НаливайКа• 10 декабря 2022

Подруга не хоче з Одеси їхати до центру України

На Батьківщині хоч і невелике, але є житло. Вона живе зараз в Одесі у чоловіка, сама не працює, інколи щось перепродує, чоловік має мінімалку. У них днями немає світла. Чоловік ніяк не вирішує питання хоча б з покупкою невеличкого акумулятора, щоб у квартирі було світло. Живуть вони на першому поверсі, але дім старий, вікна наполовину втоплені в землю і виходять у закритий двір. Навіть вдень у квартирі темінь. Дуже холодно. У квартирі 13-15 градусів. Так звані пункти незламності далеко. Вони приходять туди, а вони закриті, тому вона більше не ходить туди.
Подруга відмовляється виїзжати. У нас відключення 3/3. Це, звісно, її вибір, але шкода трирічну дитину, яка постійно перебуває у таких умовах. В садок не ходить.
Я та інші знайомі пропонували фінансову допомогу оплатити проїзд, продуктами. Але таке враження, що людині подобається страждати. І, знову таки - шкода дитину.
Невже ніяк не можна вмовити переіхати хоча б до весни?
Мульйонерша• 10 декабря 2022
А чего вы решили, что она страдает? Может она наоборот без мужа страдать будет

Даха-сваха• 10 декабря 2022
Странно оценивать ’страдания’ другого человека по себе... Отстаньте от подруги. Говорю вам как человек, который не выехал из опасного региона по объективной причине и уже просто сатанеет от ’сочувствующих’, желающих ’добра’. Когда адаптируешься к условиям жизни, никаких страданий. И можно жить вполне себе счастливо...
Пузата Хата• 10 декабря 2022
Моя мама з Одеси не хоче їхати до мене за кордон навіть))
А чого подруга повинна? Якщо її все влаштовує. Бо авторка так вирішила за неї?
Помилуйте мадам• 10 декабря 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
До мене он всі хочуть ( світло є постійно), а я не дуже рада. Хотіли на 17 поверсі квартирку тепер живіт. Треба було літом думати, коли будинки в оренду були вільні.
А ви думаете у вас завжди буде краще чим у них .Сьогодні так а завтра по іншому, фу от чесно
Лунтик-паунтик• 10 декабря 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Звичайно що буде, навіть краще. Фу - залишіть для себе.
Помилуйте мадам• 10 декабря 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мабуть у Вас там з ними щось особисте) і мабуть жаааба
Лунтик-паунтик• 10 декабря 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Жаба зелена, 🐸 - я в теплі з світлом, водою, інтернетом, вони в темряві по 10 годин, в холоді без води і щоденними прогулянками на 17 поверх . Як я маю це пережити))