кошкомышь• 10 декабря 2022

Как новый график отключения?

У меня просто слов нет, такое издевательство. Я же понимаю что где указано возможное отключение то его и не будет точно. В итоге свет будет в сутки 2-4 часа.
Pole• 10 декабря 2022
Ответ дляМанюнайтед
В Буковеле все горит и работает сутками,подьемники,дома,дискотеки рестораны
пздцЬ.
Зато у нас сьогодні від 6 ранку немає світла. І не зрозуміло, чи буде, коли і на скільки нас ’побалують’.

Kristal2013• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Мають працювати. Мають бути гроші в економіці, мають виплачуватися зарплати людям.
А как быть тем, кто не работает в Буковеле? Где им брать деньги на выживание? Не на проживание, а именно выживание. Многие работают удаленно. Многие небольшие фирмы, дающие работу штату до 100 человек, вынуждены большинство уволить или уволить всех. И эти фирмы тоже платят налоги. Как им быть и где брать деньги?
РойЛеля• 10 декабря 2022
Ответ дляЛюблю море
Зараз
Дякую
brenda2305• 10 декабря 2022
Ответ дляKristal2013
Вам сейчас напишут, что все это ваши проблемы, надо потерпеть и выкрутиться

Но все эти люди не понимают одного, что как только полетит экономика, мы не сможем воевать нормально. И тут сложная ситуация, ппц
Pole• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
А чим вони ліпше підприємств та підприємців, які не можуть працювати через відсутність світла? Чи бюджет наповнюють тільки буковельці?
Марися_• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Розкажіть докладніше про це. Бо щоб відновити нормальну роботу енергосистеми треба місяці, роки.
Енерго мають гроші, коли люди платять. Немає світла- немає грошей. В чому ж зиск?
Нам дуже допомагають відновити систему, до війни платили краще але система не оновлена і не переобладна, працювала то й добре. І в верхівках так і не змінилось нічого, і марно думати що там все стало різко чесно при тих же людях
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляБелая-и-пушистая
По 2 часа 2 раза в день? Какой город?
По 30 хвилин 3 рази на добу, більше доби без світла. Село ІФ області, в цетрі Карпат, поруч з Буковелем де вічне свято.
Alve• 10 декабря 2022
Кременчуг. Вчера свет был два раза по 2часа. Сегодня целый день есть свет. СБУ наверное пошептало Полтаваоблэнерго
antoninalav• 10 декабря 2022
Ответ дляKristal2013
І що Ви змінитине? Ну, зрозумійте не вистачає потужності. Почитайте як генерується енергія і як потрапляє до споживача, і чому її нема, якщо і не було влучань.
Зараз додаються ще звичайні в цю пору аварійні ситуації, буває, що просто нема куди переключати абонентів бо інша схема не працююча.

всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляKristal2013
Как один мужик в коментах на фб написал: будет как с ковидом - кому надо заработали на масках и перчатках. Заработали и резко перестали все болеть по статистике.
Так и сейчас: заработают на генераторах и не только. А потом резко улучшится ситуация с электрикой.

