ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2022
Скільки ще Укренерго буде знущатись над Івано-Франківськом?
Ответ дляjunker
Я з Миколаєва, у нас графік 2/4. ( в сьогоднішніх реаліях непогано) Але води норм немає і прильоти бувають без тривоги. Раніше була у містечку в ЦУ - там теж могли 16-20годин сидіти без світла. Нічого - 2 павербанка постійно тримали заряджені, 2 ноути для роботи також, продукти з холодильника - на балкон, одягались , щоб тепло було, бо 15 градусів в квартирі. Вмикали світло - вимикали воду, давали воду - нема світла( тобто норм попрати, покупатися - ніяк) . І нічого - і до цього можна пристосуватися. Залишилось вже менше 3х місяців зими))) треба триматися
До суботи в будинках було 11-13 градусів тепла. Ми мали змогу додатково на 3-4 години вмикати міні-генератор для котла, то мали 16 градусів.
winter2011• 11 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
ІФ область генерує електроенергії втричі білтше ніж максимально споживає.
Люди, що живуть у містечках де працюють тес і дихають тим всім сидять без ее. Це як мінімум несправедливо.
та ви що! Нікополь-чули про таке місто? по іншу сторону Каховського водосховища Запорізька атомна станція, з вікна видно. І теж дихають, дуже глибоко, а станція окупована руснею і на додачу місто обстрілюють і в день і в ночі!несправедливо! війна йде, може хватить лише про багатостраждальний Франківськ?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Да ви шо….
Суми, Житомир, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Харків Херсон своїм життями прикрили вас. Більшість і досі під масовими обстрілами. Сидіть вже мовчки, страждальці великі та дякуйте, що тільки без світла сидите, а не по підвалам під обстрілами як в Херсоні чи Миколаіві, наприклад
Ответ дляlaska_vo
Є графік - треба чітко притримуватись. Після недавніх перевірок сказали, що нехватка 50% енергії, то виходить, що люди мають бути зі світлом 12 годин. Багато хто прилаштовується до графіків і працює. Але ж мають всіх однаково виключати, а не одним є, а інші за них лишні години без світла сидять. Бо вже ходять чутки про вартість тижня зі світлом. В нас, тьфу тьфу, стали притримуватись графіку, то хоч робота пішла нормально.
Графік працює для планових відключень, а не для аварійних. Все почало по трохи налагоджуватись - і знову приліт по Одесі
Espresso_caffe• 11 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Ага, сфера розваг під час війни - головний пріоритет.
ну там много и пересиживают войну без развлечений, но на элитном урове
Popeye the Sailor• 11 декабря 2022
Ответ дляЕкатерина1801
Удалено администрацией...
Вам реально нужен доктор, а не электроэнергия
Ответ дляinnsite1
Так хай звільняються. Ви взагалі не в собі.
То може продукти, які виготовлені не в цій області, хай вам не возять, бо люди на заводах будуть ображатись, вони працюють, а їсте ви.
Або ж хай прильоти розприділяють рівномірно. А то що це я мала поїхати з свого міста, а у Франківську по своїм квартирам всі сидять.
Не меліть дурниці. Якщо в Хмельницькій області атомна, це не значить що їх не треба відключати
Ви або читати не навчились або висловлюватись, не маю бажання вести з вами діалог.
Ответ дляinnsite1
Побійтеся Бога таке писати. По перше, Хмельницьку область вимикають регулярно, на днях в одному містечку навіть мітинг був. По друге, атомна не постачає електроенергію безпосередньо в Хмельницьку область.
Mira29-c3c3• 11 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да ви шо….
Ви не забагато собі дозволяєте?
Ответ дляwinter2011
Ще одна.
Ви реально всі такі... чи прикидаєтесь?
Для чого ці маніпуляції?
Всім відомо що левова частка лімітів виділених на нашу область йде на буковельский батальйон. І це бісить!
Ви реально всі такі... чи прикидаєтесь?
Для чого ці маніпуляції?
Треба взагалі закрити тему. Всі зрозуміли хто тут провокаторші.
В країні війна, електрики взагалі скоро може не бути із-за сраної русні, Областям на заході України пощастило найбільше, адже їх міста цілі, без обстрілів, з водою, в них ціле житло, просто їм почали відключати світло як і всім містам.
Якщо хтось не може жити з такими відключеннями - треба виїжджати (як це зробили люди з Херсона і тд, коли не могли жити під окупацією), бо далі скоріш за все буде гірше.
А всім іншим, в тому числі і мені - сил, побільше світла та теплої погоди
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Ви не забагато собі дозволяєте?
Ні не забагато.
Друга тема за півдня… як не можете скласти 2+2 то вибачте нижчим допомогти не можу.
Ответ дляinnsite1
Відкрию таємницю - немає світла=немає води/тепла. Немає інтернету, немає зв´язку.
Ответ дляlaska_vo
Как вы в своих расчетах учитываете сегмент который нельзя обесточить?
Ответ дляБеточка
та це я автору до прикладу привела. Я знаю що там вимикають. Це ж автор відписав що в Івано-Франківську Тец виробляють втричі більше електрики чим споживає місто - і їх всеодно вимикають. То атомна ще більше виробляє, але ж місто вимикають
antoninalav• 11 декабря 2022
На передову. Можливо скоріше закінчиться війна. Почнемо відбудовувати країну
Mira29-c3c3• 11 декабря 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні не забагато.
Допомоги у вас я не просила .
Ответ длявсеЛенаЯ
Що стосується ІФ та області - так, можу.
) ви або спеціаліст в даній області, маю на увазі єнергетику та мережі, атомщик, тому були б єкспертом в УСІХ областях, а так ви просто з тих, що багато говорять та мало роблять
Чи може ви внесли свої пропозиції щодо протидій та забезпечення, а їх відхилили?
Mira29-c3c3• 11 декабря 2022
Ответ дляКсения777
цікаво, передмістя Києва, вчора вимкнули о 12й дня, сьогодні о 4й ранку дали електрику. Не було 16 годин - ніхто не плаче.
Як не плаче? Скільки тем на порадниці створюють дівчатка з Києва?
Ответ дляБеточка
Уявляєте, я знаю, ми ж живемо в одній країні.
Але це всеодно не так як в Миколаєві, коли вода нормальна з крану не потече взагалі.
Тут просто немає про що дискутувати. Якби не було війни - все було б ок. Поки є прильоти - це не вирішити.
Ответ дляShipowner
Ви за мене не переймайтесь - що треба і куди треба я внесла. Нічого не відхилили. Все буде як треба. Нажаль, не так швидко як би того хотілось.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 декабря 2022
Ответ дляБеточка
Звідки віщаєте? Інтернет вимикається тільки якщо аварійні критичні відключення. При більш-менш стабільності інтернет є, як і зв’язок. Вода в більшості будинків є. Як і опалення.
Не пощастило новим будинкам, які повністю на електриці.