Дівчата доброго дня!
Порадьте мені по такій справі.
Маю керівника,який останнім часом постійно щось «мутить».В нього є якісь фін проблеми і він постійно позичав великі сумми навіть у своїх підлеглих.потім віддавав але далеко від дати проговореноі напередодні.
Тепер він не зрозуміло де,дзвонить і просе на мою картку покласти велику сумму і питає чи це можливо,чи податкова не зацікавиться і все таке інше.
Відмовити на пряму не можу,бо він постійно каже що я така молодець,що надійна і т.д.
Що я можу збрехати,щоб зв’язуватись з ним в цих питаннях.хелп!
Порадьте мені по такій справі.
Скомуниздила• 11 декабря 2022
Ответ дляMarinka 32
Дівчата всім дякую!
Мені ось що прийшло в голову : він когось із людей ошукав, якась махінація, він дає Вашу картку, потім люди звернуться до поліції, що винні Ви. А він ніби тут ні при чому.
Маурита• 11 декабря 2022
На ОЛХ купа обяв, де на місяць за 300 доларів пропонують стати директором і ганяти гроші через свої картки. А ваш хитровимаханий жлоб хоче на шару вас підставити, лише за неприховані лестощі))) Ага, надійна)) сама влізе в якусь херню, сама виплутається))
Байрактара• 11 декабря 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Автор, ви маленькая ? Він давить на ваше єго - молодець, надійна....Неважливо яка сума - якщо вам неприємно - відмовляйтесь.Я, зазвичай, в такі ігри не граю.
надійна
наскільки, що питає про це на всеукраїнському форумі навіть без аноніма
Женамужная• 11 декабря 2022
Думаю,автор не заміжня,фіг би директор сунувся,це були б проблеми з чоловіком
Фрося_Бурлакова• 11 декабря 2022
Если вам ваша интуиция подсказывает, что не стоит с этим связываться, откажитесь. Скажите, что просрочили кредит и боитесь, что эти деньги, заберет банк.
кнопкодав• 11 декабря 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ооо, знайома ситуація, але не моя, я тільки спостерігаю подібне.
Керівник крутить грошима по чужих картрахунках, відкриває ТТ на родичів своїх підлеглих, коли ці люди фізично у іншій країні, як біженці.
І в нього є дуреха при ньому, яка ставить свої підписи тут за всіх, на кого оформлюються ТТ.
Він її теж хвалить та ставе у приклад іншим. Зробив посаду, зам директора для неї. А вона вуха розвісила та Рада старатися .
До речі, у керівника є мати, батько, дружина, яка зараз як біженка за кордоном і на їх картрахунки ніхто гроші не кидає.
Автор ваша відповідь повинна звучати так: - я дуже хочу вам допомогти, але фін моніторинг на такі суми може зацікавитися і півроку спустя. Мені страшно, вибачте, але ні.
Что такое ТТ?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Что такое ТТ?
Торговая точка (магазин). На этих же людей еще до войны были открыты ФОПы.
УжеВотДа• 12 декабря 2022
Просто відмовте, тому що це мутне щось , і якщо що то поліція у вас буде питати, а ви не в курсі..а відповідати доведеться..