новині пів року
Як приклад, що якщо дитина уїжджає за кордон навіть в складі спортивної команди, в супроводі тренера - дитину можуть забрати і потім мамі, яка прилетіла до дитини, не віддавати.
Я і свіжу новину на попередній сторінці давала.
-Ань-• 05 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Добрий день, новині пів року
В українки соц.служба Німеччини відібрала сина:

Інтерв´ю з мамою 4-річного українця. Рятуючись від війни, на териториї Німеччини українка втратила свого маленького сина, можливо назавжди.

Таких випадків дуже багато по всьому світу: в українок відбирають дітей. Ні за що. По брехливому наклепу сусідів.
На Ютубі в коментарях під цим відео також пише і мама 4-річного хлопчика - Олена Ковальова.

Всім україночкам, які зараз з дітьми за межами України, раджу почитати коментарі під цим відео. Що робити, якщо у вас відібрали дитину. Як поводитись в суді, вам обов´язково повинні надати перекладача. Як примусити вашого адвоката працювати, а не просто брати з вас гроші. Скільки часу у вас є на суди, через скільки місяців у вас уже не будуть приймати позови в суд і дитина зазавжди залишиться в чужій сім´ї в чужій країні.
На всі ці питання батьки повинні знати відповіді ще ДО приїзду в так звану ’цивілізовану’ країну.
Якщо у вас відібрали дитину - час працює проти вас. Злочинці, які з купою порушень відібрали у вас дитину, будуть тягнути час. А потім (в Америці через 14 місяців?) пройдуть всі сроки давності, якщо ви за цей час не відсудите свою дитину, ви її втратите назавжди...
Love_Love_Love_• 05 декабря 2022
Ответ для-Ань-
https://www.youtube.com/watch?v=RnOh1ebr0V4

Для чого мені це?
Shyn• 05 декабря 2022
Ответ дляGaleTTa
Ну это вы. А в квартире девочки +13, папа воюет на передовой, мама медик, сутками на работе. Свет отключают. Просто так бы ребенка не отправили бы.
Dark_Yasna• 05 декабря 2022
никак не пережила, проклинаю их каждый день. судя по новостям, проклятья к ним доходят.
YuliSe• 05 декабря 2022
Ответ дляAlya91
Такий суржик, тільки в Гугл перекладі, з рашки вона виїжджає.
ну вот не надо.
У нас какого только суржика нет в стране и как только люди не говорят.
Klodia• 05 декабря 2022
Ответ дляArdea
Вот тоже интересно, может, кто-то объяснит:
Почему эти тетки-плакальщицы пропадают после снятия анонимов? Можно же ныть и рассказывать, как нам тут всем капец и дальше…
uma• 05 декабря 2022
Не знаю, пока работали ПВО мне курьер Глово привез обед в офис, я шикарно отобедала и одним глазом потусила в Хвилювалочке… че вас так накрыло я не поняла… При этом один ребенок сидел в школе, второй в гостях у бабушки, муж в офисе… но как-то я спокойна как удав.
freedom_2015• 05 декабря 2022
автор не розповіла куди вже квитки взяла після сьогоднішньої роботи пво ?