Привіт,дівчата,замітила при натиску болить біля груді,замітила це на вечір після того як зранку робила вправи для спини(маю протузії в грудному відділі,в поясниці),підскажіть можливо це дійсно м´язова біль,чи саме в грудях проблема?фото добавила і відмітила на фото де саме болить.Можливо в когось булр щось схоже,поділіться,бо дуже переживаю.
Ответ дляm_m23
В мене протрузія і боліло в обох молочних залозах і посередині грудної клітки
Боліло при натиску?і що ви робили?вправи?
Ответ дляМарочка18
У меня болело тоже примерно в том месте ,и ещё под грудью , оказалось межреберная невралгия, назначили уколы с диклофенаком ,помогло
А боліло при русі чи при нажиманні?
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А боліло при русі чи при нажиманні?
Давно это было , но помню что болело и при движении ,и когда сидела ,лежала ,честно я думала на сердце ,думала что капец ,уже умираю ,но врач внимательно посмотрела ,нажимала в какие то места ,было очень больно , сказала что это точно невралгия ,а не сердце , уколы были дней 10 , диклофенак , и витамины кололи ,но уже не могу вспомнить какие . Сейчас редко может заболеть ,но не сильно ,проходит само
Ещё какая у Вас работа ?
У меня это случилось ,когда много сидела ,не было физической активности
Ещё какая у Вас работа ?
Ответ дляМарочка18
Ещё какая у Вас работа ?
Я в дикреті,але деколи також як заколить і серце і лопатка ніби током,я просто переживаю щоб в груді ніяких кісти чи ще чогось,але сама грудь мяка і не болить,а болить над нею ніби дійсно м´яз
Ответ дляmmays
Там проходят нервные окончания, корешки, у меня бабушка страдала, и я так страдаю, мажу согревающим, мазь доктора тайса.
А меновазан,деклофенак підійде?
Я просто переживаю щоб це не грудь боліла і нічо серьйозного..
Хотя воно вище ж болить,а сама грудь ні
Світлана-afde• 09 декабря 2022
Сходіть до мамолога, якщо ви в Києві то в спеціалізований мамологічний центр. Не займайтесь самолікуванням, на собі впевнилась, що вийде дорожче.. Якщо до 37 років то додатково УЗД, якщо більше то обов´язково мамографію. Відпишіть коли вирішите проблему.
Ответ дляСвітлана-afde
А що може бути там вище боліти якась кіста??воно ж над грулю болить,мені 29 р
Ответ дляСвітлана-afde
У вас там теж боліло,щось схоже було??