Концтабори у Таганрозі, де утримують тисячі мирних, цивільних українців, здебільшого з Маріуполя. На базі їх колонії. З жінками страшне що там роблять, таке навіть у фільмах жахів не показують. Подробиць писати не буду. Вже багато місяців полонених щодня грузять в автобуси, зав´язують очі та розвозять по найближчих населених пунктах на роботи. Паркани лагодити, бетон лити, заготовляти дрова, працювати на городах. Там тисячі наших людей, чоловіків та жінок. В жахливому стані. Без зв´язку з рідними. Без медичної допомоги. Як це може бути? Чому про це ніде немає інформації? Таганрог це велике місто, а в колонії дофіга працівників. Окрім відморозків "вертухаїв" є ще кухарі, водії, сантехніки, усілякі прибиральники, постачальники товарів. А також є ті люди, до яких привозять цих полонених на роботи. Невже їм всім байдуже? Чому вони мовчать? Це сотні, тисячі людей, які наочно бачать весь цей жах. Чи вони там реально всіх нас вважають нацистами та радіють таким безкоштовним робочим рукам? Навіть маньяків та серійних вбивць в колоніях утримують за якимись правилами, їх умови періодично контролюють всякі комісії, комітети. А тут як взагалі?..
Звідки я знаю? Бо одна з полонених жінок дивом дісталася додому, у Київ. Війна застала її в Маріку... Це не моя знайома, а колега подруги. Знаю з її слів, сьогодні дізналася. Прийшла додому в дикому шоці та гуглила хоч щось на цю тему, але дуже мало інформації, та що є - здебільшого про військових полонених, обміни. Про мирне населення не пишуть, мабуть раша навіть не дає даних по них. Мій мозок відмовляється вірити, що це взагалі можливо - облаштувати концтабір у великому місті, у 2022 році. Але вигадати таке теж нереально, нема причин не довіряти. Люди, якщо хтось щось знає про такі випадки, добийте мене...
Ответ дляAnita123-13ef
Знайома знайомої знайомих. Вперед надавати всюди інтерв´ю.
А як має до людей дійти інформація, щоб в неї повірили? Поки власний син/мати/брат/кум не повернеться з полону і не розповість, не покаже наслідки знущань - не будуть вірити? На державному рівні та в ЗМІ після Денісової тема така взагалі не висвітлюється
nightwoman• 13 декабря 2022
Я з Херсона, не знаю що вам відповісти. На мою особисту думку, рашистам легше закопати в українській землі, вбити, війна все спише. Чем везти так далеко та тратити на це свій ресурс:( тим паче, це не приховаєш, а гаага чекає. Щоб прям тисячами вивозить, я не вірю в це.
На території області багато катівень було і є:( я не можу уявити скільки цивільних людей не повернуться додому.
Ирина_221082• 13 декабря 2022
Ответ дляMama Chelly
Повірю. Пропадають дуже багато людей. Фільтрація - куди дівають тих що не проходить фільтрацію?
Окупація - щось в Херсоні не нашли велике захоронення людей. Місто велике, багато за Україну, питочні нашли.
Почали кудись відправляти незадоволенних і там катувати - зхоже на реальність.
Для мене ці люди вимерли і впевненна, вони здатні на любий кошмар
згодна. десь недавно читали, що всіх українців вони поділили на групи: ті, яких зразу убивають, ті, яких відправляють на фільтрацію, типу ’перевиховують’ і ті, які будуть з ними співпрацювати, колоборанти, сеператисти і т.і. І це є ЖАХ, це 21 сторіччя, це - центр Європи...((( А світ вже навіть не ’занепокоєний’, вони звикли, ми їм вже надоїли, в них Різдво, новорічні свята....
Ответ дляKoza de Reza
Что-то не верю. Похоже на бред. Да, кацапы звери. Мо6ли бы и хотели такое делать. А какой смысл нашей власти молчать?
Вопрос странный про наши власти.
Ну Вы ж понимаете, что нужны официальные доказательства, свидетельства людей с документами, чтоб официально поднимать этот вопрос. Не на слухах же поднимать волну.
