Весела бджілка• 09 декабря 2022
Аліменти з айтішника
Цікавий досвід про те, як колишня дружина аліменти намагалася збільшити. Айтішники так люблять хвалиться своїми ЗП, але все в чорну. Ні алиментів, ні налогів державі не платять
Колишня дружина співробітника Luxoft вимагала збільшити аліменти в 7 разів, але не вийшло
Солом`янський районний суд м. Києва в жовтні розглянув справу колишньої дружини айтішника з «Luxoft Eastern Europe Ltd.», яка вимагала збільшити суму аліментів на неповнолітнього сина в сім разів до 25 000 грн щомісячно.
Суд їй відмовив. Ось подробиці справи.
Жінка повідомила суду, що відповідач отримує стабільний щомісячний дохід в компанії «Luxoft Eastern Europe Ltd.» в розмірі 200 000 грн.
З урахуванням цього, за її словами, місячний розмір аліментів мав би становити 40 000 грн, проте з моменту відкриття виконавчого провадження вона отримує аліменти в середньому розмірі 3500 грн на місяць і добровільно матеріальної допомоги на утримання сина відповідач не надає. А така сума є недостатнім для утримання дитини.
Від нього
Айтішник через свою представницю зазначив у справі, що він щомісячно сплачує аліменти в розмірі 4 500 — 7 000 грн, частково на рахунок Шевченківського відділу ДВС і частково на особистий картковий рахунок позивачки.
Про свій дохід чоловік зазначив, що він не є стабільним та фіксованим у 200 000 грн в місяць, а залежить від обсягу наданих компанії послуг у той чи інший період.
Висновок
У контексті дотримання принципу змагальності сторін, аналізуючи надані обома сторонами матеріали, суд не знайшов підстав для задоволення вимог позивачки.
Суд їй відмовив. Ось подробиці справи.
Від нього
Висновок
ЯсноВидящая• 09 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
С опытом от 10 лет. Синьоры и выше. Никто Вам не даст такую зп с 0
Сейчас уже за 3-4 года берут на синьорские позиции с синьорской зарплатой. Мужу 24, десять лет опыта у него быть никак не может
Котя_люлю• 09 декабря 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Сейчас вообще никого никуда не берут. Кризис. Хайтек в Украине в упадке. Как и во всем мире
ЯсноВидящая• 09 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Вы отчасти правы, но всё-таки найм потихоньку идёт, просто в Украине совсем катастрофа
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляСпелый баклажан
А ви що стягувачка, що така хамка?
І де ж я вам нахамила?
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Не забывайте, что еще и работодатель платит налог. И там далеко не 5%
Ага. А касир в маркеті платить 18%+1.5% з ЗП
Плюс ще роботодавець платить 22% ЄСВ
Котя_люлю• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Плюс ще роботодавець платить 22% ЄСВ
А теперь посчитайте сколько налогов будет с кассира и сколько с айтишника
Весела бджілка
• 09 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Во всем мире шкала налогов прогрессивная, больший доход, больший % налога.
А у нас кассир платит 20% с минималки, а айтишники 5% с максимальной ЗП. Так не должно быть
Прыг-скок• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Кто вам мешает выучиться на айти? Вложить свои силы, финансы (да-да, обучение тоже стоит не мало) и платить 5%?
AnastasiaZav• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
На дітей не дають. І налогів не платять.
А завжди верещать, що на них економіка тримається
У меня муж платит налоги, каждый месяц около 8000 в бюджет. Что за бред вы пишите.
Ленне-Рейма• 09 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
У айти и правда такие зарплаты?
200 тысяч
Да, и это не потолок.
Это зп с 3-4 года опытом
Смурфетта• 09 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Цікава практика🤔 А які він цікаво документи суду надавав? Чим підтверджував свій не стабільний дохід у 200000 тис. ?
у мого чоловіка за кожен місяць акт виконаних робіт є
Смурфетта• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
Більшсть IT це фопи які приховують своі доходи і платять максимум 5%
як можна приховати дохід, який зараховується на рахунок в банку?
Зілля до весілля• 09 декабря 2022
Ответ дляВесела бджілка
О, не чула про таке. Але це добре. Це автоматично, чи потрібні якісь перерахунки?
Автоматично