Оченьценная• 09 декабря 2022
Дитячий інфекціоніст Терміново
Терміново потрібна консультація дитячого лікаря Інфекціоніста🙏🙏🙏
В нашому місті лікар буде приймати лише з понеділка. В області приймають переважно тільки дорослих або дітей з 18+. Можливо хтось знає де в Рівному можна записати дитину до інфекціоніста?
В дитини три тижні тому була простуда, здали тест на Ковід( не підтвердився) температура 38.8 важко збивалася. Пропила антибіотики, температура все одно тримається 38. Аналізи здавали і в державній поліклініці і в приватній лабораторії. Сімейний лікар направив до інфекціоніста. В дитини присутні: головний біль, біль в шиї, нудота, реагує на світло( в очах темніє, біліє, голова крутиться).
Що це може бути?
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Узи брюшной полости делали?
Останній раз в вересні
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
В крови у ребенка вирус. Какой - сдавайте анализы. Лечение вирусов - противовирусное
Тобто в лікарню лягати не потрібно?
Тролю как могу• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Надіслали тільки що результати аналізів крові.
Сімейна сказала, що це не причина температури!
Ну, ні циліндрів ні бактерій в сечі не повинно бути.
Цилиідри взагалі свідчать про серйозні проблеми з нирками,мамі при такому аналізі сечі робили КТ нирок .
Бактерії якраз і можуть бути причиною температури.
Менінгіт 3 тижні, сумнівно. В дитини є проблеми зі свідомістю?
До грудей підборіддям досягає?
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
До грудей підборіддям досягає?
Досягає, але болить шия(
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Увеличение печени проигнорировали?
Вирусы типа ВЭБ любят поражать печень.
Биохимия крови есть?
Вирусы типа ВЭБ любят поражать печень.
Биохимия крови есть?
Ні, немає!
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Увеличение печени проигнорировали?
Вирусы типа ВЭБ любят поражать печень.
Биохимия крови есть?
Вирусы типа ВЭБ любят поражать печень.
Биохимия крови есть?
Ці обстеження нам робили в лікарні! Дитина лежала з підозрою на апендицит, дякквати Богу не він. Виявили хворобу Гішпрунга!
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Була температура ( простуда) і п´ятно на ніжці появилося подібне на лишай рожевий, звернулися до сімейного. Під час огляду при натисканні, болів живіт. Направили до хірурга з підозрою на апендицит.
Оченьценная
• 09 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Как у ребенка проявляется б. Гишпрунга, каким методом выявили?
Перепрошую ви лікар?
Просто обдзвонила лікарні або місць немає, або не приймуть. В нас немає направлення на госпіталізацію. Сімейна нічого не відписує, не знаю що робити? До понеділка можна чекати чи потрібно шукати невідкладну допомогу?
Ответ дляОченьценная
Болезнь Гишпрунга очень специфична и требует тщательной диагностики, понажимать на живот ее не ставят...
Ответ дляОченьценная
Перепрошую ви лікар?
Натуропат-нутрициолог.
На данный момент, вот сейчас как ребенок себя чувствует, что беспокоит?
Антибиотики пили в какой период?
Тролю как могу• 09 декабря 2022
Ответ дляОченьценная
Тобто в лікарню лягати не потрібно?
Автор, в моєї дитини раз буда підозра на менінгіт.
В чужій країні, на той момент без особливого знання мови і страховки .
Поїхали самі на відділення швидкої і не вступились звідти, поки дитину не оглянули і не зробили тести.
А ви тут демагогію розводите.
Чесно,не розумію такого.
А ви тут демагогію розводите.
Чесно,не розумію такого.
Оченьценная
• 10 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Натуропат-нутрициолог.
Антибиотики пили в какой период?
Вже тиждень пройшов,як пропили антибіотики! Температура піднялася до 38, голова болить( пече)
Оченьценная
• 10 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Нас положили в лікарню, готували декілька днів до обстеження. І на обстежені вже виявили.
Оченьценная
• 10 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
А ви тут демагогію розводите.
Чесно,не розумію такого.
А ви тут демагогію розводите.
Чесно,не розумію такого.
Я телефонувала сьогодні куди тільки можна.
В Рівному в обласній дитячій лікарні черговий педіатр сьогодні, сказала місць немає, сказала в міську лікарню звертатися. В міській на чергуванні інфекціоніст навіть до телефону не підійшов, передав через чергових, що не прийме , сказав нехай звертаються в обласну дитячу.
Оченьценная
• 10 декабря 2022
Ответ дляТролю как могу
А ви тут демагогію розводите.
Чесно,не розумію такого.
А ви тут демагогію розводите.
Чесно,не розумію такого.
Нам до Рівного 40 км їхати. Дитина себе погано почуває, возити по Рівному її вночі , це ще гірше для неї. Буде хвилюватися через те, що ніде не хочуть її прийняти.
Оченьценная
• 10 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Т.е. она не постоянно держится?
Это может быть совсем новое заболевание, не связанное с предыдущим, кстати
Кожного дня 38. Нурофен в таблетках даю, спадає до 37. Потім знову піднімається!
Оченьценная
• 10 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
В шее боль с какой стороны сзади, спереди, с боку или горло имеется ввиду...
Взаді