Это первое.
Второе, возможно, все делается тихо, чтоб не усугубить ситуацию. Людей из этого лагеря могут вывезти к черту на кулички и ищи их тогда неизвестно где.
Читала, что наши вренные, вернувшиеся из плена, говорили, что не будут рассказывать на камеру и журналистам подробности, потому что могут пострадать оставшиеся в плену.
Это первое.
Koza de Reza• 13 декабря 2022
Ответ дляtrikota
Вопрос странный про наши власти.
Это первое.
Это пиздц какой-то. Но то что такое есть у меня сомнений нет. Интересно только количество... куда-то же люди деваются, которые фильтрацию не прошли
Ответ дляБасина
Не будьте така категорична. Є нормальні руські! Їх небагато, але буде більше. До Нового року сподівають побачити цифру 100 000)))
Ну...в чем то Вы правы. Ест у нас Легион Свободы, добровольцы, русские против рашки нас защищают...но таких мизер, и адекватных тоже. 100тыс. На 140млн человек мало очень, и это по самым оптимистичным прогнозам. Этот народ только в страхе держать. Чтоб боялись и долго раны зализывали. Коллективная тупость и беспробудное пьянство, адекватные капля в море. Повозмущаются и уедут.
Ответ дляИрина_221082
Также верю. После Бучи, Ирпеня, Херсона, даже нашей Снигиревки, верю. Мозг отказывается, это кошмар наяву. Молимся, чтоб люди смогли вырваться оттуда и быть в безопасности. Я хорошо знаю, что такое российская глубинка. Групповые изнасилования, беспорядочная половая жизнь, сифилис и пьянство, в каждом дрме гонят самогон. Я была в русской деревне подростком все помню. А, и с мурманска были семьи, там сплошь и рядом браки между двоюродными, троюродными, инцест. И это не все. Колдовство в каждом доме, заговоры и книги по магии видела у людей, у которых кроме старых газет другой литератуиы е было....так что верю(
Mrs.Ochmonek• 13 декабря 2022
Ответ дляtrikota
Вопрос странный про наши власти.
Это первое.
Або ці тварюки можуть просто зразу всіх убити, наче і не було ніякого табору, якщо піде розголос
88_Наталья_88• 13 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
А звідки ви знаєте, що то ,,вранье,,? Таких інтерв’ю вже досить багато.
А откуда вы знаете, что это НЕ враньё? Вам рассказать, как снимают ’ интервью’?
88_Наталья_88• 13 декабря 2022
Ответ дляagata116
Ви не верите в рашисткий плен и издевательства над людьми?
Я не участвую в сплетнях и их распространении. Верю только фактам, а не ’ одна баба сказала, другая пересказала’.P.S. Летом одна мадам бегала и всем рассказывала, как орки насилуют маленьких девочек 9 мес. ложками
. Потом оказалось, что это фейк. Но она же громко орала на каждом углу. Так что прежде чем орать всякую чушь, нужны доказательства, чтобы не получилось как с ’ распятым мальчиком’.
Ответ дляOlga_31
Конечно может быть правдой.
Сколько тысяч мирных вывозили в сторону раши а-ля эвакуации, только я думала, что везут подальше в Сибирь и там оставят для поселения, а они вон что сделали, трудовой лагерь с насилием. Просто ужас.
И нет организации которая бы занималась обменом освобождением? Жили себе люди и тут пришла орда, детей, непонятно куда вообще увезли и что сделали
Просто кошмар
ну вивезли ,загалом,вони більше 2.5 млн. людей... частину по лагерях,частину- в мухосранські дальньосхідні землі,щоб вибратися звідти не могли..
Ответ дляMassaraksh
...і,да,Денисову спецом убрали.Сильно комусь мішала. і після того пішла тишина..,у нас вже не має насильства над мирними людьми?? А теперішній,-а хто взагалі його знає??хтось чув його заяви?
Ответ дляЕленнн
Так. Зрідка десь щось випадково трапляється, без офіційного підтвердження. Цікаво, це щоб люди зайвого разу не панікували, або раші морду обличчя зберігають навіщось.
