Я такая боевая• 07 декабря 2022

Дарили ли вам мужья фигню на день рождение?

Был др 5 декабря,муж подарил овчинные тапочки чтобы по дому ходить теплые.Я ничего не заказывала,говорю сам выбирай что хочешь.Подарки видимо не умеет выбирать.
кураГАЛЯ• 07 декабря 2022
Дарил
Сам себе Петросян• 07 декабря 2022
Да не люблю такие жаркие тапки и воняют они
Сам себе Петросян• 07 декабря 2022
Мне однажды муж и сестра подарили два браслета одинаковых Пандору
палка-копалка• 07 декабря 2022
Ні
Бо я сама вибираю подарунки, які він мені дарує
Сам себе Петросян• 07 декабря 2022
А на прошлый нг мужу втюхали в брокарде крем под глаза за 4 тыс грн. Я не была рада, а в этом году уже мне и такое не подарят
Намакушка• 07 декабря 2022
Делайте выводы, конкретизируйте желания и не парьтесь
Исправлялочка• 07 декабря 2022
А мне купил електрообогреватель,так и не включила ни разу.А так ждала романтичнского на днюшку чего-то
IrinaPav• 07 декабря 2022
А мне муж на 35 лет, заморочился и подарил с Make up 13 или 15 пилочкек для ногтей разной зернистости( половиной и которых я не знаю как пользоваться). А ответ его был на этот подарок- ты же этим пользуешься!… ну так я и прокладками пользуюсь, но их как то не дарят..,
HupBaHa• 07 декабря 2022
Когда-то бывший подарил палетку теней, кошмарных
Оле Лукойе• 07 декабря 2022
Колишній чоловік. Я вибрала ролики. Показала де, які, який розмір. Хочу оці. І що ви думаєте???? З дурнуватою посмішкою на обличчі з самого ранку вручає мені...... Набір парфуми і лосьйон Прада. І все б нічого. Але 1) я просила інше. 2) я була вагітна і з жахливим токсикозом. І зранку я й без додаткових ароматів спершу бігла до туалету. А тут оце
66сезон666серия• 07 декабря 2022
Колись подарував мені лазер від прищів)) Лазер галімий, нічого не допомагав, а саме дратуюче, що він мені дарував подарунки раніше ніж ДН, типу купив і віддав, а в День Народження вже нічого нема, нема відчуття свята, два слова зв’язати не може, щоб привітати… фу бісить. На межі розлучення…
ТаПрямТам• 07 декабря 2022
Дарил и это был ужас,потом я наконец поняла что ему надо говорить что мне хочется,сразу стало всем легче
Аноним ФЕЯ• 07 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
Ролики - те что кататься? После родов собирались?
Рыжик-пыжик• 07 декабря 2022
Желізну кружку. Типа походна, подвійні стінки, довго зберігає тепло, блаблабла. Але бліннн желізна кружка
ДелайКак_Я• 07 декабря 2022
Им нужно говорить, что вам нужно, иначе так и будете получать овчинные тапочки и пилочки для ногтей
Рыжик-пыжик• 07 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
А роліками користувалися б вагітою?
Ковбой Хагис• 07 декабря 2022
Мы отменили подарки друг другу. И никто не парится. Если что-то хочется и можем позволить то идём и купим. А так всеравно с общего бюджета. Смысл...
Трахтибидох• 07 декабря 2022
Конечно дарил, не умеет подарки выбирать, та и дарить не умеет. Поэтому если что говорю ему прямо, что хочу)
Я натуралка• 07 декабря 2022
Ни разу фигни не дарил. Только дельное и нужное.
Могу по годам расписать:
1. Ноутбук
2. Серги и кольцо
3. Брендове шкіряне пальто (обрав сам)
4. Гірський байк
5. Айфон (це вже я замовляла)
6. Гірськолижний комплект. Почали кататися з ним, та брали в оренду снарягу.
7. Автівку (це було досить несподівано, але мабуть задовбався , коли дитина підросла і ми постійно брали його машину).
8. Умкенд на трьох до Риму, там і святкували.
9. Цей рік нічого не дарував але замовив мені день народження в ресторанному-готельному комплексі і запросив туди всіх моїх друзів. Ніколи не святкувала в такому форматі, мені сподобалося))
Я не такая• 07 декабря 2022
О, я такі чоловіку на минулий день Валентина дарувала.
В нас підлога холодна, йому дуже сподобались, носить постійно
автор Я такая боевая • 07 декабря 2022
Ответ дляЯ не такая
Еще мой потом подарил набор лореаль,и букет большой,в целом подарок хороший.
Марфушечка душечка• 07 декабря 2022
На первый мой ДР после свадьбы подарил огромный столовый сервиз из синего стекла. Сервиз оказался живучим и удобным, пользуемся им уже 20+ лет, а я мечтаю о чисто белых тарелках
Сам себе Петросян• 07 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
А ролики для беременной самое то
Оле Лукойе• 07 декабря 2022
Ответ дляСам себе Петросян
А ролики для беременной самое то
Я ж не все життя вагітна б була. В взагалі.я хотіла ролики. Яка різниця коли б я на них каталася
Оле Лукойе• 07 декабря 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
А роліками користувалися б вагітою?
Яка різниця? Хоч взагалі б не каталася. Це було моє бажання. А підсунути зранку дружині яку від усього тошнить вонючі парфуми краще?
Оле Лукойе• 07 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Ну я сказала. Показала. Майже носом тикнула . І все рівно не те
Рыжик-пыжик• 07 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
так, підтримую )))
але такий дисонанс що парфум - ні, бо вагітнсість, а роліки саме воно)))
Вже преконалася що натяки не діють, лише точні вказівки що саме треба, а у вас і це не зпрацювало а кажуть що жінки загадкові))
Оле Лукойе• 07 декабря 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
так, підтримую )))
Там не просто парфуми, а коли і як. Я навіть якщо сама обирала , потім вони могли смердіти мені. Вранці у мене був ритуал, щоб якось день не біля унітазу провести. Треба було прокинувшись з´їсти скоринку хліба. Полежати . Тихенько встати. Соррі за подробиці, почистити шлунок від жовчі. І тільки після цього я могла щось з´їсти. А парфуми б вже ввечері.
Він про це знав. Я ненавиджу парфуми Прада після того. У мене жахливий токсикоз був, навіть в лікарні лежала.