Marika2022• 06 декабря 2022

Нет выплат ВПО уже 3 месяца. У кого также?

Привет. Я сама из Мариуполя. Если у вас такая же ситуация, напишите от куда сами. И что вам на это отвечают.
автор Marika2022 • 06 декабря 2022
Ответ дляLydmila408
1545 позвоните.
И нажмите 1-ВПО.
Там можно дозвониться .
Трубку не бросайте...мелодия,мелодия ,а потом они отвечают.
Может помогут.
Ага, в прошлом месяце звонила)))) толку

Lydmila408• 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Ага, в прошлом месяце звонила)))) толку
У нас с ’Є-допомога’ проблема есть.
Куда только я не звонила.
Как-то все не продумано.
Никому никто не нужен.
.
Я назойливая..и то добиться не могу.
автор Marika2022 • 06 декабря 2022
Ответ дляLydmila408
У нас с ’Є-допомога’ проблема есть.
Куда только я не звонила.
Как-то все не продумано.
Никому никто не нужен.
.
Я назойливая..и то добиться не могу.
Про є Допомога вообще молчу
Уравнобешенная• 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Ага, в прошлом месяце звонила)))) толку
На суші не вистачає?
автор Marika2022 • 06 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
На суші не вистачає?
На суши?)))
автор Marika2022 • 06 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
На суші не вистачає?
Хоть на суши, хоть на эпиляцию. Вам не всёравно?))) Отлично, что вы умеете смотреть все вопросы, но только и за те суши платила бы не я, коль так сильно интересно.)
nabludatel• 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Уже были. Говорят - ждите.
Напишіть запит до ЦНАПу щото причин відсутносиі виплат і передайте цей запит до канцілярії або начальнику ЦНАПу під підпис, або відправте рекомендованим листом. На такий запит вам зобовязані відповісти протям 30 днів.

Katef4• 06 декабря 2022
Якщо вам не надійшли виплати, зверніться туди де оформлювали довідку. У мене подібна ситуація, так с жовтня чекала два місяці виплат на дітей, доки не звернулася з цим питанням. Виявився технічний збій, свідоцтво про народження однієї з дітей не проходить верифікацію на зарахування коштів. Дзвонила на номер 1545 і залишала звернення. Наразі питання і досі вирішується і взагалі невідомо чи взагалі надійдуть ці виплати моїм дітям. Тому не чекайте, а вирішуйте це питання, бо якщо все добре, то виплати надходять швидко
Alex-e7ae• 06 декабря 2022
Миколаївська область. Так само, оформила через дію у вересні, за в речень дали, а жовтень, листопад і грудень не має виплат
автор Marika2022 • 06 декабря 2022
Ответ дляnabludatel
Дякую
Уходя дверю не хлопать• 07 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Так у вас же дитина маленька. А тут, виявляється, у вас є кому за суші 🍣 заплатити
автор Marika2022 • 07 декабря 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
І шо?) І шо, шо в мене є кому за них сплатити, та хоч мені. Чого ви взагалі докопалися до тих суш? Яке вам насправді діло? Яка тема обговорення? Ви можете щось по темі?
Вам навзавидки? То їжте свій мозок. Чи суші маєте бажання мені сплатити? Хто вам взагалі сказав, що вони будуть??? Я в шоці. То була тема і усе!