Свезло так свезло• 05 декабря 2022

Після сьогоднішнього обстрілу взяли квитки. Все ж таки виїжджаємо

Ридаю сьогодні. Так важко бросати чоловіка, дім, батьків. Не знаю чому саме сьогодні була остання крапля, але взяла квитки і 12.12 виїджаємо. Ненавиджу цих сук рашистів. Ненавиджу та проклінаю! Як ви пережили це все? Як заспокоїться?
Slavnaja• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Бо вона більше не з´явиться?)
Та це ппц з такими доброжєлатеєлями, тут ніхто ср@ти на один гектар не вийде.
Як задовбали ті, хто серіалів шпигунських передивився, вже нічого на цій Порадниці ні запитати, ні почитати неможливо.

Piracanta• 05 декабря 2022
Ответ дляКонфет04ка
Все бывает. Двойников известно кого не обсуждал только ленивый.
Интересно, куда деваются двойники после смерти оригинала?
Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляShyn
Давно надо было выезжать. Я выехала с сыном 17 лет, муж приехал позже. На днях приехала девушка сына из Украины, больно смотреть, как ребёнок радуется теплу, свету и безопасности.
Прямо из Украины приехала? Кошмар какой!
ДевушкаЛав• 05 декабря 2022
Ответ дляShyn
С какого города они?
Shyn• 05 декабря 2022
Ответ дляДевушкаЛав
С какого города они?
Кривой Рог
Nata2907• 05 декабря 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Сьогодні ппо на 12+ справилось. Дивно, що саме сьогодні вас накрило. Навпаки, підйом сьогодні якийсь! Все буде
Аналогічно!! У нас в обід по всьому місту превентивно (як виявилось) світло вирубили, як раз в розгар повітряної тривоги. Ну думаю все... Додому цеглинки вогнетривкі на 9 поверх без ліфту затягла, бо опалення від світла. Буду, думаю, грітися від газу з цеглинками. А ніт! Включили через пів години і далі по графіку. Почитала новини. Та молодці ж наші хлопці, просто чарівники. Вірю в них. В попередній блекаут сама ледь чемодани не спакувала. А в цей раз просто пішла тренування робити. Бо скоро поремога, а я на морі товста буду
Каллипсо• 05 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Да как пережили - переживаем. Сидела на работе, понимала, что в некотором роде смертник, но страха уже нет, перегорело все.
Я в Харькове, тоже страха нет. Никуда не собираюсь

Shyn• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Ага, в Украине парадайз просто, задрало обесценивание.
всеЛенаЯ• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Зараз новий тренд: відпочинок в Карпатах з сім´єю, жінка, діти приїзжають наприклад з Іспанії, Німеччини і 10 днів відпочинку в горах з татом/чоловіком. Знаю враження двох чоловіків(колеги), для них найжаданіший відпочинок
Фантастичний відпочинок при блекауті понад 16 годин на добу - це реалії Карпатських сіл.
Ну хіба Буковель окрема імперія.
Зважайте на це плануючи такий відпочинок.
KateSavch• 05 декабря 2022
Ответ дляSlavnaja
Так писати можна що завгодно. Але ж автор не пише - щезла через 5 хвилин після створення теми, одразу як аноними зняли.
Це ж не інтимна тема, чого ж вона не продовжує участь?
Люди ж не тупі, все прекрасно бачать, і шпигунські серіали тут ні до чого.
Маргарита Владимировна• 05 декабря 2022
Ответ дляКрапипопка
вы из Житомира?
Причому Житомир, поясніть
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Ну хіба Буковель окрема імперія.
Там ещё и сервис отвратительный.
всеЛенаЯ• 05 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Там ещё и сервис отвратительный.
Ну це вже по різному буває.
Milka8181• 05 декабря 2022
автор куда ’виїжджаємо’
Contento• 05 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Київська область
И куда едете? Вам есть у кого жить ?
Milka8181• 05 декабря 2022
Ответ дляKateSavch
Действительно, автор решила излить душу, начала так задорно и смылась, тема виїжджаємо не раскрыта
KateSavch• 05 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Ну хіба Буковель окрема імперія.
Якщо чоловік не бачив дружину багато місяців - то їм начхати скільки годин немає світла
Вони раді зустрітися і провести час разом - вдень при сонячному світлі, і ввечері при свічках.
Milka8181• 05 декабря 2022
Ответ дляContento
И куда едете? Вам есть у кого жить ?
Автор после снятия анонимов уже ничего никому не ответила
Nat-li• 05 декабря 2022
Ответ дляShyn
Нагнетание и стоны задрали еще больше