Ответ дляTakamaka
все просто-людина з орбіти Ко., (який недавно разказував-що дати українцям гроші і вони кров забудуть.)
Ответ дляArgesha
Родичі і декілька знайомих з Донбасу спочатку жили в Таганрозі пару місяців, потім переїхали до Ростова... Цікаво, мене зразу після цього допису запишуть в рашаботи, якщо я скажу, що це всеє ізложене - пекельна дічь і маячня сивого коня?..
Ваші родичи та знайомі - це всі люди, які були у раші, більше нікого там немає?
Ответ дляTata_F
Скажімо так: хоч щось хоч хто з них про таке б хоча б чув.
Взагалі і у всіх цих знайомих і родичів, і у місцевої флори і фауни (судячи з безперервного галасу на цюю тему) думка щодо біженців збігається: якогось дива, невідомо з якою метою, але факт є факт: тих біженців там хіба що в дупу не цілують і роблять все, щоб вони там залишилися і не шукали в ’гейропах’ кращої долі.
Ніяких знущаннь, ссилкі в Сибір і тп маячні нема там і близько. Тобто навіть в Сибір, звичайно, можна попертись за власним бажанням - тоді ще сертифікати на житло видадуть і під´йомні (в мацкві на таке, звичайно, розраховувати не варто).
Людей, навпаки, активно підкуплюють.
Ответ дляArgesha
Людей, навпаки, активно підкуплюють.
Про таке ваші родичі чули?
Про другу людину я особисто читала в місцевих телеграм каналах, що її шукають родичі.
Це я про те, що сильно залежить від того як (чому) туди (до раші) попадеш. Частині (невеликій) тих, хто сам заїхав, дійсно показово створюють умови. Про інших просто мовчать. Хто буде голосити, на ваш погляд? Місцеві бояться назвати вибухи вибухами, а війну війною.
Тож гадаю, що те, про що написала автор, нажаль, не вигадка. Так, не скрізь, але ...
І ось ще .
Ответ дляTata_F
Про таке ваші родичі чули?
І ось ще .
Так. Про цю фільтрацію на кордоні і я, і родичі чули. Вони розповілали, як ФСБ причепилося до 18річного сина їх знайомої, що лише вчився в Україні у військовому училищі. Майже увесь день компостували мозок, відібрали ноут, перевіряли там щось.
Але ж ці люди, що тую фільтрацію не пройшли, мабуть, у в´язниці, а не по роботах їздять.
А якщо річ про тих, хто її пройшов - то для них створено показово прекрасні умови. В готелі, де живуть мої родичі у Тулі, сусіди, наприклад, зібрались далі в Німеччину, так їм сказали, що місце за ними ще місяць зберігатимуть, не сподобається - вертайтесь. Ті люди поїхали, там зразу розмістили в якомусь спортзалі з перспективою якогось села не знамо де. Дитина там захворіла, не могли допроситись лікаря, згодом якусь там фігню їм назначили, чи парацетамолом чи щось таке, за перекладачем треба було бігати, якісь скрізь записи на місяць вперед, бюрократія... Коротше, вони з псіху зірвались звідти та й поїхали назад до тієї Тули ((( Ну а там, звісно, одразу лікарня і всі удопства... Подогрєлі-обобралі... Тобто там дуже великий упор зара проводиться на гарну картинку зі щасливими біженцями. І навіть місцеві в пабліках рвуть і мечуть на цю тему.
Ответ дляTata_F
Про таке ваші родичі чули?
І ось ще .
Також допишу.
Влаштовують періодично акції нєвіданой щєдрості - то роздають сертифікати у магазини одягу / взуття / іграшок, у дитячі розважальні центри і тому подібне, і там завжди камери, телебачення, беруть інтерв´ю: ’чи подобається, а де ваша дитина, а де вона гойдається, а що ви їй придбали’ і все в такому дусі.
Ответ дляArgesha
Ви самі все сказали. Кожен для себе вирішує, за яку суму він готовий продатися. Але не значить, що такі всі. Про все інше, маю надію, ми згодом дізнаємося.