Аноним Первый• 07 декабря 2022

Пристрій для роботи інтернет модема

Дівчатка, а чи користуєтеся ви альтернативними варіантами для роботи інтернет модема? Є майстри які розуміються на електрониці, і продають переходніки для роботи модема від акамулятора машинного чи шуроповерта.
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Шукаю такого майстра, якщо знаєте таких, поділіться будь -ласка

В танке• 07 декабря 2022
Пауэрбанк можно использовать
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляВ танке
Пауэрбанк можно использовать
А як саме? Як підключити павербанк до модема?
Что-то не спится• 07 декабря 2022
Радиорынок есть в вашем городе? Спросите там
Или в мастерских мобильных телефонов
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Или в мастерских мобильных телефонов
Нажаль не має...
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Дитина навчається онлайн, потрібно щось придумати, щоб інтернет був під час вимкнення світла
Что-то не спится• 07 декабря 2022
Ну и от провайдера многозависит. Если на чердаке или столбе свичи не запитаны, то питание модема не поможет
Если вы про укртелеком, то тоже внимательнее надо - там есть модемы на 9 вольт, на 12 и еще какие то, к ним разный подоход
В танке• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Ну я вам точно не скажу. Так мой знакомый делает. Но если вы в гугл запос напишите то кучу видео и другого выдаёт.
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Зазвичай наш провайдер надає інтернет майже завжди

В танке• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Ну еще добавлю. У меня модем на бесперебойнике для компа держится 1.5-2 часа. Можно еще такой вариант
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляВ танке
Дякую!!!
В танке• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Дякую!!!
Пожалуйста)) пусть найдётся решение
Что-то не спится• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Те що було зазвичай і те що відбувається з електрикою останній місяць може сильно відрізнятися

Буде краще, якщо ви це дізнаєтесь у самого провайдера - чи є у нього світло, коли на всьому районі нема? А то можете шукати рішення даремно і не туди
Что-то не спится• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Дякую!!!
Будете експериментувати з модемом - звертайте увагу на вольтаж
Г@Л@В@ломка• 07 декабря 2022
Якщо у вас провідний інтернет (оптволокно, як у більшості приватних будинках), то вам треба купити акумулятор (600грн. нам обійшовся) і перетворювач (гривень 300). І працюватиме навіть без електрики. У еас нема світла з 20.00, і не буде до 4.00 по графіку. Київська обл. Все працює, провайдер має генератори, єдине що в коменданстку годину виключає щоб не торохтіло. Ось:
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
О супер, дякую за пораду. Ми також живемо в Київській області
Эскиз бесконечности• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
https://a.aliexpress.com/_mOfzsz8
Слоник-тоник• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Доброго вечора) А який у Вас провайдер??
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Фауст

Эскиз бесконечности• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Це нереально
Слоник-тоник• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Фауст
У нас просто кристалл- то працює від акумулятора!там купляється платка на зменшення вольтажу. Але це роблять у нас на ринку у кожному магазині електроніки- це своєрідний бізнес, зараз просто аншлаг))
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це нереально
Чому? На ключових вузлах встановлено батареї, якщо відсутне світло довгий час то провайдер використовує генератор. Саме у нашому регіоні проблем немає з інтернетом, знаю що в цього ж провайдера в інших населених пунктах є проблеми
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
У нас нажаль лише 1 людина займається такими приспособами, але вони не працюють, ми вже тричі повертали.
Эскиз бесконечности• 07 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Інвертор за 600 грн? До нас їде на 3,5 кВт з Алі і то 3800, що за шлак можна купити за 600???
Слоник-тоник• 07 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
А Ви приєднуєте і роутер і таку коробочку через яку входить інтернет???
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Так. І воно перший час дуже гарно працювало, а потім почалися проблеми
автор Аноним Первый • 07 декабря 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Г@Л@В@ломка• 07 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Де ви прочитали в моєму пості про інвертор? Я про акумулятор говорила. Перш ніж писати свій шлак, перечитайте двічі.
Эскиз бесконечности• 07 декабря 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ой, вибачте, про перетворювач ви писали, і не угледіла, що за 300, тоді взагалі боюсь уявити що це за кака
Г@Л@В@ломка• 08 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Вибачаю. Я добра.
Вам з вашим жаргоном на базар, жіночко.)