Пуки-куки• 1 час назад
Мій обід на схудненні
Може когось теж замотивую!!! Діліться ідеями корисних обідів/ сніданків/ вечерь.
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляЗупка_цем
у вас там кто-то срыгнул
Да кошмар, вот это мотивация😂: ложка гречки, три редиски и страшная кучка, все присыпали травой.
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
А що там такого багато? Об´ємна трава?
А чим вечеряти будете ?
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
30+
И сколько таких порций в день вам нужно? Для вас это очень маленькая порция.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
ну, тому і +30 у вас. 2 яйця і 150гр тунця - як би не мало
Ви зовсім не знаєте, щоб писати, чому, а також це зовсім небагато.
Творю чудеса• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
Листа салата и редиски хватило бы, да?🤣
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
А чим вечеряти будете ?
Креветки і та ж трава і помідор, огірок. Все швидко, без видуманців.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляТворю чудеса
Три прийоми їж лишеі. Вранці така ж +/-, ввечері менша.
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляДева Мария
Я так набираю вес 🤣
Ну пробігу парфумів, можливо, і треба стільки для набору, а мені для схуднення.
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Смачного.
Але мені завжди цікаво, чому, коли так накидають повну тарілку їжі, не можна взяти більший посуд?
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Смачного.
Там їжі небагато, тарілка немаленька, трава об´ємна.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Як скинули так і наберете. Це дуже мало для того щоб потім тримати вагу.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Не знаю, ніколи не рахую.
Вам дуже треба рахувати, бо важливі не лише калорії а й кбжу. Білок добирати важко
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Я не кажу, що там багато їжі, просто вона звисає з тарілки, а редька наче на бордюрі лежить
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Смачного.
Я люблю маленькі тарілки, так подобається. А що любите ви, хоч в тазік кладіть, мені не цікаво.
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Ви з двух аків
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Я знаю, рахувати не треба. Все на досвіді. Лише іноді, якщо не знаю скільки чого в продукті, прогуглю.
Трактор Віка• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
У меня такое на похудении)
А чем перчик начинили?
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Якби на досвід, то не було б потрібно 30 кг скидати
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Не судіть і не....
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Ну якщо у вас набралося зайвих 30 кг, то досвід не допоможе, все ж треба рахувати. І важити
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Якось до 43 років дожила, все було ок, а тут треба рахувати. На досвіді можу сказати калорійність, чи вміст білка, цукру, жиру в будь-якому популярному продукті, якщо не знаю, то перевіряю.
Лагшмивара• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Не сухе, жири не лякають, вранці були жири.
Жири мають бути при кожному прийомі їжі
Чим у вас овочі заправлені? Гречка з чим?))
Не сухе))
Ну давіться, смачного вам
Не сухе))
Ну давіться, смачного вам
ГонУрова дівка• 1 час назад
Моя мама на схудненні. Такі порції присилає, що я аж дивуюся, як можна скільки з´їсти. Я не на схудненні, пообідала зеленим чаєм з 1 бутербродом. Мені здається, що люди, які худнуть, аж так сильно приділяють увагу їжі. Для мене ця порція завелика...
Пекельнi Борошна• 1 час назад
Ответ дляТрактор Віка
А чем перчик начинили?
Курица, грибы, лук, сыр)
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Не судіть і не....
До чого тут суд? Я Вам даю важливу пораду, але ви її відкидаєте. Я вам кажу, що вам треба саме рахувати і чому маєте проблему з вагою. Бо такий сліпий підхід ні до чого не призводить. А ви чимось своїм включаєтесь.
І ще. Якщо ви все знаєте, така розумна і не хочете обговорень то не треба тут виставляти тарілки
Пуки-куки
• 1 час назад
Ответ дляЛагшмивара
Жири мають бути при кожному прийомі їжі
Не сухе))
Ну давіться, смачного вам
Не сухе))
Ну давіться, смачного вам
Жири є в рибі, в гребців, в яйцях. Насправді їх дуже легко перебрати
Пекельнi Борошна• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
Так я у вас спросила калорийность вашей порции, вы ответили что не знаете. Так знаете или нет? вы определитесь.