успокойте_Меня• 07 декабря 2022
А что у вас сегодня на обед/ужин?
Ищу вдохновение) Думаю, приготовить кальмаров тушеных в сметане с пюрешкой, уже нет фантазии)
Сірничок• 07 декабря 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Нічого, у мене депресія
Я при депрессии жру за троих
Челюскина• 07 декабря 2022
Сьогодні все склалося, і світло і вода)) тому... Борщ червоний з телятиною, картопля пюре та тушена телятина з підливою, сосиски в тісті та біляші в духовці, олів´є та салат з часником і сирками, на десерт домашній натуральний зефір чорниця - лайм, та апельсин- абрикос)😳😊
Муркамурковна• 07 декабря 2022
На обід була картоха з сільодочкою, на вечерю каша пшенична з сердечками тушеними і квашеною капустою, на сніданок кава з сиром, потім ще кава з топінгом потім смородіна терта з сахаром залита гарячою водою)))))
БолеИменее• 07 декабря 2022
Просто мясо с луком пожарила,сто лет такого не ела и не готовила, и пюре
Морковку по-корейски делала
Пуки-куки• 07 декабря 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Нічого, у мене депресія
Депрессия депрессией,а есть надо. Закажите хотя бы что-то, если готовить неохота, или купите пельмешек.