Вакцениро Вона• 12 декабря 2022

Збила машина. Забрали в лікарню з місця ДТП. Як дізнатися родичам всі нюанси?

Людину збила машина, родичів повідомили на другий день. Стан потерпілої важкий. За тиждень з родичами ніхто не зв´язався ні з органів, ні з боку винуватця. Зараз потрібно складне лікування+родичі не знають всіх нюансів. Допоможіть розібратися, куди звернутися за протоколом? Чи чекати дзвінка? І взагалі, як чинити далі.Які можуть бути нюанси? Дякую за відповідь. Дтп трапилося на зебрі. Можливо хтось знає, яка то процедура того всього.
автор Вакцениро Вона • 12 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Самі йдіть до слідчого. Дізнавайтеся як йде розслідування. І про страхову винуватця правильно написали.
Тобто страхова має шось платити? Я вірно розумію?

МУСЯкомарова• 12 декабря 2022
Ответ дляВакцениро Вона
А як дізнатися хто слідчий? До кого йти? А нас тих відділків багато.
у вас два варіанти-райвідділ по місцю скоєння аварії,або по місцю проживання потерпілої. А там вас точно направлять туди,куди треба.
автор Вакцениро Вона • 12 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую. Думаю варто звертатися по місцю аварії, бо коли оформляли дтп навряд хтось знав місце проживання ітд, думаю і прізвища не знали, потерпіла була без документів.
Бывает и такое• 12 декабря 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Звичайно. Тільки будьте готові зубами виривати належне Вашій родичці. Це такі шакали, що ні на що не дивляться, лиш би собі побільше лишити, а потерпілому менше заплатити. Почитайте ЗУ про страхування тз. Будете розуміти скільки Вашій родичці повинні виплатити. Подавайте вже заяву в страхову, бо вони кажуть можна протягом певного часу, але чим пізніше подасте, тим довше чекатимете розгляду. Якщо щось не влаштовує в їх рішенні пишіть скаргу в НБУ (треба гарно описати що вони порушили із посиланням на статті ЗУ і надати копії документів, які надавали страховій), том ефект буде, перевірено.
Дізнайтеся в слідчого про страховий поліс винуватця, в нього має бути
Бывает и такое• 12 декабря 2022
Ответ дляВакцениро Вона
По місцю дтп
Гравицапа• 13 декабря 2022
Здоровья пострадавшему.
Люди, я водитель с 25-летним стажем непрерывного вождения. Сейчас туманы, дожди, вырублено освещение. Вас в черной одежде воообще не видно!!! Наденьте жилеты, налепите светоотражатели, мигайте фонарями при переходе дороги. Поймите, водитель свое отсидит, но вас из гроба это не поднимет и с инвалидного кресла тоже!
У меня в сумке, в машине светоотражающий жилеты, только вышла из машины и стала пешеходом - сразу надеваю. Дети со светоотражателями на всех местах. Может оно не стильно, но лучше быть не стильным, живым и здоровым чем стильным инвалидом после ДТП.
Мальчижка• 13 декабря 2022
На 102 позвоните, они должны знать какая следственно-оперативная группа выезжала на место ДТП и знают, кто совершил наезд или он скрылся.
автор Вакцениро Вона • 13 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Ні, не скрився, було оформлене дтп