Фея_3уровень• 11 декабря 2022

Три дня не выходил на связь.

На Донецком направлении. Три дня не выходил на связь, сегодня только ответил на мой вопрос "всё ли в порядке" , что " нормально, много работы". До этого каждый день хоть одно смс было. Сегодня так сухо, и не спрашивать я не могу, потому что переживаю.. Посоветуйте как вести себя
Результат:
вже голосів: 64
51 (79.69%) Молчать, ждать пока напишет
13 (20.31%) Писать, спрашивать
автор Фея_3уровень • 11 декабря 2022
Ответ дляОсторожная
Так... ((

Подкустовый выползень• 11 декабря 2022
Ответ дляОсторожная
А ви хочете автору більше інформації дать?
Я написала по темі. А ви прийшли явно доколупатись до автора.
alistar• 11 декабря 2022
Якщо він під Бахмутом, то напишіть йому як адекватна доросла людина: ’коханий, знаю тобі там дуже тяжко, боюся писати перша і заважати, тому, будь ласка, пиши ти мені коли є можливість і, особливо, якщо потрібна будь-яка допомога, молюся за тебе та чекаю вдома’.
Вишнёвая Леди• 11 декабря 2022
В смысле ,как себя вести? Радоваться,что жив!!!
Пузата Хата• 11 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
Не чоловік?
Яка різниця? Ви думаєте менше болить?
Пузата Хата• 11 декабря 2022
Ответ дляУгги в горошек
Ви самі знаєте відповідь. Коли багато роботи, то не можуть відповісти або пишуть щось важливе, а не ´багато роботи’. В прифронтових, фронтових селах залишилось багато жінок і дівчат, які втратили близьких, домівки. Гарних, молодих, але розгублених. Пишу не теорію. У знайомого скоро весілля, а колишня співмешканка ще досі козні строїть і не хоче з його квартири з´їзжати.
Навіщо ви таке пишете?
Як_наготую...• 11 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата
Навіщо ви таке пишете?
Болеет наверное.....
Мама фифти цента• 11 декабря 2022
Так а в чем вопрос? Что сухо ответил ? Так там такое творится что не до сантиментов . Выше верно написали , скажите что любите его , ждете , и как сможет то пусть выходит на связь .
Пузата Хата• 11 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...
Болеет наверное.....
При чому по життю..
Хоча мені також подібне писали. Але там можна зрозуміти. Їй самій було боляче дізнатися.

Пузата Хата• 11 декабря 2022
Не чіпляйтеся до повідомлення. Іноді раз в тиждень, іноді в два. Коли є можливість - щодня пише. Коли більше повідомлення, коли привіт як справи. А буває тиша декілька днів, просто одне слово ’ люблю’ і далі тиша. Моліться за нього. Не діставайте капризами що без смайликків. Просто самі можете написати що сумуєте і чекаєте.

Грьобана русня
автор Фея_3уровень • 11 декабря 2022
Ответ дляПузата Хата

Грьобана русня
Дякую