ПодругаМужа• 07 декабря 2022

Реакція на кислоти у догляді

В мене жирна, проблемна шкіра. Замовила собі пінку і гель з молочною кислотою, все було нормально, користувалась більше місяця точно. А от нещодавно помітила, що шкіра пече і лущиться, сьогодні після вмивання почервоніла. Я так розумію це реакція на кислоти чи на що? Ще в мене є Panoxyl (бензоілу пероксид), але його я відмінила ще тижні два тому, бо думала, що на нього реакція.
Хто розуміється, що мені робити? Прибрати всі кислоти? Чим зараз користуватися? Підкажіть, будь ласка
Не куру• 07 декабря 2022
А що там окрім кислот у складі?

Г@Л@В@ломка• 07 декабря 2022
Ну вообще это может быть нормальная реакция.
Я сейчас сама готовлю кожу к кислотному пилингу, тоником с низким % кислот и пенкой для умывания с кислотами.
Добро с Кулаками• 07 декабря 2022
У вас реакция могла быть на смену сезона. А тут еще и кислоты. У вас и пенка, и гель для умывания? Что с тоником? Можно умывание оставить, тоник мягкий взять.
автор ПодругаМужа • 07 декабря 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Ось це все чим я користувалась, взяла спочатку гель, але він погано піниться - купила пінку
автор ПодругаМужа • 07 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну пече дуже, я навіть не могла подумати на цю пінку, бо відгуки на неї всі хороші і написано, що ніжна пінка
_Amber_• 07 декабря 2022
Цікаво... у мене теж така пінка, нещодавно купила. Почервоніння нема, але шкіра стала якась прям дуже суха. Інший догляд не змінювався. Може теж через неї?
Добро с Кулаками• 07 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
Мне биотрейд не нравится вообще. Там состав не айс. Я бы поменяла вообще их. Лицу сейчас надо зажить. Что потом наносите? Где раздражение, какие участки?
Г@Л@В@ломка• 08 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
Тогда пока не стоит ей пользоваться.
Я вообще была удивлена, когда узнала, что жирная кожа более чувствительна к кислотам чем сухая, но это факт.
Само_достаточная• 08 декабря 2022
Ну бензоїл пероксид 10% дуже сушить шкіру. Думаю, це в ньому справа. Його потрібно використовувати разом з іншими засобами - процедурою. А не взяли і миєтеся ним. Мабуть, там потрібна якась зволожуюча маска чи крем.
Не можу сказати. Але сам по собі бенз.пероксид доволі агресивний.
Молочна кислота не агресивна.