Ms. Откровенность• Изменено 12 декабря 2022
Через скільки часу після вимкнення опалення в будинку стає холодно?
Добрий вечір) Хто живе в приватних будинках площею більше 150 кв, дво/три поверхових..…коли немає світла по 10-15 год кожні сутки, як ви відчуваєте холод? Через скільки часу після вимкнення опалення у вас в будинку стає холодно ? Генератор при якій температурі вмикаєте, якщо є?
У вас є потреба в генераторах, якщо світла немає приблизно 10-12 годин на добу? Камін/ піч є? Яку площу вони гріють?
Результат:
вже голосів:
37 (48.05%)
Тиц
25 (32.47%)
Холодно через 3-4 год
15 (19.48%)
Холодно через 10-15 год
0 (0%)
Не холодно взагалі ніколи
ПуГоФФка• 12 декабря 2022
У нас дрова, но если не топить, то быстро холодно, дом старый без фундамента.
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляГу го гу го гу
Дуже швидко, за 20хв вже прохолода відчувається.
Ого, а будинок утеплений? Стіни з чого?
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляПуГоФФка
Дрова теж дорого виходить зараз?
Гу го гу го гу• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ого, а будинок утеплений? Стіни з чого?
В одних родичів утеплений, в других холодний.
Запасная спина• 12 декабря 2022
Свекры топят дровами. С вечера натопят, замерзаю только утром, т.е. часов через 10-12.
ПуГоФФка• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Дрова теж дорого виходить зараз?
У нас свои, большой участок, много старых деревьев. Года три не покупаем пока.
Опля Картопля• 12 декабря 2022
Все зависит от внешней температуры
Если 0-5, то за 3-4
Если ниже 0, -5 то гораздо быстреее
Если 0-5, то за 3-4
Если ниже 0, -5 то гораздо быстреее
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляОпля Картопля
Все зависит от внешней температуры
Если 0-5, то за 3-4
Если ниже 0, -5 то гораздо быстреее
Если 0-5, то за 3-4
Если ниже 0, -5 то гораздо быстреее
Генератор є у вас? Є в ньому потреба в приватних будинках?
Не розумію такого ажіотажу просто
Опля Картопля• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Не розумію такого ажіотажу просто
Нету, у нас камин, который в состоянии отопить 3 комнаты.
Капуста Маша• 12 декабря 2022
Тепла підлога на першому поверху, цього літа як раз поміняли ламінат на керамограніт, це було найкраще рішення. Тепло зберігається до 10 годин.
Генератор є, але вмикаємо години на 3
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляКапуста Маша
Генератор є, але вмикаємо години на 3
А для чого вмикати генератор, якщо тепло?) Просто для освітлення трохи дорого виходить?
Не буду• 12 декабря 2022
У нас тепла підлога водяна + ламінат. Електрокотел. Батарей і газу в будинку нема, каміну теж нема. Будинок утеплений пінопластом. Коли електрики нема, то в опалення нема. Прохолодно стає десь на 10-ту годину без нлектрики (з 18 градусів температура опуськається до 14). Генератор це треба дууууже потужний щоб тягнув котел на 15 кіловат.
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Багато чую, що щоб було прямо холодно, потрібно більше суток без опалення, от я і не розумію для чого ті генератори?
Капуста Маша• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Для інтернета😂
Я б його взагалі б не вмикала, але треба помитися, крім того боюсь за морозильну камеру і акваріумних рибок.
Не буду• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Як для чого? Щоб їжу приготувати і помитись.
Не буду• 12 декабря 2022
Ответ дляКапуста Маша
Для інтернета😂
Інтернет в приватних будинках здебільшого оптволокно, уже всі собі від акумуляторів попідключали, працює без світла.)
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляКапуста Маша
Для інтернета😂
Так у тому справа, що інтернета немає від генератора…
якщо телевізор від інета, то якщо працює генератор -телевізор не показує каналів. Вай фай від генератоів не підключається
Капуста Маша• 12 декабря 2022
Ответ дляНе буду
А я ще досі не придбала такий акумулятор. Лише вчора замовила на алі спеціальний павербанк для роутера. У нас проблема в тому що сам роутер занадто потужний.
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Я маю на увазі, якщо плити газові в будинку. Не шкода просто щоб помитись наприклал в 20 год, а не в 6 ранку чи навпаки, такі гроші витрачати?
Невже не можна помитись коли світло ввімкнуть? Зараз ж не літо, сильно не потіємо, це ж не сутками світла немає…
Не буду• 12 декабря 2022
Ответ дляКапуста Маша
600грн. в місцевому магазині акумулятор і гривень 300 перетворювач. Роутер у нас 12В. Працює інтернет без світла день.
Ужгород• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Отсутствие воды в доме без электричества вас не смущает?
Вам кто-то гарантировал размер максимального отключения ?
Не буду• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Не знаю, у нас будинок без газу, тому якщо електрики як сьогодні нема 10 годин поспіль, то їсти треба якось готувати, діти не будуть голодні сидіти. Заодно і помитись.
Капуста Маша• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
У нас працює від генератора аж бігом, і телевізор теж. Але мене бісить цей генератор, тому перерила весь Інтернет і знайшла якусь прибуду для нашого роутера. Ще куплю два кабелі для підключення роутера до павербанку, але мені кажуть що з моїм роутером це навряд вийде.
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Місяць як відключають, довше як на 12 год не вимикали, на дві-три год вмикають. При чому тут гарантії, вже досвід є , цікавить саме теперішній час.
Ужгород• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ну, когда его включают пару раз по 1,5 часа в сутки, да еще когда ты на работе, то ни дом не прогреется, ни морозилка не выдержит, ни сделать ничего нельзя
Ужгород• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Ну, у вас не выключали, а у нас выключали
Ms. Откровенность
• 12 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Ну, якщо без газу будинок, то звичайно це зовсім інша справа) Але от у мене сусіди, у них газ, і генератор працює постійно, коли немає світла, от думаю, для чого?
Ужгород• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Проблема в том, что если вырубят надольше, то вы не сможете купить генератор по быстрому. Его просто не будет в наличии