Путин потребовал от Украины репарации за "ущерб Донбассу.
По подсчетам российского диктатора, сумма "ущерба" составляет 1 трлн 321 млрд рублей. Путин считает, что Киев должен выплатить репарации и за другие аннексированные украинские территории.
Президент России Владимир Путин ожидает от Украины "возмещение ущерба" за собственное вторжение. Об этом сообщает российское издание "РИА Новости".
Глава Кремля заявил, что выплата репараций со стороны Киева за "нанесение ущерба" Донбассу и другим аннексированным территориям Украины "лишним не будет".
По его подсчетам, этот "ущерб" составляет 1 триллион 321 миллиард рублей.
Источник:
Ответ дляБасина
Ну, щодо Мінських - вона таки права. Якби повномасштабна почалась 2014-2015, то ми б програли 95%. Ніхто б за нас не впрягався і зброю не давав, армія без бойового досвіду...
Але її курли-мурли з пуйлом щодо ПП2 - огидне.
Не погоджуся. Гаранти, мали тоді зазищати наш суверенітет, пуйло тоді безкарнио анексував піострів. Врна з 6им в дтосга цілувалася. поставки зброї до рашки пов6их ходом
Fotografkiev• 08 декабря 2022
Ответ дляZanka_
Такой он не отделается, это действительно только на восстановление Донбасса в составе Украины, в целом гораздо больше рашке выплачивать придется.
Согласна, я только Донбас и имела ввиду. Это вообще треш от нас же хотеть, то что рашка разрушила.
Ответ дляok1904
Одне друге не відміняє. Так, мали захищати. Але хто б заставив? На той час Європа вважала Україну частиною рф((( Мінські в тій ситуації хоч якийсь шанс дали.
ИринаК1976• 08 декабря 2022
россия больна шизофренией. Ничего удивительного. Подобные заявления четко соответствуют диагнозу.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Чим і ким вибивати?
Морально може і не був готовий (хоча підготовка до поглинення України йшла ще з 91, тому не думаю, що Майдан аж так цим планам нашкодив). А от матеріально-технічна база і людський ресурс був. рф же постійно десь якісь конфлікти підігрівала. На той момент вони були краще підготовлені.
Поглинання України Готувалось не військовим шляхом. Перші ластівки до хуйла долетіти після протестів щодо Харівськіх угод. Потім майдан. І рашка зрозуміла, часу чекати немає. Флот був першочерговим. Донбас їм тоді був не потрібен. Мінські дали змоги пересилки и накопичення зброї. Сьогодні використовується та же тактика- перемир’я . На щастя таких як Анька майже не не залишилось в світі.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Перша, друга світова німці, рузткі, ... Знову пу з меркель поділили Європу, таке враження, що вона лала добро на вторгнення.
Я думаю нас чекає немало «откритій чудних» щодо Меркель. В Бундестазі вже лунають голоси з питанням «Як так? Така залежність від рузького газу» думаю найближчим часом почнеться розслідування.
І щодо вторгнення це мужеподобне чмо 100% знало. Заздалегідь у відставку пішло, щоб личко зберегти
Ответ дляБасина
Ердоган пропонував тоді радикальні дії, допомогу військову було чим оборонятися, наші послухали меркель, от стільки тепер жертв. Такмвона тепер заслуги ЗСУ, тіпа якби не Мінські .. А сама палки в колеса весь цей час ставила...
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та, да я за нею слідкую з 2014, гуглю по всім сайтам angela merkel news, мій гугл час від часу підкидає новини . Чого лиш вартий її зухвалий приїзд в Київ перед річницею Незалежності ... лярва вона. Хтось з польських депутатів сказав конкретно: дала добро на вторгнення, хотіли з путькою витіснити вплив Штатів на ЄС(по лінії НАТО)
Ответ дляok1904
А всі інші пропонували допомогу? Думаєте, Ердоган потягнув би повне забезпечення нашої армії? Навряд. Поставки зброї якими шляхами, якби Європа морозилась? Дуже багато ’але’ і ’якби’...
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Якби в когось були наявні яйця в штанах і вистачило витримки відстоювати позицію України, то і тоді б дали.
А так, з якого дива щось давати, як ми на переговори біжим наввипередки. Бізнеси маємо діючи і контракти нові підписуємо.
Як би не біснувались порохоботи, Но в Зеленського вистачило духу гнути свою позицію і витримувати її попри все.
Пам’ятаєте, який вой був, коли він німецького президента не захотів приймати. Виявилось правий був на 100%.
Командну роботу ЗСУ і саме Президента видно. Ще б гній біля нього вичистити та викинути - шикарне майбутнє було б у України.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тут теж погоджуся.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляok1904
Так. Мріяла про перерозподіл геополітичного впливу. Їм ще й Трампа до купи. Взагалі опа половині світу була б
Щось мені здається, що третя світова не почнеться, і саме тому, що Україна почала діяти не так, як від неї очікували.
Видели как казах, ответил послу с раши?
’Не дай Бог, вы еще решите зайти к нам. Вся казахстанская степь будет усыпана трупами ваших мобиков’.
Гражданский активист из Казахстана Арман Шураев ответил послу рф, который обвинил жителей республики в ’радикальном национализме’ и ’русофобии’.
.
Видео полное в тг
.
Видео полное в тг
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це не той самий Зеленський, який мир в очах пуйла шукав?)) Його лінія змінилась з початком війни. Причини можуть бути різні - від прозріння до безвиході чи шантажу. Дізнаємось згодом. Поки сила в єдності.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навіть Кримська платформа започаткована в 2020, а вона її не відвідала в мин році, хоч тоді її запрошували, прилетіла в Київ(можливо з своїми умовами) і хвостиком махнула, і забралася в підарашку, там тусила
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так Трамп туди ж. Це однакові фанатики
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ дляБасина
Ніхто б не морозився , якби ми мовчки не проковтнули анексію Криму. Рада в 17 чи 18 ( не пам’ятаю вже точно) спромоглася назвати рашку країною-агресором на законодавчому рівні. І це вже після ілловайску і Дебальцево, після збитого Боїнгу
Доречі, і Боїнг збили, щоб Европа відвернулась від України. Так шо, не все так, як на прямому розказують.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не дивлюсь тв. І вам не раджу.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2022
Ответ длячаревна
Видели как казах, ответил послу с раши?
.
Видео полное в тг
.
Видео полное в тг
Казахам взагалі респект. Тільки пискнули з підорасіі в їх сторону відразу нафіг відрубали москальське ТВ
Мабуть у їхнього президента не було бізнес-стосунків з кумом хуйла