fedoroff-93b5• 06 декабря 2022

Безпілотник на Саратов дир-дир-дир - ми за мир

10 хороших новин 5 грудня

👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Площанка і Білогорівка на Луганщині та Берестове, Білогорівка, Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Кліщіївка, Андріївка, Мар’їнка і Новомихайлівка Донецької області. Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери набили лаптям 13 скупчень і два пункти управління

👉🏻У вигляді того збитого алігатора наші злобні Дніпровські зенітники, оказивається, укуярили дуже жирну дічь – екіпаж Ка-шки складався з двох пілотів, у яких було аж шість медалів за мужність. Звісно що мужність у розумінні лаптів полягає у вбивстві українців, тому сподіваємося, що екіпаж «бороди» конав довго і болісно, думаючи, що їхні дорогі родичі помруть від голоду у злиднях.

👉🏻 Салют на аеродромі стратегічних бомбардувальників поблизу Рязані. русня стверджує, що спалахнув бензовоз, біля якого вдало покурили українські бойові гуси. Пошкоджено мінімум один паливозаправник та бомбардувальник-ракетоносець Ту-22М3, а також аеродромний пускач на шасі ЗІЛ-131. Троє двохсотих і шестеро трьохсотих лаптів.

👉🏻А от на аеродромі Енгельс під Саратовом за версією русні впав збитий ними український безпілотник радянського виробництва. Який пролетів 800 кілометрів. Ніким не помічений. А потім вони його збили над своїми ж бомбардувальниками і їх пошматувало уламками так що рідний папа не узнає. Ще й затрьохсотило двох лаптів. Отак от сидиш бл..ть вечорами, вигадуєш жарти, стараєшся, а потім виходить на брифінг Конашенков і видає такий панчлайн, що всіх розйоб..є.

👉🏻Поки русня бомбить українські міста, щоби ми залишилися без світла та опалення, люди росіяни на росії замерзають насмерть у своїх квартирах. У Пітері стара померла через переохолодження. Комунальники запевняють, що будинок опалюється. Жителі будинку стверджують, що вони теж мерзнуть. До того ж у старої було розбите і заклеєне стрічкою вікно.
Схоже, що український радянський безпілотник зробив крюк на шляху до Саратова.

👉🏻Наша постійна рубрика «Новини контрнаступу на Луганщині». Гайдай каже, що непереможна українська армія вже неподалік Кремінної і анонсує хороші новини від ГШ

👉🏻І от тепер, мої дорогі друзі, коли ви вже вирішили, що російське дно пробите до самого пекла, я вам розповім крінжатіну. Був значить на росії такий собі діакон Павло Шульженок, якого навіть з РПЦ вигнали за їбануті..ть. Цей Шульженок зафотошопив собі бабу з обличчям якоїсь там кози з їхнього якогось токшоу, всім каже, що то його дружина і від її імені закликає гвалтувати українок і дойобує..ься до антивоєнних блогерів.
Цікаво, сам експіп хоч не фейковий? Може то якесь альтерего Дмитра Мєдєвєдєва?

👉🏻 Скабєєва видала за кадировців героїв із чеченського батальйона імені Шейха Мансура, який воює за Україну. Обличчя у покликаного на ефір кадировця, який мав прокоментувати цю героїчну появу своїх головорізів під Бахмутом аж витягнулося на кшталт іранського безпілотника. Господи, у русні вже навіть чеченці крадені…

