Привет. Я сама из Мариуполя. Если у вас такая же ситуация, напишите от куда сами. И что вам на это отвечают.
Ответ дляLydmila408
1545 позвоните.
И нажмите 1-ВПО.
Там можно дозвониться .
Трубку не бросайте...мелодия,мелодия ,а потом они отвечают.
Может помогут.
И нажмите 1-ВПО.
Там можно дозвониться .
Может помогут.
Ага, в прошлом месяце звонила)))) толку
Lydmila408• 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Ага, в прошлом месяце звонила)))) толку
У нас с ’Є-допомога’ проблема есть.
Куда только я не звонила.
Как-то все не продумано.
Никому никто не нужен.
.
Я назойливая..и то добиться не могу.
Куда только я не звонила.
Как-то все не продумано.
Никому никто не нужен.
.
Я назойливая..и то добиться не могу.
Ответ дляLydmila408
У нас с ’Є-допомога’ проблема есть.
Куда только я не звонила.
Как-то все не продумано.
Никому никто не нужен.
.
Я назойливая..и то добиться не могу.
Куда только я не звонила.
Как-то все не продумано.
Никому никто не нужен.
.
Я назойливая..и то добиться не могу.
Про є Допомога вообще молчу
Уравнобешенная• 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Ага, в прошлом месяце звонила)))) толку
На суші не вистачає?
Ответ дляУравнобешенная
На суші не вистачає?
Хоть на суши, хоть на эпиляцию. Вам не всёравно?))) Отлично, что вы умеете смотреть все вопросы, но только и за те суши платила бы не я, коль так сильно интересно.)
nabludatel• 06 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Уже были. Говорят - ждите.
Напишіть запит до ЦНАПу щото причин відсутносиі виплат і передайте цей запит до канцілярії або начальнику ЦНАПу під підпис, або відправте рекомендованим листом. На такий запит вам зобовязані відповісти протям 30 днів.
Якщо вам не надійшли виплати, зверніться туди де оформлювали довідку. У мене подібна ситуація, так с жовтня чекала два місяці виплат на дітей, доки не звернулася з цим питанням. Виявився технічний збій, свідоцтво про народження однієї з дітей не проходить верифікацію на зарахування коштів. Дзвонила на номер 1545 і залишала звернення. Наразі питання і досі вирішується і взагалі невідомо чи взагалі надійдуть ці виплати моїм дітям. Тому не чекайте, а вирішуйте це питання, бо якщо все добре, то виплати надходять швидко
Ответ дляnabludatel
Дякую
Уходя дверю не хлопать• 07 декабря 2022
Ответ дляMarika2022
Так у вас же дитина маленька. А тут, виявляється, у вас є кому за суші 🍣 заплатити
Ответ дляУходя дверю не хлопать
І шо?) І шо, шо в мене є кому за них сплатити, та хоч мені. Чого ви взагалі докопалися до тих суш? Яке вам насправді діло? Яка тема обговорення? Ви можете щось по темі?
Вам навзавидки? То їжте свій мозок. Чи суші маєте бажання мені сплатити? Хто вам взагалі сказав, що вони будуть??? Я в шоці. То була тема і усе!