Где то он прав , по ходу.
І це також. Кожна паскуда вже свою жилу знайшла. На біді наживаються. Мародери.
Олечка79• 10 декабря 2022
Ответ дляAlve
Не обольщайтесь
Это ненадолго
В 16 выключат )
У меня уже глаз дергается от этого дурдома
Вчера купалась в промежуток со светом и плакала , потому что за эти полтора часа надо было вымыть голову , побрить хоть ноги( это роскошь теперь), посушить волосы , запустить хоть какую то стирку, вымыть посуду и кошачьи горшки .
antoninalav• 10 декабря 2022
Ответ дляAlve
Налагодили і зробили дієву схему. Дай Бог щоб не було перенавантаження і нового влучання десь
Pole• 10 декабря 2022
Ответ дляAlve
У нас вчора було тільки 1 відключення, з 6 до 10, а сьогодні- привіт...сидимо без світла.
Вже й акумулятор розрядився, тепер і котел не працює. Добре, що хоч плюсова температура на вулиці.
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Мій чоловік зараз в кабінеті сидить і думає як зробити ті графіки в позаурочний час…Як зробити так щоб працювали підприємства бо треба щоб працювало, бо треба робочі місця і взагалі…
І складно це все… ви навіть уяви не маєте.
І це малий район. А в більших містах ще більші проблеми, ще складніше
Ваш чоловік має доступ до енергетичного балансу?
Чому Шмигаль ще позавчора говорив, що дефіцит ГЕНЕРАЦІЇ 19%
Я розумію, що в регіонах де є пошкоджена інфраструктура треба рівномірно розподілити навантаження. Чернівецька, Закарпатська, ІФ області що???? Що там таке щоб настільки відключали? Особливо села? В межах отих 20% дефіциту генерації - згідна. Інше - зрада та мародерство. Переконайте мене логічно в іншому.
Alve• 10 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Не обольщайтесь
Это ненадолго
В 16 выключат )
Ну, в 10 же не выключили. Но график когда 4 часа есть, а 2 нет ( вчера даже включали вовремя) после два раза в день есть свет по 1,5 часа уже кажется сказкой
Олечка79• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Ничего они не налагодили, у нас просто люди уже на пределе , все знают кто и как покупает себе привилегию быть со светом, люди везде били во все колокола. Просто побоялись взрыва и кинули косточку в виде света на пол дня . Уверена, это ненадолго.
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
А що змінить Ваш бунт чи незадоволення?
Нехай щоденно оприлюднюють енергетичний баланс. І питань не буде ні в кого.
Бо вже геть забрехались.
antoninalav• 10 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Вірте в всесвітню змову, певно так легше
Олечка79• 10 декабря 2022
Ответ дляAlve
Так так было до дебильного графика когда есть свет 2 часа и 4 нет, в выходные начинали выключать с 16 и график 2 нет света и 4 есть. Поэтому и говорю : не обольщайтесь )
Просто люди додавили
Я лично Лунина заколебала везде и всюду. Он еще и отвечал в личке ))
Сказала что прокляну до 25 колена
Шутки шутками , но людей довели до точки кипения . Просто побоялись взрыва и вернули прежний график

Олечка79• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Так и есть . А Вы верьте что только рашистские ракеты виноваты
antoninalav• 10 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Дефіцит набагато, набагато більший(
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляМанюнайтед
І забирає усі ліміти виділені на область. І по сусіднім селам подають ее по 30 хвилин кілька разів на добу. Купа випадків отруєння чадним газом, дітей!
А ви сидіть і не жужжить інакше путін зрадіє
Або вкрадіть гуманітарки на кілька мільйонів і кайфуйте у Буковелі.
Ирина 789• 10 декабря 2022
В Киеве у нас свет вчера днём был ровным счётом 4 часа. В 21:00 выключили до часу ночи. В 3 часа ночи и до 7 утра снова не было.
Судя по новым графикам я так поняла свет будет в Киеве :7 часов не будет -- 2 будет.
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляbrenda2305
Ну вот знаю, кому из фирм уже предлагают «стать критической инфраструктурой» за полторушку в месяц

И бесит не так проблемы со светом, как то, что нашу систему не меняет даже война((((
Ото ж. Я про це вже кілька тижнів говорю. Від того гидко. Це - мародерство називається. Також знаю кому куди і скільки треба занести.
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav

Тобто інші не мають працювати???
Гарна в вас логіка.
Батальон Буковельський має собі чіліти поки інші загинаються?
antoninalav• 10 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Кому ж це вигідно? О, Боже…
Усім підприємствам, які терплять шалені збитки?
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Туди їздять не ті, хто получив зп в цьому місяці, а ті в кого грошей уже відкладего на 5 років Буковелю вперед
Ті хто на війні та на гуманітарці озолотився.
Ирина 789• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
А другим не надо??? Как людям выживать. Весь малый бизнес итак сейчас в полной ж...е.
всеЛенаЯ• 10 декабря 2022
Ответ дляantoninalav
Тобто сфера розваг на час війни у пріоритеті я правильно вас зрозуміла?
Не випічка хлібу, не пошиття одягу для ЗСУ - а покатушки, сауни, ресторани.
8Amidala8• 10 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
Конечно рашистские ракеты не виноваты, а свет отключают просто по приколу. Думайте так, если вам так легче.