👉🏻Пам’ятаєте нещодавній скандал на Курщині, коли лаптю відмовилися увімкнути «господа офіцери» газманова і він затіяв скандал? А от у московському караоке навпаки після того як увімкнули «Океан Ельзи», та ще й пісню «Я не здамся без бою», в однієї з відвідувачок стався сеанс екзорцизму і вона почала крушити все навколо. Українська мова на них останнім часом діє якось особливо інтересно, куй його знає, може її на фронті запускати їм по раціях та й так повбивають одне одного?
PANTERA_KET• 06 декабря 2022
Позитив это конечно хорошо.но имеем в днепре блок посты. Тормозят и выписывают всем повестки. По предприятиям сегодня ходили 15 чел с оружием. Сначала телефон проверяли, потом выписывали повестки. Вроде все все понимаем....но.....
Златка 07• 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Ехали в субботу на автобусе по запорожскому шоссе, вчера на авто обратно, никто не тормозил ни на нашем блокпосте, ни на солонянском.
PANTERA_KET• 06 декабря 2022
Ответ дляЗлатка 07
Район ул Каруны
Павела• 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
А офіційна версія така
PANTERA_KET• 06 декабря 2022
Анд как с цепи сорвался
PANTERA_KET• 06 декабря 2022
Ответ дляПавела
А офіційна версія така
А реальная как я выше написала. Отчиму вчера не вручили (наверное посчитали слишком доходяжным) , его пацанам помоложе выписали
Павела• 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Та я в курсі ситуації(
Любовь 78• 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
А победу и окончание войны ждёте?
Златка 07• 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Анд как с цепи сорвался
Видать, недобор по анд, на чечеловке, вроде, спокойно в этом плане
Златка 07• 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Ну Вы же понимаете, что выписать повестку и забрать на 0- это далеко не одно и то же
автор fedoroff-93b5 • 06 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
простите но вы писали что надо срочно уезжать.прям немедленно и вы выехали и по вашему посту давно уже и на дорогу ушло 3 дня и вы писали что уже скучаете по дому и по мужу.вы вернулись домой уже?откуда у вас инфа что аж 15 человек да с оружием чуть ли не принудительно вылавливают мужчин по предприятиям да на постах.впервые слышу
чаревна• 06 декабря 2022
Я подумала сейчас((
А на нас сейчас иранские мопЭды
Златка 07• 06 декабря 2022
Ответ длячаревна
Я подумала сейчас((
А на нас сейчас иранские мопЭды
Шо, летят, а говорили же, что при морозе никак?
БрЮнЕтОчКа77777• 06 декабря 2022
Ответ дляЗлатка 07
Плюсую. И я читала, что на морозе они не работают. А тут в телеге новости((
Леска• 06 декабря 2022
А про скабеєву є відео?
Leonleon• 06 декабря 2022
Я знаю, як і що в Мар‘інці насправді відбувається:(
Ваш стоп‘ятсотий нік і «бадьорі» новини не заходять якось
чаревна• 06 декабря 2022
Ответ дляЗлатка 07
Уже одну партию приземлили, ждем еще.
Я тоже думала в мороз не летают, только на днях читала про них
автор fedoroff-93b5 • 07 декабря 2022
Ответ дляLeonleon
простите но вы же в Польше еще с начала марта как уехали там.или вы вернулись уже и в Марьянке все лично видите?кому заходят новости-тот заходит и читает.а вы ники считаете неизвестно какие с Польши
PANTERA_KET• 07 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Сижу во франции
Днепр на связи много раз в день. У меня киевстрар хороший тариф. Звоню по киевстару как дома, те даром. Мнение не поменяла, если ничего кроме мужа не держит лучше пересидеть хотя бы зиму.... муж родителям генератор купил, себе аккумудятор на 2000 ампер часов. Грустно все... домой сильно хотим.но точно не зимой. А к отчиму вчера пришли на предприятие вручать повестки
Брат на служебной машине ехал, его пропустили, след машину остановили
Leonleon• 07 декабря 2022
Яка Польша???

А Місто називається — Мар‘інка, я там народилася. і виросла
По—русски — Марьинка
PANTERA_KET• 07 декабря 2022
Ответ дляЛюбовь 78
А победу и окончание войны ждёте?
Конечно жду
Но вернемся раньше.
Читака• 07 декабря 2022
Ответ дляPANTERA_KET
За телефони - не вірю
Миззери• 07 декабря 2022
Ответ дляfedoroff-93b5
Мне нравятся ваши новости
PANTERA_KET• 07 декабря 2022
Ответ дляЧитака
За телефони - не вірю
если не верите, это еще не значит, что этого не было. Паспорт проверили. Отчим дал свой рабочий на проверку, там в основном все раб контакты. У него место рождения новосибирск. Есно контакты есть.
Диалог выглядел так_ дайте свой тел_введите пароль, если не краденый, а почему соц сетей нет?_ не пользуюсь. На этом все. Пацанам помоложе всем выписали повестки.