МамульчикЮльчик• 07 декабря 2022

Ночные болталки

Кто не спит давайте пообщаемся о чем-то?)
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Ні,соромно.
Я не буду судить.
Покаяние, даже тут позволит начать с чистого листа
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Так ,на багато.
Вы кого-то убили?
Grga• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
Вы кого-то убили?
Ночные болталки убийц🤪😂
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Я не буду судить.
Поддерживаю, мне немного легче стало, что об этом хоть кто-то узнал
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Ночные болталки убийц🤪😂
Начали за здравие, а закончили..
Grga• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
🪷✨🙏✨🪷
@ альонка@• 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Я не буду судить.
Виходила заміж ,не запросила на весілля свою матір і брата,вона була алкоголічкою(про що я нікому не розповідала),брат інвалід-розумово відсталий,його я соромилась....Зараз соромно за це і боляче, не уявляю ,що відчувала мати...дуже соромно.
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Ви все правильно зробили
Не сваріть себе.
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Мама і зараз п´є? Не кожен може справитись з людьми з обмеженими особливостями, це нормально, вам нічого соромитися
@ альонка@• 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Ви все правильно зробили
Не сваріть себе.
Та де..вона на таке не заслужила
@ альонка@• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
Померла 5 років тому
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Кожна людина робить завжди все як найкраще в той момент, робить, все що може, в тих обставинах, що склалися
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Та де..вона на таке не заслужила
В мене тато теж п´є, я не хочу його запрошувати на всі важливі свята
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Та де..вона на таке не заслужила
Зі всією повагою до мами, вона все зробила для того, щоб ви її не змогли запросити
@ альонка@• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
Це так важко....
HelenWWW• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Вас можно понять, это было верным решением. Есть люди, которые могут упрекнуть и в меньшем грехе, к сожалению.
@ альонка@• 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Дякую вам ,мені дійсно легше, ще раз дякую
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Це так важко....
Коли людина залежна, вся сім’я стає співзалежними. Тому у вас ці почуття. Мати пила, а ви почуваєтеся винною
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
😘🫂
@ альонка@• 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Так, саме так.
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
✨🪷✨🙏✨🪷

Дякую, що поділилися🪷
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Це так важко....
Мені 6 років було як батьки розлучилися через його п´янки, гулянки, я його звісно люблю, він мій тато, але він слабак, він не має сили волі, не може тримати себе в руках, не може відповідати за своє життя, а може тільки пити і жалітися яке життя несправедливе і шукати виправдання алкоголю. Я люблю його, але нажаль допомогти нічим не можу, і не хочу його бачити в такому стані взагалі. І винна в цій ситуації не я, а він. Тому не виніть себе, ви все правильно зробили
@ альонка@• 07 декабря 2022
Дякую вам всім,довели мене до сліз...думала,що зараз буде такий осуд,а ви підтримали.Хай у всіх все буде добре!
Grga• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
Зайка, почитайте про созависимость
Grga• 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Ви молодчинка😘
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ для@ альонка@
Самому важко, можна загнати себе в таку депресію, треба комусь виговоритися
Grga• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
Алкоголізм це хвороба, яка впливає на всю сім’ю. Це важко. Я теж співзалежна і ходила на групу Аланон. Для родичів алкоголіків. Це прекрасно!
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
Ответ дляGrga
Ми не спілкуємося, він не хоче, я не наполягаю. А якщо і набере, то говорить про себе, зацікавленості про моє життя майже і немає. Не чула про таку групу
Grga• 07 декабря 2022
Ответ дляМамульчикЮльчик
Саме для родичів алкоголіків
автор МамульчикЮльчик • 07 декабря 2022
А хто у вас був залежним?