kolos252• 08 декабря 2022

путин требует репарации от Украины

Путин потребовал от Украины репарации за "ущерб Донбассу.
По подсчетам российского диктатора, сумма "ущерба" составляет 1 трлн 321 млрд рублей. Путин считает, что Киев должен выплатить репарации и за другие аннексированные украинские территории.
Президент России Владимир Путин ожидает от Украины "возмещение ущерба" за собственное вторжение. Об этом сообщает российское издание "РИА Новости".
Глава Кремля заявил, что выплата репараций со стороны Киева за "нанесение ущерба" Донбассу и другим аннексированным территориям Украины "лишним не будет".
По его подсчетам, этот "ущерб" составляет 1 триллион 321 миллиард рублей.

Источник: https://www.google.com/amp/s/focus.ua/amp/voennye-...
чаревна• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Казахам взагалі респект. Тільки пискнули з підорасіі в їх сторону відразу нафіг відрубали москальське ТВ
Мабуть у їхнього президента не було бізнес-стосунків з кумом хуйла
Молодцы казахи, сказали в лоб. Такой звоночек для раши. Думаю, скоро еще подтянутся к этому ’ тосту’
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Оц, а ще цікавий момент, кого Медведчук кумою взяв- жінку дімасіка алкогольовича, Свєтку.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Це не той самий Зеленський, який мир в очах пуйла шукав?)) Його лінія змінилась з початком війни. Причини можуть бути різні - від прозріння до безвиході чи шантажу. Дізнаємось згодом. Поки сила в єдності.
Той самий. На відміну від попереднього керманича, Зе спробував мир знайти- не найшов. Тому його лінія почалась тоді, коли він медіедчукові канали заборонив. Що мав зробити ще Порошенко у 14 році.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Навіть Кримська платформа започаткована в 2020, а вона її не відвідала в мин році, хоч тоді її запрошували, прилетіла в Київ(можливо з своїми умовами) і хвостиком махнула, і забралася в підарашку, там тусила
Я пам’ятаю. Цікаво буде дізнатись скільки вона за продажу нашої крїни отримала…
Думаю скоро буде дуже цікаво
S.s.s.• 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
не надо сказки нам рассказывать.
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думаю скоро буде дуже цікаво
Мені здається їй обіцяли пів Європи
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ длячаревна
Перший еммм щелбан 🤣🤣 в лоб хуйло від Пашеняна отримав. Коли той підпис під безпековою декларацією не поставив і засідання ОДКБ просто закрив 🤣
Причому декларація стосувалась саме допомоги Вірменії. Отже приходить прозріння вже і союзників
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Мені здається їй обіцяли пів Європи
Треба від України подарувати губозакатательну машинку…
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну от Польщу, країни Балтії, вже половина, а згадайте як вона Макрона чмирила...
Басина• 08 декабря 2022
Ответ дляS.s.s.
не надо сказки нам рассказывать.
Не вам вказувати, кому і що можна висловлювати на форумі.
ok1904• 08 декабря 2022
Плюс додати Балкани...
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ну Да.. там же розлучення вже. Чогось думаю фіктивне. Бо статки ж спасати потрібно, а дімасик на лаву підсудних точно сяде
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ви забули про Угорщину, Румунію і Молдову. А там і Сербію підтягнули, бо рашка ж в Косово розхитує ситуацію
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Плюс додати Балкани...
Більшість країн як і України не існувало 🤦🏻‍♀️
Нашо інше вигадувати… скрепний народ тільки те що півстоліття в голови вкладали засвоює. Нові тезиси то вища математика, як мінімум
Ева05• 08 декабря 2022
Пробил дно, идиот
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляMilka8181
О, да эта немецкая проститутка. Я знала еще с 2014 года, что она продалась путину и всю германию посадила на газовую иглу
Там , взагалі , не все просто її папашка з благополучної ФРГ переїхав в комуняцкую ГДР
Чому й звідки така любов до комуняк ?
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Ну, щодо Мінських - вона таки права. Якби повномасштабна почалась 2014-2015, то ми б програли 95%. Ніхто б за нас не впрягався і зброю не давав, армія без бойового досвіду...
Але її курли-мурли з пуйлом щодо ПП2 - огидне.
Расея тоді , також не була готова до війни в 2014 !
Думала , що завдяки своїм діверсантним групам зможе , але не вийшло , Україна дала відсіч
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Чим і ким вибивати?
Морально може і не був готовий (хоча підготовка до поглинення України йшла ще з 91, тому не думаю, що Майдан аж так цим планам нашкодив). А от матеріально-технічна база і людський ресурс був. рф же постійно десь якісь конфлікти підігрівала. На той момент вони були краще підготовлені.
Звичайно , Майдан зруйнував , а янек збіг
Не очікувал путлер , такого розвитку подій !
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Чому й звідки така любов до комуняк ?
Шпійон втік? Ну , як Сноуден свого часу
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
По всім прогнозам Яник і 2 строк вигравав. Тому рашка і не поспішала.
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляЕва05
Пробил дно, идиот
Він видно не вкурсє дєла,йому реальність не наважуються сповістити, живе в паралельньному світі, ото і меле нісенітницю
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Звісно , вони були впевнени , особливо після того як при Ющенку купили всіх газом своїм (
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Та, да я за нею слідкую з 2014, гуглю по всім сайтам angela merkel news, мій гугл час від часу підкидає новини . Чого лиш вартий її зухвалий приїзд в Київ перед річницею Незалежності ... лярва вона. Хтось з польських депутатів сказав конкретно: дала добро на вторгнення, хотіли з путькою витіснити вплив Штатів на ЄС(по лінії НАТО)
Я читала думку , що вона дала добро на Крим , а потім сама офігела , що на Донбас пішов путлер
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якби в когось були наявні яйця в штанах і вистачило витримки відстоювати позицію України, то і тоді б дали.
А так, з якого дива щось давати, як ми на переговори біжим наввипередки. Бізнеси маємо діючи і контракти нові підписуємо.
Як би не біснувались порохоботи, Но в Зеленського вистачило духу гнути свою позицію і витримувати її попри все.
Пам’ятаєте, який вой був, коли він німецького президента не захотів приймати. Виявилось правий був на 100%.
Командну роботу ЗСУ і саме Президента видно. Ще б гній біля нього вичистити та викинути - шикарне майбутнє було б у України.
порох - гнида в вишиванці ( це страшніше за видимих ворогів
Ох , як же той гній вичистити , невже Зе незнає ?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Не може не знати. Сподіваюсь, що після закінчення почне.
За олігархів же взявся.
Mariya Prokhorova• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та за ними кітайці
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А як не захоче, чи не зможе, то хлопці на виручку завжди прийдуть і підтримають запотреби, щоб рука не дрогнула чистку проводити
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Думаю скоро буде дуже цікаво
Як мінімум контроль над атомними станціями (чого лиш ЗАЕС варта), свої в Німеччині вона знищила, крім газу, ще підсадила би на електро гилку, бо в найбагатшої економіки ЄС вже немає АЕС, купували б, поки свою фейкову зелену енергетину розвивали б і розвивали б
ok1904• 08 декабря 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
На це вторгнення теж дала добро, поляки писали.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Та за ними кітайці
Китайці і вашим і нашим а самі тихим сапом Сибір приватизовують