malush13• 05 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Так. Читала. Велика шана нашим захисникам ! Чула знов ці вибухи і чомусь зрозуміла що більш не можу. Бо прочитала що це тільки мала частина випущена, а готується ще летіти
Меньше читайте що пишуть, а включайте свій розум- аналізуйте
всеЛенаЯ• 05 декабря 2022
Ответ дляKateSavch
Ну чоловік+дружина - так. А якщо ще діти.
Сонця вдень зараз майже нема. Погода ’дементорна’ як я її називаю.
Уточняйте наявність генератора обов´язково.
Не знаю звідки цей міф тут про те, як на зу все шоколадно.
Всі намагаються тут будинок за шалені гроші зняти. Реалії зараз тут дуже депресивні.
Клементина• 05 декабря 2022
Ответ дляВертолётик
Нет мочи терпеть эти адские муки.
Дякую Вам
Я тільки зараз зрозуміла яку фразу русня намагалась перекласти.
А то все думала : яка сеча, яке борошно? Чому вони пишуть цю маячню?!
Fany• 05 декабря 2022
Ответ дляok1904
Та нє, Це не суржик Київщини. Ймовірно, Полісся.
Не не
Точно не полісся
ok1904• 05 декабря 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Причому Житомир, поясніть
Комусь здалося,що житомирська говірка
Danycha• 05 декабря 2022
Ответ дляLedi April
С чего вы взяли, что остаться легче? На каком основании вы обесцениваете тех, кто не бросил страну в сложный период?
Len_to4ka• 05 декабря 2022
Так а шо таке сьогодні сталося у вас автор чого не було за 9 місяців ?
З ваших відповідей -нічого.
То чого ви ридаєте ? Бо чоловіка лишаєте?
То не лишайте ! А як вирішили лишити то не ридайте .
-Ань-• 05 декабря 2022
В українки соц.служба Німеччини відібрала сина:

Інтерв´ю з мамою 4-річного українця. Рятуючись від війни, на териториї Німеччини українка втратила свого маленького сина, можливо назавжди.

Таких випадків дуже багато по всьому світу: в українок відбирають дітей. Ні за що. По брехливому наклепу сусідів.
На Ютубі в коментарях під цим відео також пише і мама 4-річного хлопчика - Олена Ковальова.

Всім україночкам, які зараз з дітьми за межами України, раджу почитати коментарі під цим відео. Що робити, якщо у вас відібрали дитину. Як поводитись в суді, вам обов´язково повинні надати перекладача. Як примусити вашого адвоката працювати, а не просто брати з вас гроші. Скільки часу у вас є на суди, через скільки місяців у вас уже не будуть приймати позови в суд і дитина зазавжди залишиться в чужій сім´ї в чужій країні.
На всі ці питання батьки повинні знати відповіді ще ДО приїзду в так звану ’цивілізовану’ країну.
Якщо у вас відібрали дитину - час працює проти вас. Злочинці, які з купою порушень відібрали у вас дитину, будуть тягнути час. А потім (в Америці через 14 місяців?) пройдуть всі сроки давності, якщо ви за цей час не відсудите свою дитину, ви її втратите назавжди...
Danycha• 05 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
А Вы тут зачем?
Мадам, мы здесь дома на своей Земле в Украине и это Украинский форум, вы уже совсем берега попутали?
olgabaluta• 05 декабря 2022
Ответ дляDanycha
А Вы решаете, кому находиться на форуме? Это - общий форум.
Сестры Гримм• 05 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
Да? А что случилось?