ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2022
Скільки ще Укренерго буде знущатись над Івано-Франківськом?
Ответ дляIQ 80
ти сама вали , хто провокаторша ? автор ? вона має право висказатись бо ми прекрасно знаєм що робиться в нашій області , зотя кому тут щось докажеш , срач розведуть , закривайте автор тему , тут нема з ким говорити
к тут нема з ким , то говоріть зі своєю місцевою владою!!!
Ответ дляlaska_vo
Дівчата, то хіба ж не треба щоб люди працювали? Країні хоч якісь податки платили? Мене ніхто не питає, чи було світло щоб копійку заробити, зарплату людям заплатити, хліба купити, податки і комунальні сплатити. Чи мені з робітниками кататись по країні і шукати де, на сьогодні, світло дають? А між тим, мої податки і податки моїх працівників - це пенсії, допомога впо, зарплата зсу і т.п. Чи ви думаєте нам на все це Америка гроші дає?
Яке ви пропонуєте рішення?
Ответ для...аяприкольная
А ви не хочете більш конкретно поставити запитання а головне пояснити, що ви тут хочете почути на цей рахунок?

Йдіть не бісіть зі своїм 3×3
В мене від 23 листопала не було такого дня щоб бодай 2 години підряд була ее.
Було що більше доби не було, було 3 рази по 30 хвилин, в основному типа 2×4 але по факту вмикають на 20-30-40 хвилин пізніше, вимикають рівно. Інколи чергу включення тупо пропускають.
Вчора наприклад було менше 6 годин на добу.
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЕкатерина1801
Я уже створювала тему, будь-ласка.
Тут сподіватись на підтримку можна лише у тих, хто знає, що робиться у місті і хто не з ’багатеньких’, яким тут не вимикають. Якщо вашим знайомим не вимикали, то краще скажіть які у них заслуги у цьому місті - друзі мера чи голови ОБА? Чи може бізнес, якому за гроші обленерго не вимикає? Дно всім критикуючим.
Уважаемая, мои ,,знакомые ,, в оккупации сейчас. Хотите поменяться ?
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЕкатерина1801
Я уже створювала тему, будь-ласка.
Вы там на учет не так давно хотели становиться , кстати. Стали? Может бы помогли действительно поправить ситуацию
Ответ дляOleksandr S
Нам важливо це все пережити, триматись разом, не шукати зраду серед своїх, хто краде, хто вимикає….зрозумійте, все це буде вирішуватись після війни, всі ті, хто неправий і тд - будуть покарані.
Терпіти, чекати, пережити, не забувати допомагати нашій армії і тільки так ми зможемо перемогти це.
Після найтемнішої ночі завжди настає світанок, і для Івано-Франківська, і для Херсона:)
Проблема не скільки у нашій владі, проблема лише в руzні.
Блекаут це найдрібніше, з чим нам потрібно впоратись.
Володимире Олександровичу, Ви)))))))))))))))
Яка страшенна маніпуляція і брехня. Ніхто нічого не буде вирішувати після війни! Не треба оцих маніпуляцій. Після війни одні будуть за кордоном, інші нищі і напівголодні, але будуть і ті зто буде в шоколаді. І вони спокійно поїдуть в теплі прекрасні країни!
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
Ответ длявсеЛенаЯ
По місту ще куди не йшло, а от по селам ІФ області взагалі ’веселуха’
Ну вже прозвучала інформація, що про@бали атомні енергоблоки.
Так що це все серйозно і надовго. А не 2-3 дня як казочками у стилі арестовича годували.
Прикарпаттяобленерго у суркіса треба як мінімум забрати і перевірити на справедливість розподілу лімітів. І покарати як слід. Бо всі все знають. Скільки кому і за що занести треба.
забрати це так, я взагалі ніколи не розуміла, як такі обєкти можна віддавати часникам...
Ответ дляIQ 80
)) а інші прав не мають? О вона ви сказалась і? Дізналась , що в інших містах так або ще й хужче?
То може це через те, що ви інших мало розуміли?
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЕкатерина1801
Удалено администрацией...
Желчь прет из вас, я тут не при делах. Вы на вопрос так и не ответили. Приезжайте в Херсонскую область, не мучаетесь в Франковске
Почитала ваші коментарі, автор. У нас в домовому чаті є така сусідка, виливає свій гнів і незадоволення щодо енергетиків, ЖЕКу, влади на інших учасників чату. ПРетензії ще такі: ну, побіг уже хтось порівняти графіки і чи хтось мені буде відповідати? Ні, ніхто з порадниць не побіжить порівнювати графіки відключень по областях. Більше адекватності - і все буде добре. Путіну он ще можете написати....
Ответ дляlaska_vo
Надо
Але як це забезпечити , підкажете?
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я не проти страждати, я намаюсь зрозуміти, чим наша область відрізняється від Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Волинської, Львівської і т.д. У них немає світла по 1.30 години !
Будь ласка, не пишіть за Хмельницький. Бо в нас два тижні світло було за графіком 6 годин на добу, а в реальності вмикали 4-5 годин на добу (3 підходи по 1-1,5 години, інколи лише на 30 хв вмикали). Відключення менше ніж на 6 годин просто не було. Деякі будинки не вмикалися по 2 дні. По області людям давали світло на 1,5 години на добу.
Лише вчора трохи зробили нам послаблення.
Так, є везунчики, кому світло взагалі не вимикали. Але у більшості місто було вимкнене (поліклініки, школи, садочки, житловий сектор).
Ответ дляНе будь КакСвета
Візьміть до уваги, що там де через проблеми зі світлом починаються мітинги і спроби тиску на владу, туди рашисти і будуть давити. Саме це і є мета обстрілів інфраструктурних об´єктів - терор населення для створення внутрішнього тиску на владу для змушення України до переговорів на умовах рашистів.
І нагадаю, як раніше писали, у групі 100% є декілька акаунтів, які збирають і аналізують те що тут пишуть
Кинуть вам графік Київської області?
Давайте не пересмикувати! При чому тут тиск на владу? Тиск на п@дарасів з обленерго! Це приватна лавочка яка належить суркісу = рускому міру!
Дістали маніпуляції подібного роду!