Кучерявочка• 11 декабря 2022
Дівчата, чи пакет може бути більш-менш яким захистом?
Була на рандці з хлопом. Резинки під рукою не було, був пакет-майка. Для орального сексу , якщо один раз використати він піде? Чи захист так собі, на троєчку?
Кучерявочка
• 11 декабря 2022
Ответ дляЯ не тону
Так і як воно з пакетом? Все вдалося? До статевого акту не перейшли?
Не дуже зручно і треба притримувати
Чорнобаївка• 11 декабря 2022
Ответ дляКучерявочка
Навіщо? Я мала на увазі, що треба було швидко щось придумати з підручних засобів
Швидко в аптеку зганяти , нє?
Чи ви десь в Дунаївцях?
Кучерявочка
• 11 декабря 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Швидко в аптеку зганяти , нє?
Чи ви десь в Дунаївцях?
Хмельницький сіті
Раз одела не бу• 11 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Ну пищевая плёнка во первых пищевая
Во вторых плотно прилегает
У каждой сексуально активной женщины рулон плену. должен быть под рукой и в сумочке дамской
Для минета и что б бутерброды потом мч на работу упаковать
Во вторых плотно прилегает
Чорнобаївка• 11 декабря 2022
Ответ дляКучерявочка
Хмельницький сіті
Майже вгадала 🤣 Знайомий суржик.
Ну то чого-чого , а аптек в Хм доста .
Красота неземная• 11 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
ЭКО пакет майка надеюсь, га?
Надо беречь природу..
Кстати, кукурузные эти пакеты так нормально тянутся))
Кучерявочка
• 11 декабря 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Майже вгадала 🤣 Знайомий суржик.
Ну то чого-чого , а аптек в Хм доста .
Борода• 11 декабря 2022
Ответ дляPelmeshek
ЭКО пакет майка надеюсь, га?
Надо беречь природу..
Сейчас такие классные пакеты есть как шелковые, приятнейшее тактильные ощущения, во оно куда их можно пристроить
Пффф 100%• 11 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Ну пищевая плёнка во первых пищевая
Во вторых плотно прилегает
Рулон пленки не в каждой дамской сумочке поместиться, а вот пакетик легко. А тому же покет к можно сполоснуть и повторно использовать , если страсть настигнет, и бутербродик можно потом завернуть. Вот забота об экологии.
Тепличная• 11 декабря 2022
Ответ дляМедсестричка
а серьезно - из-под чего пакет, со вкусом чего был минет?))
Из под сельди 😂
Соображалочка• 11 декабря 2022
Ответ дляАнонимарик
Черный BMW 😁😁😁
Навіяло))
Заходять два геї до аптеки. І починають між собою розмову. — Давай візьмемо чорні презервативи, адже вони, як Джип круті, в´їжджають і виїжджають. — Та ні давай візьмемо червоні, вони як Ягуар наворочені. Аптекар їх слухала і каже: — Та візьміть, Ви, зелені, як Уазик... все одно гавно місити
Анонимарик• 11 декабря 2022
Ответ дляСоображалочка
Навіяло))
😂😂😂