Фиона Шрековна• 09 декабря 2022

В салон біля будинку, ризикнути?

Не знаю нікого там, моя виїхала з України і знову ці ризики. Зайшла поговорила, приємні уважні дівчата, все пояснили.
Як Ви вибираєте собі перукаря і колориста?
Твердая валюта• 09 декабря 2022
Я б шукала у соцмережах. Наприклад, бачила нещодавно роботи перукаря з Вінниці. Могла б спробувати. Але я, нажаль, в іншому місті.
автор Фиона Шрековна • 09 декабря 2022
Серед знайомих немає нікого, хто б порекомендував щось поряд, треба їздити
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2022
А у салона есть соц сети? Посмотреть работы?
автор Фиона Шрековна • 09 декабря 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Немає
Ра ру ра ру ра• 09 декабря 2022
Ответ дляТвердая валюта
А де гарантія, що в соц мережаї свої фото викладають?).
Ризикувати автор.
Я теж дуже важко змінюю майстрів, тому розумію Вас.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ризикувати автор.
Ну вобще то, на фото и ведо видно и интерьер салона и мастера попадают в кадр
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Немає
Плохо
автор Фиона Шрековна • 09 декабря 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ризикувати автор.
Це із серії - знайти свого перукаря буває складніше, ніж свого мужчину)))
ГендиреХтор• 09 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Немає
Нет!
Я в начале войны так пошла возле дома. Мой салон не работал около месяца. Мама дорогая. Если нет инсты с работами, то всё понятно. Какой там уровень
Гопница-Советчица• 09 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Немає
Уточнювали? Майже у всіх майстрів, до кого я ходжу, є ще й окремо своя робоча сторінка, на додачу до сторінки салону, по назві знайти може бути складно, але я точно запитала б на ресепшн, де можна подавитися роботи. Це ж їх портфоліо.
автор Фиона Шрековна • 09 декабря 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ризикувати автор.
Я вже теж наекспериментувала у свій час. Було, що в крутому салоні топ-майстри стригли жах. І навпаки
автор Фиона Шрековна • 09 декабря 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Немає. У процесі розробки
Тому і не записалася
Гопница-Советчица• 09 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Немає. У процесі розробки
Тому і не записалася
Дивні якісь, що там розробляти, це ж не сайт, якщо майстер пишається своїми роботами, то в нього півтелефона фотками робіт забито (навіть у мого майстра по епіляції так).
автор Фиона Шрековна • 09 декабря 2022
Ок. Я займуся ще пошуками, а почала з теми тут. Дякую всім, хто написав.
ТаЕщеОптимистка• 09 декабря 2022
Я рискнула. Пошла и очень довольна. Девочка покрасила и подстригла так, как я и хотела, с учетом состояния моих волос. А перед этим ходила как раз таки к разрекламированному дипломированному колористу и в результате выкинула кучу бабла бестолку, вообще не то и неправильно сделала. Хотя перед этим я и на консультации у нее была.
Так что страницы в соцсетях не показатель
Ух ты какая Я• 09 декабря 2022
Последние 9 месяцев меня стрижёт женщина у себя на табуретке дома.
Иногда отлично выходит, иногда чуть хуже.
Крашусь сама, хотя до войны даже челку себе не подстригала сама и красилась в салоне.
И ничего !
Отдавать 100 евро за покраску как-то не охота.
Особенно зимой в селе.