Файна цьоця• 07 декабря 2022
Это уже навесшее верхнее веко?
Прям прихухлость какая-то
Самый умный• 07 декабря 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Сейчас все пьют,автор,это из-за алкоголя...
Не у всех
У меня мешки под глазами, а неверхнее веко
Доставучая• 07 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Это строение изначально такое. У меня нависшее и очень давно. Такая особенность лица.
Дуже гарна
Файна цьоця
• 07 декабря 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Если б пила, не так обидно было бы
наКоблучках• 07 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Да, нависшее. Подождите до 35 и сделайте блефаропластику.
Напаркуа? Це через комплекси? У мене ситуація гірша в плані повік, але мені байдуже. Люблю себе і від відсутності чоловічої уваги не страждаю.
Файна цьоця
• 07 декабря 2022
Ответ дляДоставучая
Бомбезна
Брови треба тільки інші
Так, я крашу их. Вже пора идти, к мастеру
Поддакиваю иногДА• 08 декабря 2022
Ответ длянаКоблучках
Ну вам байдуже, а іншим ні. Я зробила блефаро, бо мені таке не подобається. До чого тут чоловіча увага - ви в собі невпевнені, що вам потрібна увага?
наКоблучках• 08 декабря 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Людині потрібна людина. Це основи соціуму. Але повіки на нпявність пари не впливають ніяк. Повторюю, роблять пластику лише закомплексовані в собі люди, які не люблять себе такою як створив Бог (виключення - дтп або результат ураження кацапських ракет).