Десь чула, що по 2500 дають 3 місяці підряд. Чи правда це і де їх зараєструвати?
Ms. Похвала• 10 декабря 2022
Так, я реєструвала батька, в нього мінімальна пенсія, на сайті єдопомога, категорія пенсіонер, отримав 6600 грн.
Холодная каша• 10 декабря 2022
Да, маме сейчас первый платеж пришел. Но она не может сообразить, когда и где регистрировалась. Вероятно, на е-допомога
Ms. Похвала• 10 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Знаю лише про одноразову виплату. В мами мінімальний розмір пенсії..
Було три по 2200.
Холодная каша• 10 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Маме сказали, 3 месяца будут платить
Даю справку• 10 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Було три по 2200.
Вона буквально тижні два назад отримала першу. Може інші ще будут.
Файна цьоця• 10 декабря 2022
Ответ дляГлас_Народа
А где оформлять?
Давно закрыто оформление. На е допомоге
Ms. Похвала• 10 декабря 2022
Ответ дляФайна цьоця
Давно закрыто оформление. На е допомоге
До 1 вересня було начебто, чи жовтня, не пам´ятаю
Экспертиза• 10 декабря 2022
Дайте ссилочку будь ласка. Батьків зареєструвала і не згадаю куди заходити. Але їм не приходило. Хоч подивитись статус.