Голубая фишка• 07 декабря 2022
Правильно пояснюйте дітям обставини! Працю ППО
Всім хто чекає мороза я так і кажу що його співвітчизники нас вбивають
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляsobacura
В мене дві однокласниці, в Київській області, відзначали Різдво 25 грудня, і Паску (не пам*ятаю коли), якесь польське коріння в них було.
Ну тут понятно, у меня соседи евреи и меня не удивляло, что они празддновали еврейскую паску. Но я еврецскую не празднвала, а православную
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляsv_y
Так это не я предлагаю, а авторша темы, я просто пояснила ход ее мыслей, что Дед Мороз виноват, что путин Хуй.о
Ну с послелним я согласна. А первого придумади задолго до рождения последнего))))
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Шкода що не чемодан вокзал
Вы хотя б в тему что- то сказали, а так лишь бы ляпнуть
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Звичайно, а може бути по іншому?
Чіполіно, Сніжна королева і Попелюшка є плодами мацкальської пропаганди?
Я с маскалями не згодна, ну жопу лизать заморским странам совсем не вариант
Veronainika• 08 декабря 2022
Сколько лет на свете прожила и только сейчас узнала,что Дед Мороз летает...
постою_послушаю• 08 декабря 2022
Ответ дляBesty23
Але святий Миколай приходить 19 грудня. Тому я наприклад не знаю як пояснити хто на новий рік тоді?
У нас никто. Готовим друг другу подарки сами и вручаем сразу после 12.
Верим только в Санту, он же Святой Николай
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляbananos
Звичайно, а може бути по іншому?
А раскажите примеры пропаганды маскальской в народных скащках. Может я их не вниматель но читала? Просветите тут нас
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляСчастливый магазинчик
На новий рік прилетить Дід Мороз, тому, що пво не збиває чарівників, які приносять дітям подарунки під ялинку😉
А повинен збивати
Тому що дід мороз прийшов після 37 року, коли була одна з найбільших зачисток інтелігенції.
А так, українці святкували Різдво 25.15. І приходив Миколай. Все
А вже після страшних подій почали вводити російські порядки - новий рік, діл мороз, старий новий рік і Різдво 7.01.
Тому так, дід мороз не наший, а нав’язаний нам Росією.
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляsv_y
Бананос, тогда в чем проблема? Пусть авторШа темы меня сама спросит
Анонимы ж убрали, не ждите)
Счастливый магазинчик• 08 декабря 2022
Ответ дляTammy21
На чому він прилетить? Оленів у Санти відіжме, чи своїм крила присобачить?
Та яка різниця, на посоху своєму буде летіти )) Це все в так із області фантастики, що Санта, що Дід Мороз- тут головне не факт, а подарунки )
Ответ длясладкий_ноябрь
А повинен збивати
Люди роблять вигляд що вони не в курсі цього, ну що поробиш, так зручно, напевно
Ответ дляsv_y
Там вся росія така, не в пуйлі справа. У нас в країні не особисто пуйло гвалтує дівчат, вбиває, бомбить,мародерить, палить будинки. То пропащі люди і пропаща кацапська нація. Не хочу не мати нічого спільного з ними. Тому діда мороза теж не буде. Буде Санта.
сладкий_ноябрь• 08 декабря 2022
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Ну первые 3 политики/ экономисты, а 4й сказочный персонаж. Преддагаеие и от него отказаться? Тогла давайте и от колобка и куручки рябы и тд..... кого оставим? Чипполино, карлсона, снежную корлеву? Пусть зарубежная, но лишь бы не русская сказка?
Якщо заглибитись, то половина всього російського буде награбованим або мати українське коріння
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ дляsv_y
Ахах, а откуда ж, по мнению Бананоса, тогда ’прилетает’ Дед Мороз, если не из сказки Морозко....из Политбюро?!
Мороз по ее мнению видимо из агентуры казанской
Ответ дляSandr1n
В 5 рокiв? Цiкаво, чому дико i противно? Якась Ви не по роках доросла були.
А можна подумати ця відрижка совка так взяла і пропала? Я пам´ятаю це уродство ще на початку 2000-х, особливо в такому місті як моє це взагалі не повинно дивувати, в постсовеову глушину цивілізація доходить з великим запізненням
Счастливый магазинчик• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
А повинен збивати
Ну своїй дитині ви можете розповідати все, що завгодно, я ж не заперечую в не вказую вам нічого !
Мармедадка- шоколадка• 08 декабря 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Так может и мороз тоже украинский
Ответ дляkabatosa
Я Вам от що скажу, я все життя прожила в Харкові, з народження, я все своє життя спілкувалась українською, в моїй сім´ї ніколи не було святом НР із цим бидлячеством - морозом і снігуркою, ми відмічали Різдво 25 грудня, бо так було до окупації совком, я отримувала подарунки на Миколая, і мої діти також. З Харкова ми поїхали, бо жити там стало нестримно
Нестримно это безудержно.