Бабулька• 06 декабря 2022
Ціна ведення вагітності та пологів в США
Сама верхня позиція - це ціна звичайного візиту до звичайного лікаря
Все інше - скільки забілили за ведення вагітності та пологи
*Забілити - це розцінки, які виставив той, хто надавав послуги. Далі страхова може сказати, щось це занадто, ми так не домовлялися і трохи зменшити ціну. Потім страхова оплачує свою частину, отримувач послуги сплачує те, що залишилося.
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляБабулька
фото
А кто и как оешает, сколько платит страховая, а сколько пациент? По идее это сразу же в договоре прописывают, и таки сколько у вас вышло?
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляХачапууури
Ничего не понятно но очень интересно
Автор показала, сколько роды в сша стоят. Это не наши ерундовые 2000 долл
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Ерундовые
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Вы в своем уме?
Мои дети выросли давно. За роды ни одной копейки не платила, как и за визиты к врачу.
Джинцы на Флиси• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Я всех 3 детей родила бесплатно.
Старших заграницей. Младшую в Украине
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вы в своем уме?
Ну, а в америке все платят за роды, может поэтому у них и медицина так от нашей отличается.
Бабулька
• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Страховка має свої домовленості з провайдером (тим з ким у них підписаний контракт). Мені ці домовленості невідомі.
Інколи страховка зменшує ціну, інколи ні.
Моя частина оплати прописана у моєму контракті зі страховою компанією. Тому кінцева сума виходить у всіх по різному, залежить від страховки, від контракту.
Я не можу сказати скільки вийшло у мене, оскільки це не єдині медичні витрати цього року, все відбувалося одночасно, а рахунки надходили у різнобій. Частина з показаного на фото оплачена повністю, частина - ні
Думаю, останні 460 за звичайний візит, я не буду оплачувати взагалі, оскільки уже перейду максимальну межу, яку виплачую страховці протягом року.
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Может вы просто фантазер?
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Может вы просто фантазер?
А может вы?
Джинцы на Флиси• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
В Америке страховка покрывает роды
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
В Америке страховка покрывает роды
Удалено администрацией...
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Люблю Украину• 06 декабря 2022
Це в гарній клініці пологи чи у звичайній? А ті, хто без страховки, цікаво де тоді народжують?!
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляБабулька
А хоть приблизно який відсоток з виставленних сум вам особисто довелось сплатити?
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
А может вы?
В чем ваш интерес и какую идею вы продвигаете?
Маргарита и Мастер• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Смотрела в какой-то передаче, что клиника и страховая «торгуются» между собой, потом сходятся на каком-то варианте.
Бабулька
• 06 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
А чим гарна відрізняється від звичайної?
Ті, хто без страховки народжують там само. Вони домовляються з клінікою у індивідкальному порядку. Їм можуть пробачити усю суму, якщо рівень прибутку нижче певної межі. А можуть не пробачити і передати їх борг колекторам.
Це все дуже індивідуально. Маю на увазі сільки врешті-решт людина оплатить.
А скільки клініка забілить - на фото.
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я вообще автору писала, это вы мне начали чего то там отвечать. С какой целью, в чем ваш интерес?
Джинцы на Флиси• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Удалено администрацией...
Так. Вы в Африке были? Здесь цены намного выше, чем в Украине. Практически, как в ЕС
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Перечитайте свою писанину и включите логику.
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удалено администрацией...
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Удалено администрацией...
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Я рожала в Украине. Ничего не платила.
Тужилась и получила спектр услуг точно так же как и те, кто заплатил кучу бабла
Путающаяся• 06 декабря 2022
Автор, раскажите, пожалуйста,как прошли роды?
Соответствует действительности,то,что они часто предпочитают кесарить,а не ер?
Спасибо
Свезло так свезло• 06 декабря 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Удалено администрацией...
КонхфЭдкаТузик• 06 декабря 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
За перехід на особистості